Хто залив дитмайданчик фекаліями?

18

У Коцюбинському з КНС на Меблевій постійні проблеми. Моя сусідка вже вистежувала, хто незаконно зливає нам під будинком нечистоти.

За результатами спостережень виявили кілька машин, які не значаться в офіційних договорах з УЖКГ “Біличі”. Ситуація тоді покращилась, але так докорінно і не змінилась. І ось тому ще один доказ. У неділю вийшли на дитмайданчик і дивимося, що довкола стоїть страшенний сморід.

“Це так вже вдруге прорвало. Коли перший раз прорвало переселенці направили потік на дитячий майданчик, де граються діти не лише з нашого будинку. От воно і текло так, що залило все там, де діти грають у волейбол. Коли знову порвало – вони зробили, щоб краще до нас текло. Потім знов ослабло їхнє укріплення й почало протікати. Переселенці вийшли і поремонтувати, щоб до них не текло, а текло до нас, хоча можна було прокопати траншею в ліс,” – розповідає очевидець Василь.

Безымянный

“Я побачив, що вони так роблять і почав їм з вікна кричати, що у нас вже весь майданчик в фекаліях. Вони пообіцяли, що прокопають у ліс. Почали копати. Потік роз’єднався на дві частини. Одна в ліс, одна до нас. Вони так це і полишили. Тоді я згуртував чоловіків з будинку і ми взялися за лопати,” – додає Василь.

Коли наші почали копати траншею в ліс, вийшли подивитися на те, що відбувається переселенці.

Наші чоловіки не стримувались і пояснювали, що діти в усіх однакові і якщо потік фекалій відводиться від території медзакладу, то він не переправляєтсья на сусідній дитячий майданчик, де граються діти кількох сусдініх будинків.

Безымянный

Так, цю роботу мали б виконати комунальники, у яких всі сили, мабуть, були у вихідний кинуті на те, щоб впоратись з каналізацією.

Безымянный

Але коли людина з власної волі береться за лопату, то треба думати завжди глибше й розуміти, що можна шкодите своїми діями і нашим дітям.

Хтось з переселенців взяв лопату й почав таки допомагати. Але за кілька хвилин, коли я визирнула знову у вікно, наші чоловіки копали вже самі.

Безымянный

Через півтори години русло було прокопане у ліс й біля дитмайданчика грунт став висихати.

Безымянный

І от я згадала, як влітку з лопатами всі дружно вибігли копати рів під паркан без геодезії і відповідних документів. Копали аж до ночі, затято. Ніхто не зважав ні на міліцію, ні на комарів, ні на молодих мам, ні на наших чоловіків з АТО, яким провокаціно казали “Встретимся в Иловайске”.

Доходило до того, що найзапекліші лопатолюби читали над ровами молитви.

Окрім переселенців тоді за лопати взялися і депутати. Навіть депутат з сусіднього будинку завзято копав разом із іншими колегами-депутатами.

Більше того, на копанку викликали людей у камуфляжі і в броні. Й дуже швидко прилетів секретар ради Олександр Ковтач, якому прорив каналізації, як і здоров’я дітей коцюбинчан, як виявилося, менш цікаве, аніж гектар землі за парканом.

А де ж всі охочі покопати поділися тоді, коли до лікарні і на дитмайданчик, де виходять гратися діти з Меблевої та Лісової, вилились нечистоти?

А так дружно всі виходять у піст і після похорон АТОвців погуляти під музику, що заважає нашим немовлятам спати

На останній сесії отець-депутат Микола Ільницький казав, що у приміщенні проживає майже 200 перселенців! І дійсно, на сесії, де от-от мають доприватизувати дитсадок, вони ходять справно.

Фото0167

Так де ж були лопати і їхнє бажання масово покопати, коли прорвало селищну каналізацію? Звісно, питання приватизації колишнього дитсадка пахне більш приємно.

БезымянныйАвторка: Любов Нікішина, коцюбинчанка

18 коментарів

 1. С Мебельной 11А 23 Лютого 2015 at 18:03

  Ну а чего от них ждать? Если даже Донбасс не хотят свой защищать, что они наше д***мо убирать будут? Это же мы им должны а не они нам!

  • гражданин 23 Лютого 2015 at 18:28

   А что мы кому должны? Вообще вопрос к тем, кто должен был это остановить. Что нельзя было послать из УЖКГ “Беличи” никого? Но согласен, что это свинство, когда ты от себя г-о отводишь, а на последствия наплевать. Их же дети тоже туда идти будут.

   Как на Донбасс мужики забили, в этом Вы правы, так что мы от них тут будем ждать? Ильницкий не дал команду – рыть никто не будет.

   • Лісова 23 Лютого 2015 at 19:23

    Совісті нема в людей. Оце треба було їх змусити після того, як висохне піску привезти і засипати сантиметрів на 10. І хай їдуть замість нашого Кузьменка під Дебльцево.

   • Галина 23 Лютого 2015 at 22:16

    Ну да. Каков поп, таков приход. Сепар он. Лям взял у Клименка, обещал отчитаться – отчеты его на стенах в написях – хунта готовит войну. Да и еще в сепарах, которые приходят в магазин за спиртным, которые сидят по кафешках и прославляют тех, кто воюет с нашей армией и самое большое ху!ло.

 2. гость 23 Лютого 2015 at 18:17

  Поздравляю тебя. Люба Никищина!

  Если ты вообще что-то писала…
  Но новой подстилкой (тут Ладко прав!) Федоры ты уже стала…

  Старые использованы многократно, совсем поизносились и дурно пахнут.
  Леся Краченко, постриженная как пациентка тифозного барака, насосавшая в своем Агрокомбанке на новую квартиру в 11Б, вышла в тираж, поменяла место парковки и уже никому не интересна…
  Персидская наложница Матюшкина занята расчисткой жизненного пространства для своих детей, увлечена свержением заведующей садиком, потом будет директор школы и декан факультета. Ей некогда.
  Одноразовые тампоны типа Чижеского и Марчуна, не писавшие и вряд ли читавшие «свои» публикации далеко..

  Поздравляю!

  • гражданин 23 Лютого 2015 at 18:36

   Как обычно, по теме ничего. Да и как это можно оправдать? Показательная культура, Вы не находите? Вас вообще не волнует тема, которая важна всем, кто приведет туда своего ребенка. Тема безопасности наших детей.

   Вас беспокоит личная жизнь других людей, где Вы дорисовываете не просто детали, а даже приписываете Матюшиной лишних детей. У нее один. Что в Софиевской Борщаговке, об этом не знают? Не доложили еще? Займитесь своими детьми. Надеюсь, вы о них заботитесь, но не показываете всю красоту своего внутреннего мира.

  • Ольга Матюшина 23 Лютого 2015 at 18:54

   Помилка, Матюшина зайнята збором гуманітарної допомоги в АТО (інтерв’ю з пані Гуменюк читали, чи лише тема дитсадка моніториться?). А пані з дитсадка, про яку Ви пишете, вже не працює там :))) Ви не знали? Чи Ви не з Коцюбинського, бува? Тож колонки будуть, слідкуйте за сайтом. Мене приємно тішить, що на мої публікації чекають:)))

  • Сусід 23 Лютого 2015 at 19:12

   Якщо це переселенець написав під ніком “гость” – то, може, вийдіть до нас під будинок, ми обговоримо правила поведінки чоловіків.
   Але, судячи із стилю, писала якась істерична ображена жінка. Схиляюсь до думки, що та, який не байдужий наш бізнесмен Ніколя. Слова схожі у Лесі Ярової (чи Чижик так і не розібрався) з Ладком (прокладки, Федора і т. п.), але він до того б, щоб переіменовуватись не опустився, я надіюсь та й намагається, хоч щось аргументувати, хоча не завше виходить те робити, бо часто ловлять на підміні фактів і понять. А кохана завсеконд-хенд Ніколя любила різні прізвиська тут, я так розумію. Так, якщо пише жіночка, що завідує торгівлею секонда, то навіть уваги не варте серйозної людини.
   А якщо чоловіки, повторюсь, вийдіть і скажіть нам це у вічі. Ніхто сили застосовувати не буде. Просто буде з Вашого боку хоч якийсь прояв хоробрості.
   А по темі, я думаю, всі солідарні. Свинство хлопці зробили. При чому не дорослим, а дітлахам.

  • Садовская 23 Лютого 2015 at 19:14

   Гость, вы настоящий хам, но судя по “писанию”-хамка. И тролль! Каждый все равно ответит за свои нечистые делишки. Думайте о своих детях и будущих внуках. Живите по совести.

  • Леся 23 Лютого 2015 at 22:59

   Щодо моєї зачіски та зношеності – не Вашого ума діло. Характеристик маразматиків не потребую. Якщо цього від Вас вимагає Ваша секта-холотропників – то будь ласка. Не заперечую.
   Щодо квартири – у мене їх аж дві ( не знали??? і обидві у прекрасному сучасному будинку – на Меблевій,11Б!). Інформатору своєму поставте двійку – не справився. У Матюшиної – дитина одна, а у Лесі квартир -дві. Ваша інформація недостовірна.
   Шкода, що не склалося з сусідами по межі. Купляючи квартири – не знала про Вас -ХОЛОТРОПНИКІВ!
   Не зрозуміло щодо зміни парковки. Може, за мною стежать? Та також невдало.
   Але життя – прекрасна річ – попри таких сусідів як Ви, Бог дав чудових ближніх сусідів. Які разом зі мною стали Вам, як бачимо, поперек горла.
   Р.S. І навчіться вже , хоча б, писати правильно. Я – Леся Кравченко, а
   Люба – Нікішина. І Люба – молодець.

 3. Евгений 23 Лютого 2015 at 23:14

  Гость, здравствуй!

  Предлагаю встретиться и переговорить в любое удобное время. Место выбирайте.

  Также предлагаю писать свои имена.

  Кто не разбирается то …все ip адреса сканируются и понять кто вы не составляет никакого труда.

  • Ольга 24 Лютого 2015 at 07:24

   Ну, а что толку в том, что она напишет имя “Лариса”. Или “Леся”. Яровая-Чижик. Каламбур у человека какой-то и в голове, и в душе. Одно имя для Господа, а второе для таких дел, как отель, продажа 2-nd-hand, сектантских семинаров и заработка. Но у умной женщины попа точно получилось одно – все пишут не о том, как по-свински поступили те, кто дерьмо на площадку направил, а о том, кто оставил вот такой опус. Поэтому в следующий раз, когда деятели возьмутся за лопаты, надо спрашивать о том, что же так плохо копалось в воскресенье и так замечательно танцевалось под нашими окнами? Как правильно Люба заметила – в пост и после похорон атошников. Когда забором обгораживаются, то и власть и чертяка в рясе кричит, что думает о детях. И что при том, что теряются наши, коцюбинские и им забор и в голову вокруг многоэтажек не приходит ставить. Ну, все увидели дела, а не слова. Черти, прости Господи.
   Вас бесит то, что и на Лесной и на Мебельной все знают, кто вы? Так посмотрите, кто в сельсовет ходит! Там на фото местных – пару холотропных бабуль. Вот вам и ответ, кто у попа прихожанин. Все четко знают – сектант!

  • Ладко 24 Лютого 2015 at 08:44

   все ip адреса сканируются

   –це я вже зрозумів.. два моїх дописи, зроблені вчора ввечері, з відомого вам ІР, так і не були опубліковані..

   все ip адреса сканируются
   –ознака чесності, відкритості, готовності до співпраці з усіма коцюбинчанами.. “Ви нам писали? Ми знайдемо Вас” 🙂

   • Редакція 24 Лютого 2015 at 09:55

    Перші і єдині два коментарі під цією публікацією від Вас надійшли сьогодні зранку (8:26, 8:44). Можливо, стався збій у системі, але подвійна помилка сумнівна.

    Ви можете продублювати коментарі, які, як Ви стверджуєте, не були опубліковані, або надіслати в редакцію прінтскріни й ми їх обов’язково оприлюднимо.

  • Анатолий 24 Лютого 2015 at 09:45

   Я схиляюсь до того, що такі речі могла написати тільки така ушла ляля, яка вночі вистрибувала з ліжа преподобного на Софіївській Борщагівці, аби залишити чергову попоугодну вервичку коментарів. І я згоден з Ольгою, що це не що інше, як маніпуляція і відведення від теми публікації, що нам гімном залили дитячий майданчик. Усі класики черпали натхнення з реальних ситуацій у житті. Безсмертний Остап Вишня прекрасно написав один з своїх творів, а хлопчина виконав. Осьо подивіться – не пошкодуєте. Як для нашої ситуації з попом – правдоподібно. Тільки у нас апгрейд – піп-депутат. Навіть у часи Остапа Вишні до такого не доходило. Як співа Вакарчук “Веселі, брате, часи настали”.

   https://www.youtube.com/watch?v=VwRNXDRjCQ8 (три хвилини щирого сміху – три хвилини відео – продлять нам життя, шановні, що за даних умов, – прекрасна нагода поживити розум).

   Це для тих, хто пропустив на стрічці фб. Постили підписантам.

   • Ладко 24 Лютого 2015 at 13:31

    ушла ляля, яка вночі вистрибувала з ліжа преподобного на Софіївській Борщагівці

    пане Анатолію! мені соромно таке питати, але: Ви бачили те, про що пишете? А що саме Ви робили у спальні преподобного? 🙂

 4. Ладко 24 Лютого 2015 at 08:26

  Як це– фекалії у ліс?
  Там же не просто ліс, а Нацпарк!
  Як ви дозволили таке неподобство?
  Мало того, що весь нацпарк обгаджений собаками, так ще й каналізацію туди?

  🙂 а Леся права… дійсно, всі прізвища написані з помилками… за якими саме критеріями Матюшина та Леся себе впізнали? Могли б написати, що мова не про них… 🙂

  • Лорик 24 Лютого 2015 at 12:25

   Ну якщо в ліс гівно не можна, на дитячий майданчик взагалі абсурд, то єдиний вихід – пустити каналізацію до переселенців. Гівно до гівна завжди припливе, і проблема буде вичерпана!!!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539