Захисникам зелених зон вручають повістки й відкривають проти них кримінальні справи

1

Протистояння Громади та забудовника будівельної компанії “Смарт універсал груп” продовжується. 17 червня зранку коли всі були на роботі, в зелену зону (сквер “Дубровський”), яка розташована за адресою: м. Ірпінь, вул. Гостомельське шосе 8-а приїхала машина з готовим каркасним парканом.

На відміну від інших парканів, цей виявився дуже міцним! Залізні листи були заточені зверху та знизу, для того, аби люди не змогли відірвати їх від залізного каркасу.

А для встановлення паркану, аби люди не мішали забудовник привіз кого б ви думали? Людей, які були одягнені в військову форму!

Громада приходила до скверу, щоб завадити забудовнику монтувтаи паркан. Між людьми та  цими “вояками” почався конфлікт. Як потім з’ясувалося, людей у формі привіз колишній кандидат в депутати по нашому 95 округу Володимир Давидюк.

Безымянный

Нагадаю, що у селищі Коцюбинське Давидюк відзначився тим, що прийшов з людьми у балаклавах, броні та камуфляжі пресувати місцевих, щоб виступили проти незаконного будівництва місцевого депутата-отця. Давидюк неправомірно застосував силу до людей.

Він вже давно уславився тим, що допомагав різного роду комерсантам відтискати майно. Також його звинувачували в тому, що він співпрацював з колишніми регіоналами, та виконував за гроші таку брудну роботу.

Свого часу його ганебно виключили із “Самооборони в Київській області” і в засобах масової інформації з’явився лист голови СКО про таку його “діяльність”.

 

 

Але Давидюк не впав у відчай і створив клона самооборони Київщини, та почав, очевидно, заробляти гроші на тому, що допомагає всім хто заплатить вирішувати їхні проблеми. Активістам, які виходять на захист зелених зон, він прогрожує, що забере в АТО, хоча сам з минулого року з’являється не в АТО, а на подібних рейдерських захопленнях на боці забудовників.

Так сталося і у випадку із забудовою на Гостомельському шосе, де хоче зводити будинок забудовник, наближений до бізнесмена-мера Володимира Карплюка.

Коли робітники встановлювали паркан під кришуванням Володимира Давидюка, він почав махати перед людьми якимсь папірцем і кричати, що в цьому будинку він має квартиру!!!

Безымянный

 

Ніби то забудовник “Смарт універсал груп” надасть 15 квартир учасникам АТО! Кому тільки забудовник не роздавав квартири, аби тільки побудувати там будинок! Минулого разу він говорив, що то будинок для працівників СБУ і вони отримають там 5 квартир!

Співпадіння? Не думаю. Зі 126 квартир, що забудовник планує побудувати, можна віддати кілька квартир силовим структурам та псевдосамооборонівцям, аби заручитися їхнім “кришуванням”.

Нахабно вела себе і людина, яка представилася юристом липової самооборони – Ігор Потановський.

Безымянный

Він теж був під час сутичок з громадою у смт Коцюбинське і теж балотувався в нардепи, але по сусідньому 96 округу.

Постановський навіть не приховував, що вони допомагають встановлювати паркан! На додачу він безпідставно звинуватив громаду в тому, що люди хочуть отримати гроші і квартири від забудовника! На злодієві й шапка горить!

Якби таке було, то забудовник давним-давно написав би заяву до правоохоронних органів про вимагання. Але він відкриває справи проти активістів, зовсім по іншим статям кримінального кодексу.

Також цікавим є те, що робітники з’явилися встановлювати паркан, майже одразу, як тільки я поїхав до Києва. Напередодні мені вручили повістку до військомату! І це не лише мені.

Я бачу, у них з’явився новий тренд в боротьбі з активістами, але про це згодом.

Не встиг я доїхати до метро “Академмістечко”, як мені почали дзвонити люди і казати, що відбувається захоплення цієї зеленої зони. Я одразу почав обдзвонювати телеканали з проханням допомогти нам висвітлите це захоплення останньої рекреаційної зони в тому районі.

Тим часом на місці почали збиратися небайдужі люди.

Безымянный

Вони теж били на сполох та телефонували ЗМІ, На місце приїхали два загальнонаціональні телеканали  – “1 національний”, “112 канал” та місцеве телебачення.

Робітники вже встигли до їхнього приїзду встановити майже половину паркану, але після дзвінка до виконроба, він наказав робітникам розбирати паркан і грузити його на причеп фури.

Хто і навіщо йому дзвонив – поки невідомо. Але я припускаю, що це був або забудовник Антон Мірончук, або якась інша, не менш авторитетна людина для виконроба.

Може, вони злякалися розголосу в засобах масової інформації. У будь-якому випадку громада спрацювала блискуче!

Це вже друга спроба забудовника встановити паркан, яка закінчилося перемогою ГРОМАДИ! Також дякую ЗМІ за те, що  не залишили нас на одинці в нашій боротьбі проти знищення та забудови цієї маленької оази для мешканців “Аптеки”.

Згодом я дізнався, що по цьому факту було порушено ще 3 кримінальних справи! Загалом проти активістів, наша рідна доблесна міліція порушила вже гамузом аж 6 кримінальних справ! Так би вони порушували справи за фактами знищення гектарів лісу, які були останнім часом в місті!

Чи так би вони працювали над справами підпалів майна активістів, зокрема моєї машини у 2012 (!!!) році, та справами побиття наших активістів.

Але ж наші біди простих людей правоохоронців ніяк не мотивуємо, натомість стає зрозумілим, що тепер вони не просто так прагнуть розкрити таку “резонансну”, за словами новопризначеного начальника міліції Ірпеня справу !!!

Стосовно боротьби з активістами, так наші забудовники-деребанщики-корупціонери не знайшли нічого нового, як перейняти досвід Києва, там теж нова влада вдається до будь-яких методів, аби усунути активістів з-під парканів.

У них для цього є два варінати: кримінальна справа і тяганина з військоматом!

Як місцева влада намагається знешкодити активістів, розповім  по порядку.  12 червня  влада на чолі з секретарем ради Юрієм Денесенком, якого я називаю не інакше, як адвокатом забудовників. Саме він намагалася провести громадські слухання і протягнути забудову 160 000 кв. м. житла на землі, яка має цільове призначення “перспективна лікувальна зона”.

Там планували побудувати онкоцентр з лікарнями для мешканців Ірпеня і столиці, а потім її вирішили забудувати багатоповерхівками!

Владі не вдалося в черговий раз надурити Громаду і громадськи слухання не відбулися за їхнім сценарієм. Громада голосуванням усунула Денесенко з головування на цих слуханнях і проголосувала про те, аби не дозволити будувати на цьому місці.

Я не буду в черговий раз розписувати про те, що 160 000 кв.м. це 5-а частина збудованого за 100 років житла в Ірпені. Не буду розписувати про те, що Ірпінь просто не витримає такого будівництва, що наші комунікації вже не розраховані на таке навантаження. І наша соціальна інфаструктура вже дихає на ладан.

Влада на чолі з Карплюком-Денесенком придумали, очевидно, на їхню думку “геніальний” план, як їм  боротися з активістами!

Коли я прийшов до будинку БКЗ і почав знімати план детальної забудови, до мене підішли 2-є незнайомих мені людей і з’ясувавши, що мене дійсно звати Лаврентієм Кухалейшвілі заходились вручати мені повістку до військомату!

На моє питання хто вони такі, мені сказали, що вони з Ірпінського війскомату, також разом з ним був дільничій з Ірпінської міліції і якась невідома людина, яка це все знімала на телефон.

Так, як я теж саме в цей час знімав відео я почав записувати їх. На моє питання про те, що яке я маю відношення до Ірпінскього військомату, як я приписаний до іншого війскомату, вони почали нести якусь ахінею!

Я ім сказав, що вони можуть йти вручати повістки Карплюку, Денесенко та іншим “бійцям” за бабло!

Але зрозумів, що якщо я не візьму повістку, то в мене не буде доказів, що вона взагалі існувала. І ось тепер – найцікавіше! Наші нувориші-гасторбайтери реально настільки ліниві, що навіть не змогли з’ясувати в якому війскоматі я стою на обліку, і  вирішили через Ірпінський військомат здихатися від менє, аби їм ніхто не заважав забудовувати наше місто.

Ось тільки, все, що вони таким чином добилися, це підставили начальника війскомату під статтю кримінального кодексу.

З його боку це реальне зловживанням владою та службовим становищем, адже як він міг виписати повістку тому, хто до цього війскомату не має жодного відношення.

Також я бачу, що в цих оборутках по боротьбі з актівістами з високою ймовірнітю замішаний начальник Ірпінської міліції, адже дільничий сказав, що йому треба написати пояснення, про моє місце реєстрації та про вручення мені повістки, а на моє питання навіщо цей папірець, відповів мені, що йому треба доповісти начальству!

Я поцікавився у наших “хоробрих” вояків кому вони ще мають вручити повістки. На, що мені відповіли, що ще багато кому, але як тільки я взяв повістку вони втекли в невідомому напрямку.

Також мені не зрозуміло з  якого дива повістки їздять вручати на єдиній оперативній машині, яка є в Ірпені і має слугувати для невідкладних викликів громаді?

Люди годинами чекають на виклик міліції, а ті їздять активістів розшукують, аби хз спробувати нейтралізувати!!!

Забудовники на чолі з їхнім ватажком Володимиром Карплюком, який сидить у кріслі мера, не знають, як від мене здихатися і не знають, що придумати!

Вони думають, що поки в країні йде війна, вони будуть спокійно обкрадати громаду і забудовувати все, що їм заманеться! Це не інакше як мородерство!!! Денесенко ж у розпачі бігає до начальника міліції з криками, що мене треба посадити за те, що не даю їм будуватися!

Я сказав Денесенко, що готовий йти служити разом з ним та Карплюком, а також із рештою деребанщиків-забудовників. Але ця саранча захищати батьківщину не хоче, а в той час коли йде війна, вони хочуть додеребанити та забудувати все, що тільки можливо!

Ось доволі цікавий пост від одного із захисників зелених зон Бучі Віктора Бархоленка, де мешкає Володимир Карплюк.

Безымянный

Дата – травень 2014 року. До того, як Карплюк став міським головою Ірпеня.

Безымянный

Але правоохоронці не цікавляться Карплюком. І не цікавляться секретарем ради – Денисенком.

А от мене цікавить, чого податкові органи не з’ясують звідки у секретаря ради Юрія Денесенко, новенький Лексус?

Безымянный

Наступного дня після цього псевдовручення повістки, я пішов до Ірпінського війскомату. Одразу до воєнкома. На моє питання хто додумався до такого ідіотизму, і хто за цим стоїть, він спочатку “морозився”, але потім розказав мені, про те, що до них надійшов адвокатський запит друга-підсобника Денесенко – Віталія Чернілевського. Я і не сумнівався, що за цім всім стоїть секретар ради, адвокат-забудовників Юрій Денесенко.

А тепер повернімося до подій 17 червня. Забудовники сподівалися, що поки я свідомо поїхав до війскомату, а решта людей на роботі, вони приїдуть, привезуть “ряжених” і спокійно встановлять паркан. Вони явно не очікували, що вийдуть стільки людей і приїде 3 телеканали. Тому, очевидно, й була команда виконробу згори розбирати паркан і вивезти його.

Так тепер після фіаско з військоматом, ділки вирішили в інший спосіб боротися з активістами. Відкрили ще 3 кримінальних справи!

І знаєте на якого слідчого це розписали?

На слідчого Сергія Власенко. того самого Сергія Власенка, який за часів режиму Януковичау 2012 році був технічним кандидатом у народні депутати. Про що свідчить офіційний сайт ЦВК.

Безымянный

На повторних виборах робилося все, аби переміг член Партії регіонів Руслан Бадаєв.  Повний тезка члена “Батьківщини” Сергія Власенка міг забрати голови з електорального поля опозиції й допомогти з членами ДВК, які мали б працювати на потрібного кандидата.

Це той самий слідчий, який нещодавно разом з Денесенко, заступником міського голови Ірпеня Максимом Плешком, дерибанником Біличаснього лісу Валерієм Пєшим та іншими одіозниками нашого регіону, грали у футбол проти ФК “Біличанка” на полі в елітному заміському “Адмірал клубі”.

Безымянный

 

Не буду вам казати скільки коштує оренда цього поля, ви, напевно, і самі здогадалися, що недешево.

Але фотографуватися потім всім разом та з місцевим депутатом-забудовникам Валерієм Пєшим, який не дає життя людям на Карла Маркса, правоохоронцям – це вже перебор.

Вони що думають, що люди нічого не бачать і не здогадаються, чому саме слідчому Власенко потрапиди ці справи.

Колишній кандидат в нардепи та Власенко одразу взявся за “розслідування” цих “резонансних” злочинів і в той же день телефонував мені з вимогою з’явитися на допит.

Виникає питання, яке я маю відношення до цих справ, адже мене не було тоді в місті? Пам’ятаєте, я їхав до військомату?

Відповідь на це питання я отримав тоді коли ще одному активісту Дмитру Степовенко, слідчий Власенко вручив одразу 3 повітки, на 21,22,та 23 червня!

Виникає питання, а навіщо слідчому викликати людина на три дні поспіль? Відповідь дуже проста – Власенко таким чином хоче змусити активістів замість справ по захисту зелених зон та боротьбі з незаконним будівництво, нічого не робити та сидіти в міліції!

Слідчий Власенко повинен розуміти, що ця справа не має 48 єпізодів та його дії підпадають під статтю кримінального кодексу “перевищення службових повноважень”! Але ж він цього не боїться, значить його з високою ймовірністю “кришує” хтось нагорі!

Таким чином у мене не має жодних сумнівів, що слідчий непогано мотивований і буде таким чином “тягати” активістів повістками до міліції.

Зрозуміло, що ці справи не мають перспективи потрапити до суду, але використати їх для того, аби затягати до міліції найактивніших борців за зелені зони та з незаконною забудовою, а решту активістів просто залякати, аби вони не заважали деребанникам “рубати капусту”, вони можуть!

Власенко і мені хоче вручити одразу декілька повісток і зробити так, аби я не заважав забудувати наше місто!

Я все розумію, але не можу зрозуміти одного. Невже правоохоронні органи, геть не бачать, що робить наша ЧЕСНА міліція і прокуратура!

Невже вони не бачать, яким чином видається зараз земля в оренду наближеним до Карплюка фірмам! Вони, що не бачать, що спочатку землю виділяють на “фірму-прокладку” КП “Ірпіньжитлобуд”, таким чином обходячи проведення прилюдних торгів, як це вимагає закон, а ця фірма майже одразу передає цю землю в суборенду будівельним фірмам наближеним до Карплюка!

Таким чином земля виділялася не тільки на Гостомельському шосе, а й на вул. Есеніна 30, де за день знищили майже гектар вільхової рощі.

Без імені

 

Дерево, яке занесене до червоної книги в різних країнах світу!

Решта фірм будує багатоповерхові будинки в місцях, де неможливо будувати таку забудову, згідно зонінгу! Є будинки, які будують на землях де цільове призначення – під промисловість!

Таким чином за останні кілька місяців влада дала добро за забудову такої кількості житла, що не збудували навіть при роках царювання регіонала Скаржинського!

Люди вже протерли очі після побудованих парків та дитячої поліклініки, Тепер всім стає зрозуміло, що це робили не для людей, які живуть в Ірпені, а для тих людей, які планують переїхати в “місто мрій”.

Невдоволені діями влади люди, організовують міні-мітинги в яких беруть участь маленькі діти.

Безымянный

 

Так нещодавно був проведений велопробіг задля привернення уваги людей в Ірпені до дій влади по знищенню останнього рекреаційного ресурсу Громади. Маленькі діти тримали плакати що вони проти “кам’яних джунглів”, та за те, аби зберегти ліс. Навіть малеча розуміє, що з таким розмахом скоро замість зелених зон, будуть одні бетонні будинки, і ліс вони скоро можуть бачити лише на картинці, а малеча не хоче такої перспективи

P.S. При підготовці цього матеріалу, мені стало відомо, про те, що проти активістів було відкрито кримінальну справу за здирництво!

Зрозуміло, що до такої “геніальної” ідеї додумався юрист “самооборони”. Він не просто так про це обмовився в інтерв’ю одного з телеканалів. Також кримінальну справу порушили проти інваліда  ІІ-групи, який доглядає свою лежачу жінку інваліда І-групи,  за те, що він ніби не давав ставити паркан.

У своїй агонії влада переходить всі межі здорового глузду! Радує тільки, те, що люди нарешті відкрили очі, на те, що творить влада в Ірпені. Будемо сподіватися, що на виборах, які пройдуть восени, Громада не проголосує за бізнес-мєра-забудовника Володимира Карплюка, який є мільйонером і власником десятків квартир і прийшов до влади для того, щоб забезпечити фукнціонування свого будівельного бізнесу.

У середу втретє хотіли встановити паркан, але люди з самого ранку вийшли і машина з парканом проїхала повз.

lavrentiiАвтор: Лаврентій Кухалейшвілі, голова Громадського руху захисту зелених зон Київщини

 

 

 

1 Comment

  1. Олександр Антипець 26 Червня 2015 at 20:21

    повторюся. система не змінена (вона стала ще більш небезпечною бо вже навчена 2-ма недовершеними революціями) тому треба бути завжди на поготові

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539