Блазні Федорука – Лисенко та Бартків за лояльність до влади отримали землю на підставних?

3

Джерело сайту “Громада Приірпіння” в Бучанській міській раді повідомило, що на одній з сесій, яка відбулася в липні цього року депутати роздавали землю на підставних осіб. У кінцевому результаті її отримали переважно депутати та наближені до них люди. Разом з ними дві ділянки по 6 соток отримали через підставних нібито і псевдоактивісти, екс-депутати Бучанської міської ради Ігор Бартків та Іван Лисенко.

Для них – це звична практика, а от для бучанців, які потребують покращення житлових умов, земельних ділянок чи квартир у Бучі чомусь немає. Згадати хоча б день Святого Миколая, коли чиновники самі собі повиділяли квартири. Тоді Лисенко виступав проти.

Я маю безліч знайомих, корінних бучанців, які роками стояли в черзі на отримання земельної ділянки і зверталися до міського голови та депутатів щодо покращення умов проживання, але відповідь для них одна: “Прийдіть іншим разом”.

Та скільки б ми не ходили, для простих смертних землі немає, але є для обраних?

Цього  разу обраними, за свідченнями джерела, виявилися “придворні” блазні  – Лисенко та Бартків.

Безымянный

За інформацією джерела, ці двоє нібито отримали земельні наділи в лісовій зоні Бучі, неподалік житлового комплексу “Річ таун”, по вулиці Пушкінській, 4-в та 4-г.

“Ні для кого не секрет, що депутати та наближені до влади люди отримують землю в Бучі, оформлюючи її на підставних осіб. Тобто, беруть документи сторонніх людей, отримують на них ділянку, а потім або переоформлюють на себе, ніби купуючи, або продають. На одній з сесій Бучанської ради в липні. землю на підставних отримали Ігор Бартків та Іван Лисенко. Вони вже неодноразово отримували землю, в тому числі й на себе особисто та своїх родичів. Я знаю точно, що земля виділялася саме для них. Мені також відомо, що вони досить довго шукали підставних. В результаті їхні ділянки були виділені на Кулєшову Ірину та Валерія Юрченка”, – розповідає джерело в Бучанські раді.

“Ділянки вони вже оформили, робили це в офісі Квашука (Олег Квашук – дійсний депутат Бучанської ради від “Батьківщини” – прим. авт.). Зараз вони вже виставлені на продаж. Земля для них виділялася за розпорядженням Федорука”, – додає джерело.

Це копія зі списку земельних питань, що роздавали на сесії. Там дійсно є два прізвища, які називає джерело.

1

Хочу сказати, що я та моя мама, як працівники освіти (до слова, мама пропрацювала в школах Ірпеня та Бучі більше 40-ка років), вже біля 10-ти років звертаємося до Бучанської міської ради з проханням покращення житлових умов.

Ми разом з мамою та дітьми проживаємо в квартирі, площею меньше 40 квадратних метрів. Ми не бізнесмени, прості люди, які обрали малооплачувану професію педагога. І ми в нашому місті нікому не потрібні.

Хіба що нас згадують перед виборами, щоб дати мізерну премію або подарувати плед і то не всім. Та я не жаліюся, я щаслива, що маю можливість спілкуватися з дітьми і обрала саме цю професію. Просто не розумію, чому люди, обираючи владу, такі сліпі.

Примітно, що Ігор Бартків, який зараз є кандидатом в депутати в Бучанську міську раду від партії ВО “Батьківщина” і балотується по нашому округу – № 7 (вулиця Енергетиків, 1-8) колись вже використав своє законне право на отримання земельної ділянки в 2010-му році. Він отримав 10 соток під забудову на вулиці Пушкінській, 2-г.

1

Ця земельна ділянка розташована в лісовій зоні, саме тій, яку Бартків в співпраці з мером Бучі Анатолієм Федоруком незаконно перевели у 2002-му році під забудову.

1

Тепер, після того як вищий спецсуд дав оцінку незаконним діям посадових осіб Бучанської міської ради, прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом незаконної діяльності цих посадових осіб, серед яких і Бартків, який у 2002-му році очолював юридичний відділ Бучанської ради, стає зрозуміло, чому він був таким противником повернення лісу державі.

Звідси  його псевдопатріотичні статті, які грали лише на руки владі, в газеті-рупорі екс-регіоналів “Бучанських новинах” – “З лісів не чути голосів, а лише галас”.

Бартків

Дивно, що статтю Бартків не розмістив на  популярному сайті “борців” з владою “Буча є Буча” та й самого сайту, як виявилося, вже нема.

Чи не було умовою для отримання земельних ділянок у Бучі закриття сайту псевдоактивістів “Буча є Буча”, де було зібрано багато компромату на Федорука та Карплюка? Ось що Лисенко писав про Карплюка ще кілька років тому.

Карплюк брехун

А може, Бартків з Лисенком були активістами саме тому, що їх не допустили в 2010 році до владного корита? І тепер пріорітети змінилися? Залишаю це на розсуд читачів.

Варто зазначити, що окрім цих двох ділянок, одразу після прийняття рішення 2002-го року, Бартків попросив у Федорука ділянку для будівництва в лісовій зоні. Оформив її на свою сестру Тетяну Хомич.

Так, у 2003-му році Бартків, з високою ймовірністю, підробляє підпис Хомич, яка була зареєстрована з Бартківом за однією адресою – Буча, вул. Енергетиків, 2, кв. 43 та отримує на неї земельну ділянку в лісі по вул. Тургенєва, 8-е.

1

 

Ось заява, яку Бартків писав замість своєї сестри. Почерк де-факто ідентичний.

Після прийняттям злочинного Генерального плану, яким бучанські депутати фактиччно узаконили дерибан в Бучі, вони продовжують виділяти самі собі землю в лісі. Ймовірно, це плата за лояльність і відданість на шпальтах газет під час захисту дерибану і Бучанського межигір’я.

Земельну ділянку в лісі по вулиці Пушкінській, через підставних, за словами джерела, отримав і соратник Ігоря Бартківа, який називає себе журналістом та  громадським діячем, Іван Лисенко. Той самий, що був ув’язнений за гоп-стоп – відбирав сумки в перехожих жінок. Україна вже мала гіркий досвід управління екс-зеків. І відомо як сумно усе закінчилося. Я не вірю, що психологія злочинця зміниться, коли той прийде до влади.

І це не єдина земельна ділянка, яку отримав Іван Лисенко, який після опозиційної діяльності дуже швидко очолив Нові обличчя у Бучі. В 2010-му році він як і Бартків отримав 10 соток під забудову по вулиці Ватутіна, 5-б.

1

Земельна ділянка Лисенка так само як і його однодумця Бартківа, вкрита соснами.

1

Нерозлучні друзі Бартків та Лисенко знову йдуть в депутати, хоча й балотуються від різних партій.

До слова, від Батьківщини на виборах кандидується не лише Ігор Бартків, якого, окрім земельних махінацій, підозрюють бучанці у вбивстві бучанця Романа Перекопського.

Від цієї ж політичної сили балотується колега й соратник Бартківа – депутат Бучанської ради Олег Квашук. Останній  відомий тим, що займався оформленням землі на підставних, в тому числі в межах “Бучанського межигір’я”.

Квашук балотується по округу № 14 (вул.Вокзальна: 73, 77–100, 102–129; вул.Димитрова, вул.Інститутська: 45–63А; вул.Києво-Мироцька: 57, 59–59А, 61–61А, 63, 65, 67, 73–73Б, 75, 90Б, 102; вул.Малиновського: 56, 58–60, 61/25–82; вул.Нова, вул.Нове Шосе: 1, 4, 6; вул.Пушкінська: 40–40Б, 42, 44–59, 59В–60, 66–72А; вул.Шевченка: 33, 35–37, 39, 41–41А, 43–72А; вул.Ярослава Мудрого, пров.Шевченка, в/ч А 2860 У).

Щодо дій Квашука прокуратурою відкрите кримінальне провадження. Але це не заважає друзям знову йти до влади, маючи на меті, очевидно, лише власне збагачення.

За інформацією джерел в Бучанській раді, Бартків, Квашук та секретар ради екс-регіонал Василь Олексюк, який погрожував бучанцям фізичною розправою, мають спільний бізнес-інтерес – міську кав’ярню “Золотий дукат”.

Василь Олексюк, який, як вважає мама Прекопського, разом з Бартківом причетний до загибелі її сина, також є кандидатом в депутати в Бучанську раду. Олексюк очолює список “Нових облич”. Дуже дивно, що Лисенку, який перед виборами так вислужувався перед Карплюком, не дали стати номером один в Бучі, оскільки саме Лисенко донедавна очолював міський осередок.

Іван Лисенко балотується по округу № 34 (бульв.Б. Хмельницького: 6, 10; та вул.Нове Шосе, 16 ) і до влади цього разу він вирішив іти не один. Веде свою доньку Валерію – 20-літню студентку, яка йтиме по округу № 6 (вул.Островського 34 та 36).

1

Донька Лисенка, окрім того, що розміщує в соцмережах відверті фото, демонструє своє ставлення до історії України. Після складання ДПА, донька Лисенка вирішила спалити підручник з Історії України і не забула цим похизуватися онлайн.

1

Як педагога мене це обурює.

Таким чином від Нових облич, Батьківщини ідуть політичні повії та їхні діти, інтелектуальний рівень та свідомість яких залишає нас, місцевих мешканців Бучі, вкрай стурбованими та здивованими.

Нагадаю, що Громадський рух ЧЕСНО назвав Нові обличчя загрозою для Києва та Київщини.

Очевидно, не безпідставно.

БезымянныйАвторка: Наталія Шевчук, бучанка

 

 

 

3 коментарі

 1. Виктор Узерчук 22 Жовтня 2015 at 19:29

  Обращаюсь к самым честным, правдивым, не продажным журналистам, славящихся своей высокой моральностью и вежливостью, проявляющих изысканную толерантность и соблюдающих не только букву, а и дух закона о выборах.

  Прошу не молчать о незаконном дерибане земли:

  http://nashigroshi.org/2015/10/09/eks-ohoronets-poroshenka-maje-bilshe-dvoh-hektariv-na-berezi-dnipra/

  Депутат Київради Геннадій Ільїн з президентської фракції.

  Дохід членів його сім’ї становить 3,17 млн грн, з яких майже вся сума була отримана також у якості «дарунка, призу або виграшу».

  Депутат Київради Геннадій Ільїн з президентської фракції.

  Водночас, Геннадій Ільїн має внесків до статутного фонду ТОВ «Бізнес-Інвест Груп» та ТОВ «Класик» на загальну суму близько 15 млн грн. Ільїн володіє навпіл фірмою «Класик» разом з дружиною екс-заступника генпрокурора Анатолія Даниленка Наталією. Статутний внесок

  Як писали «Наші Гроші», саме ТОВ «Класик» була замовником скандального будівництва Торгівельного центру на Львівській площі,8б. Також Ільїн обіймав керівні посади у приватних компаніях, більшість з яких контролювалася його родиною та Даниленками.

  Племінник Геннадія Ільїна Євген був керівником ТОВ «Грандіс Інвестментс», яку заснувала офшорна белізька компанія «Бейрок Файненс Лімітед». У червні звільнений з посади голови СБУ Валентин Наливайченко сказав, що на офшори «Бейрок Файненс Лімітед» та «Мелліан Менджмент ЛТД» виводяться кошти колишнього міністра енергетики Едуарда Ставицького і тих, хто «став його кришувати після перемоги Майдану».

  Син Ільїна Микита виступав співзасновником фірми «Солтанівка Каскад», яка була власником каскаду ставків під Києвом, де розташовано маєток Даниленка.

  Також Ільїн-старший володіє приміщеннями у торговому центрі на проспекті Перемоги у Києві разом з донькою екс-генпрокурора Віталія Яреми Ілоною та сином Даниленка В’ячеславом.

  За інформацією ЗМІ, Геннадій Ільїн був бригадиром авторитета Салохи та начальником охорони Петра Порошенка.

  У Київраді Ільїн займає посаду заступника голови постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією.

  • Iryna Fedoriv 22 Жовтня 2015 at 22:11

   Пане Вікторе, якщо б земля була на нашій території – без питань. Якщо б дерибанили наші ради – без питань. “Громада Приірпіння” цим би займалася пріорітетно.
   Щодо Києва та Осокорків – Вам треба звертатися до активістів в Києва. З високою ймовірністю може взятися хтось з колег у тому районі, де це відбувається. Найсильніше зараз працює “Громада Оболоні”. http://obolon.rajon.kiev.ua/ Але інші активісти теж можуть взятися за теми свого району. Проблем не бачу. Ми їм допомогли створити сайти громад у їхніх районах саме для того, щоб вони контролювали владу. Там у кожному районі Києва живуть журналісти, які можуть волонтерити і допомагати громадам, як це робимо ми. Вони мають доводити тему в своїй територіальній громаді так, як ми це робимо – до кінця. Досвід ми їм передали і саме для цього ми і створили і передали актвістам платформи сайтів громад (кожному району Києва). Я не думаю, що активісти відмовлять. І більш, ніж впевнена, у них є своя активна група, що стоїть на захисті теритоіральної громади і зелених зон. Ми навіть аналогічний сайт Дзержинську прифронтовому створили 🙂
   Дякуємо Вам за небайдужість! Активна громадянська позиція завжди вітається. І дякуємо, що вірите в нашу справу. Без Вас і тих, хто нам вірить, ми б не змогли досягнути того, що маємо.

   • Виктор Узерчук 23 Жовтня 2015 at 12:06

    Вы знаете, позиция своего болота конечно “зачетная”, особенно перед электоральным большинством, но к чему тогда комментарии про угрозу для всей киевской области???

    К чему тогда пафос про монополизацию выборов и соблюдение активистами не только буквы, но и духа закона???

    Чем Вы тогда отличаетесь от других???

    Зачем здесь публикуется такое количество грязи – слегка присыпанной лозунгами???

    Бизнес элита и застройщики рвутся и по спискам БПП (Парцхаладзе не будет выращивать цветочки) и Радикалов и Оппо блока.

    Игорь Никонов зам. Кличко (является бизнес партнером Фирташа и Хмельницкого) крупнейший застройщик в Украине и владелец Bionic Hill – плевал на Нацпарк и будет строить свой объект, а статус нацпарка еще и поднимет стоимость квадратного метра. Вы имеете, по Вашему же утверждению, некое отношение к этой истории (http://antikor.com.ua/articles/45710-kotsjubinskoe_ot_irpenja_do_kieva_-_protivostojanie_prodolhaetsja/search/%D1%84%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B2), хотя в этой истории Ваши репутационные риски не важны, поскольку речь идет о жизни 15 тысячной общины. Заметьте не только ее представителей активистов.
    Ложь и нарушение законов во благо не бывают.
    На антикоре (надеюсь вы уважительно относитесь к этому сайте ибо они размещают и Ваши “материалы”) вышла еще такая статья:
    http://antikor.com.ua/articles/62338-sajt_gromadi_priirpinnja_finansiruetsja_eks-regionalami_svjazannymi_s_zemeljnoj_mafiej/search/%D1%84%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B2

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539