Ірпінь: табір “Гренада” віддали під забудову

0

В Ірпені черговий скандал, пов’язаний із забудовою табору Гренада. Мешканці Ірпеня б’ють тривогу, адже не так давно був знищений та переданий під забудову табір “Дружба”. Там забудовники вирізали усі дерева, зробивши замість рекреаційної зони пустир.

Ірпінчанка Юлія Шиховцова однією з переших почала піднімати питання знищення табору Гренада й навіть звернулася до прокуратури, щоб роз’яснили законність житлового будівництва на території табору.

“Табір “Дружба” не остання крапка на карті Ірпеня, яка в планах забудовників позначена як ідеальна територія під їх комерційні плани. Попереду знищення 2, 88 рекріацої зони. Складається враження, що власники цієї території і місцева влада є злочинною коаліцією по знищенню цієї унікальної зеленої зони. Ніхто не в змозі зараз зупинити цей “бульдозер”, – розповідає Шиховцова.

“Я звернулася до прокуратури, але мені сказали, що поки на території табору все законно. Сказали, що коли будуть порушення, вони будуть реагувати”, – додає ірпінчанка.

У відомостях про цю земельну ділянку сказано, що вона належить фірмі “Авгур ЛТД”, а цільове призначення ділянки рекреаційне  – база відпочинку.

1

Юрист Ірпінської ради Костянтин Карєв відкрито говорить в соцмережі facebook, що на території табору буде будівництво житлових будинків.

1

Засновниками фірми значаться дві жінки – Ганна Янукович та Наталія Чуприна.

1

Чуприна та Янукович мають не одну приватну фірму, серед яких  “Срібна хвиля”, та ЗАО “Промінь-експо”. Зауважимо, що “Срібна хвиля”  має у власності теплохід, який надає в оренду.

1

Мешканці Ірпеня з дня на день чекають як табір Гренада перетвориться на черговий незаконний будмайданчик.

“Ми чудово розуміємо (приклад табору “Дружба” виявився повчальним), що якщо комусь в Ірпені сподобалася земелька, то кричи – не кричи… Можна закричатися. А забудовники все-одно будуть робити свою справу.. Але громада не має здаватися. Ми повинні зберегти наші рекреаційні зони, а ті, хто жити не може без будівництва та знищення природи в нашому місті, вже давно мали б нести покарання.. Питання до ГПУ, чому досі не вручені підозри?”, – резюмує Шиховцова.

Нагадаємо, 21 липня відбулися обшуки  в помешканні мера Ірпеня Володимира Карплюка та його кума мера Бучі Анатолія Федорука. Було здійснено вилучення документів, наразі ведеться слідство.  Під час обшуків Федорук знаходився в себе вдома, в той час як його кум – мер Ірпеня  Карплюк, накивав п’ятами.

Журналісти програми “Схеми” виявили, що у Володимира Карплюка після того, як він був обраний міським головою Ірпеня, був незадекларований бізнес у Польщі. Компанія займається за кордоном будівництвом будинків. ЗМІ пов’язували міськогоголову і раніше із будівельним бізнесом. У декларації Карплюка за 2013 рік громадський рух ЧЕСНО нарахував 67 квартир.

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539