Коцюбинське: депутати вдруге спробували обрати секртаря з порушенням процедури

0

12 жовтня депуатська більшість Коцюбинської ради провела псевдосесію. Всупереч законній процедурі, сесію замість селищної голови скликали самі депутати.
У порядку денному псевдосесії значилися кілька питань: зокрема, обрання секретаря ради та усунення з посади селищної голови Коцюбинського Ольги Матюшиної.
У псевдосесії взяли участь 17 депутатів, які вирішили проголосити секретарем депутата Миколу Єременка.
“Напевно лише в нашому селищі депутати обрали двічі секретарів ради, які не можуть виконувати свої повноваження і при цьому вважають, що вони стали чинними секретарями. Сергія Даніша обрали з порушенням процедури і депутати про це чудовов знають. Йому суд навіть відмовив у розгляді позову. При цьому депутат Даніш на свята розказує, що він секретар ради і, що найцікавіше, Ірпінь надсилає йому офіційно запрошення в раду на урочистості як секретареві ради. Тобто є одна паралельна реальність, в якій секретарем кілька місяців депутати та влада Ірпеня вважають Сергія Даніша,” – розповідає селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина.
“І от сьогодні ми маємо ще одну паралельну реальність – депутати на псевдосесії обрали секретарем Миколу Єременка. Він теж себе вважає, як я розумію, як і Даніш, законно обраним секретарем ради. Але ці дві паралельні реальності жодним чином не перетинаються з реальністю, яка називається Законом України. Я б не проти працювати з освіченими людьми в межах закону України. З тими, хто залучає в селище додаткове фінансування з держбюджету та інвестиції. З тими, хто думає про опалювальний сезон. Ми, до слова, в цей день виграли апеляцію у справі по каналізації на вул. Бакала. Але депутатів, яких це цікавить й які беруть участь в господарському розвитку селища, на жаль, в нашій раді поки меншість”, – резюмує Матюшина.
Селищна голова наголошує, що на псевдосесії депутати прикрилися простими людьми:
“Вони традиційно відголосували за матеріальну допомогу. Але, звісно, казначейство не пропустить цих проплат, якщо рішення відголосовані на псевдосесії й не підписані головою й не скріплені печаткою. Відповідно, як і в часи перевороту Главацької, люди, які потребують матдопомогу, просто стануть заручниками такого свавілля депутатів”.
На цій псевдосесії депутати мали не лише обрати секретаря, але й виголосити недовіру селищній голові Ользі Матюшиній. 
“У них забракло, як я розумію, кількості депутатів, для того, щоб хоча б на публіку провести цей переворот. І вони не знайшли нічого іншого, як просто відкласти це питання на наступне так би мовити засідання. Єременко мав з собою папірці, по яких все читав. Абсурдно було чути, що вони ставлять першим питанням недовіру голові, а потім звіт голови. Тобто спершу знесли без погодження з громадою, а потім прозвітуйте перед нами будь ласка?  Ми за цим дійством спостерігали, як за театром абсурду. Я так розумію, ябки в них вистачило голосів на переворот, то вони б пішли знову брати штурмом селищну раду і мніяти замки, а так зробили нібито красиву міну при поганй грі”, – розповідає коцюбинчанка Ірина Латиш, яка була присутня в Будинку культури і фільмувала дії депутатів.
За кілька днів до цього депутати пропонували Матюшиній, яка перебуває на лікарняному, сісти з ними за стіл переговорів й дослухатися до “світлих голосів”.
Але потім передумали й вирішили провести переворот – знести з посади селищну голову Матюшину.
Нагадаємо, у червні депутати Коцюбинської селищної ради з порушенням процедури обрали секретаря ради Сергія Даніша. Матюшина ветувала це рішення й депутатаська більшість не прийшла на сесію долати вето селищної голови. Попри це Даніш позиціонує досі себе як секретар Коцюбинської ради.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539