Обшуки в Ірпені: незаконне виділення 15 га в поймі р. Ірпінь

0

17 січня прокуратура провела обшуки в Ірпінській раді. Про це на своїй сторінці в соцмережі facebook повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк, який вже майже місяць знаходиться у відпустці.

Карплюк називає обшуки тиском на місцеве самоврядування й вчергове звинувачує прокурора області Дмитра Чібісова.

“Київський обласний прокурор Дмитро Чібісов робить все, щоб керівництво Ірпеня навіть не мало елементарної змоги працювати. Чиниться безпрецедентний тиск в Історії України на місцеве самоврядування. У таких умовах ми не можемо працювати, але й терпіти це теж не будемо. Чібісов є найбільш скандальним та найбільш одіозним прокурором за всю історію прокуратури. Він повинен негайно або припинити цей тиск, або піти з посади. Інакше цього безпредєльщика викине громадськість”, – пише Карплюк.

У прокуратурі повідомили, що обшуки пов’язані з незаконним виділенням під забудову 15 га земель с/г призначення у поймі річки Ірпінь 5-ма рішеннями, по 3 га кожен.

Як повідомила мешканка Ірпеня Михайлина Скорик, обшуки проводять в кабінеті заступниці Карплюка Лідії Михальченко й вона співпрацює зі слідством.

Як відомо, 11 січня прокуратура провела обшуки та виїмку документів у Ірпінській раді, пов’язаних з будівництвом Центрального парку в Ірпені.

Нагадаємо, 20 грудня Карплюку було оголошено другу підозру. Прокуратура звинувачує його в створенні злочинної організації (ст. 255 ККУ). Карплюк не взяв повідомлення про підозру з рук прокурора Київської області Дмитра Чібісова й втік.

Наступного дня пішов у відпустку, з якої не повернувся станом на 16 січня. Замість нього на сесіях головує депутатка Анастасія Попсуй (яка змінила прізвище на Заблоцька).

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539