Навіщо провладні ЗМІ поширюють анонімку “Прайс судді Карабази”?

1

В Ірпені невідомі розмістили прайс судді Ірпінського суду Наталії Карабази. Інформація про розцінки судді з’явилася на одному з сітілайтів міста.

На провокацію відреагували працівники благоустрою й поширили фото з сіті-лайту на сторінці КП “Контроль благоустрою міста”.

Проте, їх хвилював не зміст написаного, а те, що хтось без дозволу власника сітілайту розмістив на ньому свій банер.

Цю інформацію навіть поширили на офіційному сайті Ірпінської ради як новину про надважливу подію – незаконне використання чужого сітілайту без дозволу власника.

Одразу після розміщення новини на сайті ради, її поширили провладні ЗМІ Ірпеня, так само не акцентуючи уваги на суті написаного на постері.

Новину про вандалів миттєво поширили по ірпінських групах у соцмережі facebook.

Мешканці Ірпеня вважають, що таку інформацію могли поширити представники влади Ірпеня.

“Наталія Карабаза має репутацію судді, що завжди підтримує забудовників в Ірпені та не перевантажує себе простими справами. Проте поява сітілайту з прайсами хабарів радше схожа на помсту від чиновників, ніж від ображених на її поведінку простих ірпінців. Насторожує і той факт, що фото з прайсами з’явилося на сайті Ірпінської міської ради. А новину про це по владних пабліках розганяє такий ФБ-бот Ірпінської міської ради як Наталя Сидоренко. З цим фото є декілька різних акаунтів. Вперше в мережі воно з’явилось десь в 2010 році”, – переконана журналістка з Ірпеня Михайлина Скорик.

Користувачі соцмережі висувають різні версії і в одній з них підозра впала на мера Ірпеня.

Як відомо, саме Карабаза розглядає перегляд справи “Бучанського межигір’я” за нібито нововиявленими обставинами, наданими Бучанською радою та родичами комуніста Ігоря Калєтніка. Проте судове засідання не може розпочатися вже кілька місяців. На останнє, на захист інтересів Калєтніка, був звезений адмінресурс з Бучі та Ворзеля.

Суддя Карабаза під час засідання у справі “Бучанського межигір’я”

 

Нагадаємо, це вже не перша спроба тиску на Ірпінський суд. У листопаді 2016-го року Ірпінський суд заблокували бетонними блоками, відключили водопостачання та загородили щебенем, який вивантажили 2 камази. Тоді судді зверталися до прокуратури зі скаргами на тиск.

Редакція “Громади Приірпіння” не змогла додзвонитися до секретаря судді Карабази аби з’ясувати, чи буде суддя позиватися до порушників й яка перспектива такої справи. Коментар судді може бути опублікований додатково.

1 Comment

  1. Юрій 1 Листопада 2018 at 13:07

    Нічого не хочу сказати, але наведу факти. 01.10.2015 року була подана позовна заява у цивільній справі. Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 11.04.2017 року, справу передано для розгляду судді Карабаза Н.Ф. З того часу і по сьогодні відбулося одне засідання, на котрому суддєю було повідомлено, що оскільки не одержані повідомлення про вручення повістки відповідачеві з пошти, справа відкладається, а також те, що справа і буде відкладатися, бо відповідач не з’являється, а Позивачі клопоталися про витребування доказу і призначення експертизи, яку вона, суддя, не хоче призначати без погодження із відповідачем “аби не мати проблем”. Після того справа постійно знімається із розгляду із формулюванням “суддя у нарадчій кімнаті”, Наразі вже 01.11.2018р.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539