Кредитори вимагають в Прилипка повернути борг

1

30 січня в кабінет до Гостомельського селищного голови екс-регіонала Юрія Прилипка приїхали невідомі люди вимагати повернення боргу. Про це “Громаді Приірпіння” повідомили працівники ради, які бачили візитерів.

“Це були кремезні чоловіки. Бесіда була напружена, на підвищених тонах. Прилипку дали термін кілька днів на повернення боргу. Після цього Прилипко поїхав додому, під його будинком стояла машина “швидкої”, – розповідає джерело в Гостомельській раді.

Розмова в кабінеті стосувалася повернення коштів, які Прилипко взяв в борг у Андрія Онопрієнка у 2009-му році.

Сума позики складає 2 млн 350 тис. доларів. У 2013-му році Онопрієнко звернувся з цього приводу до суду.

“Позивачі звернулися до суду з даним позовом, мотивуючи свої вимоги тим, що 30.07.2009 року між ними та ОСОБА_3 (далі-Відповідач, Позичальник, Боржник) був укладений договір позики, згідно якого Відповідач отримав 2 350 000 доларів США, яку зобов’язався повернути до 23.10.2009 року. Відповідач свої зобов’язання щодо повернення коштів не виконав”, – йдеться в судовому рішенні.

За версією дружини Прилипка нотаріуса Валентини Прилипко, яка вступила в справу як третя особа, її чоловік  з Онопрієнком грали у гру “Міліардер”, а мільйони доларів- це була кількість пляшок коньяку.

“ОСОБА_4 звернулась до суду з позовом, як третя особа, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання фіктивним договору позики, яку мотивувала тим, що на справді договір позики від 30.07.2009 року ніколи не укладався та, відповідно, грошові кошти в сумі 2 350 000 доларів США ніколи у власність або розпорядження її чоловіка не надходили. Зазначає, що сторони часто разом проводили час. Однією з розваг була гра “міліардер”. При цьому для сміху, програвши давали розписки, писали різні договори, які нічим не підкріплювалися. Зазначена в таких розписках кількість міліонів “доларів” або “гривень” мала значення – кількість пляшок коньяку. Вважає, що між Позивачами та її чоловіком не відбувся реальний правочин”, – йдеться в судовому рішенні.

У 2013-му році Ірпінський суд за головування судді Дмитра Чернова постановив борг повернути, а у задоволенні позову дружини Прилипка відмовити.

По цьому рішенню було арештоване майно Прилипка – його склади, площею 7 га на вул. Свято-Покровській, 141 в Гостомелі.

Кредитори чекали повернення коштів 4 роки. Не дочекавшись, вирішили нанести візит Прилипку. Меру Гостомеля нібито дали термін на повернення боргу до 2 лютого.

Не дивлячись на мільйонні борги, Прилипко влаштував в Гостомелі бізнес-форум 1 лютого, на який запросив міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Проте заявлені чиновники, в тому числі й Омелян, на форум не приїхали.

Як відомо, це не єдиний борг Юрія Прилипка, який в нього намагаються забрати кредитори через суд. Його судять за шахрайство.

У 2006-му році Прилипко пообіцяв киянину Олегу Кошелєву придбати та оформити на нього право власності на земельні ділянки в адміністративних межах Гостомельської селищної ради за ціною по 500 доларів США за 0,01 га. У подальшому, потерпілий, з метою отримання земельних ділянок, передав посадовцю кошти у сумі 148 тисяч доларів США. Але ні ділянок, ні назад своїх грошей Кошелев не отримав.

1 Comment

  1. Микола Паганинни 2 Лютого 2018 at 13:25

    Приплыли тапочки к обрыву.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539