Злиденна депутатка Дудник розкошує на соціальні виплати

0

Депутатка Гостомельської ради Надія Дудник на соціальні виплати утримує чоловіка та двох дітей. Дочка голови Гостомельської ради одіозного екс-регілонала Юрія Прилипка, який ховав на своїх сладах автопарк Януковича, в селищній раді є секретарем земельної комісії, яку очолює її сестра. У минулому році Дудник, згідно моніторингу ЧЕСНО, потрапила до числа депутатів-злиднів.

Згідно щорічної декларації за 2017 рік, дохід, який депутатка, склав 10 320 грн. Це 820 грн. на місяць. Таку ж суму Дудник отримала й у 2016-му році.

Чоловік Дудник жодного офіційного доходу так само як і місця роботи не має. Але це не завадило йому придбати у 2017-му році мотоцикл Harley – Davidson sporster XL883 за 83 тис. грн.автомобіль Volkswagen multivan за 345,5 тис. грн. та два магазини в Гостомелі – 60,3 м кв. за 100 тис. грн. та 120,9 м кв. за 300 тис. грн.

До слова, на новій автівці зятя їздить на роботу до селищної ради селищний голова Юрій Прилипко.

Усе це майно чоловік Дудник міг придбати за позичені кошти. Депутатка зазначила в своїй декларації, що її чоловік узяв у борг 20 лютого 2017 року у іноземного громадянина Олександра Кляйнерта 55 тис. євро. Що за курсом становить близько 1,8 млн грн.

Якщо відмінусувати від отриманої суми витрачені на майно кошти, у Олега Дудніка мав залишитися як мінімум 1 млн грн. Проте, згідно декларації, жодних грошових активів чоловік не має, а його дружина тримає готівкою 25 тис. грн., що на 5 тис. грн. менше, ніж у минулорічній декларації.

Зауважимо, що депутати, чиї доходи є мізерними, почали в деклараціях зазначати позики від бабусь та іноземних громадян, які не підпадають під декларування на сайті НАЗК.

Мізерний дохід не заважає депутатці утримувати квартиру у Києві, площею 91 кв метр та житловий будинок у Гостомелі, площею 574 кв метри та обслуговувати автомобіль audi Q5 2013 року випуску, який депутатка має у власності.

Депутатка змогла собі дозволити зустрічати Новий рій у Буковелі.

Як відомо, Дудник під час сесії смс-повідомленням привітала забудовника Андрія Гарбузюка з тим, що питання про зміну цільвого призначення земель на Баланівці було успішно проголосоване й тепер там може бути багатоповерхова забудова. Нагадаємо, на громадських слуханнях щодо розробки детального плану цієї території громада висловилася проти будівництва на місці теплиць.

У коментарях під постом депутатки мешканці Гостомеля пишуть, що не задоволені поведінкою депутатів, які так бездумно розпоряджаються сільськогосподарськими землями.

Засідання земельної комісії перед сесією Дудник з колегами проводили в ресторані “Рим”. За “правильне” голосування за дозвіл на багатоповерхове будівництв, за інформацією редакції, депутатам обіцяли грошову винагороду.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539