День пам’яті у Гостомелі: ряжені “козаки” та застілля (оновлено)

1

Гостомельський голова екс-регіонал Юрій Прилипко відзначив День пам’яті та примирення. Як відомо, Прилипка судять за шахрайство.

На святкування до Гостомеля приїхав у формі генерала козацьких військ лідер “Партії захисників Вітчизни” Юрій Кармазін.

В костюмах “козаків” приїхали ще з десяток чоловіків, які сфотографувалися разом з Прилипком на фоні польової кухні. Їхні фото є на сайті Ради отаманів України.

До керівництва Ради входить і Юрій Прилипко, там він зображений в костюмі “Кошового отама Гостомільської січі”..

Разом з Кармазіним до Гостомеля завітав нардеп Михайло Гаврилюк. Як відомо, взимку Гаврилюк піарився у Гостомелі, роздаючи новорічні подарунки в пакетах з власним портретом. Люди не хотіли їх брати від нардепа.

Приїхали також кандидати на голову Гостомельської ОТГ – Володимир Аврам (його активно підтримує член виконкому Гостомельської ради Іса Курамагамедов та псевдоактивіст Євген Мельничук), “укропівець” Микола Пасальський, якого так само як і Прилипка судять за шахрайство та депутат Ірпінської ради від “Нових облич”, який останнім часом проявляє активність у Гостомелі, Максим Плешко.

Прес-служба Пасальського зазначила, що представники Укропу “відсвяткували” День пам’яті та примирення.

Пасальський з командою встановив біля ДОТу, де нема могил загиблих, замість живих квітів штучний траурний вінок.

На захід завітав гостомельчанин Анатолій Лола, який раніше був в опозиції до влади в селищі. Лола спілкувався з депутатом Гостомельської ради Сергієм Чемерисом, якого прокуратура звинувачує в хабарництві, поряд з накритими для святкування столами.

Після урочистої частини, усі присутні були запрошені за стіл, накритий на свіжому повітрі, поряд з ДОТом. Працівники Гостомельської ради разом з депутатами, учасниками хору “Криниченька” та гостями відсвяткували День пам’яті та примирення безкоштовною горілкою та наїдками.

Депутат Гостомельської ради Юрій Марчук переконаний, що такий формат для цього дня неприйнятний:

“В Гостомелі в живих лишилося два ветерани Другої світової війни. Це Петро Червоний та Євдокія Грачова. Лише Червоний може зараз виходити з будинку. Я вважаю, що такі пишні урочистості й застілля зовсім не відповідають сьогоднішньому дню скорботи. Дивує також традиційна присутність на цьому заході представників так званої Ради отаманів України з незрозумілими званнями й нагородами. До керівництва цієї організації входить і Прилипко. Кого і де ці отамани захищали? Чи не соромно їм хизуватися перед ветеранами та учасниками АТО званнями, купленими за гроші?”

“В цей день ми усією родиною згадуємо наших родичів, загиблих під час 2 світової війни. Це день скорботи, а не застілля ряжених. По лінії моєї матері на війні загинули 6 чоловік. Ця інформація зазначена в Книзі пам’яті. Похоронку на прадіда ми зберігаємо як пам’ять.

Прабуся залишилася одна з п’ятьма дітьми. Мабуть, немає жодної родини, яку б не зачепила війна і ми повинні пам’ятати про це”, – додає Марчук.

Фото: Валентин Собчук

1 Comment

  1. Влад 14 Травня 2018 at 19:20

    Сх…я ли у этих бесов столько “значков”!?Кружок фалеристов,клоунов и долб….ов.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539