На будівництві у Гостомелі загинув будівельник

0

9 травня на будівництві ЖК “Гостомельськькі липки” по вул. Остромирській у Гостомелі загинула людина. Про це “Громаді Приірпіння” повідомив заступник начальника поліції Ірпеня Сергій Жабченко.

“Як нам повідомили, на будівництві впав будівельник. Його доставили в лікарню. Але врятувати його не вдалося. Він помер в лікарні. Про причини поки сказати нічого не можу, з’ясовуємо обставини”, – розповідає Жабченко.

Як відомо, цей житловий комплекс будує компанія “Друзі Девелопмент”, президент цієї компанії – Андрій Друзенко, екс-заступник Гостомельського голови Юрія Прилипка, на якого були покладені надії з будівництвом садочку та школи.

Друзенко член виконкому Гостомельської селищної ради, де в розділі посада значиться – забудовник.

Це не перший трагічний випадок на цьому будівництві. У 2016-му році будівельний кран впав на будинок культури 4 леви і розтрощив дах та частину приміщення. Тоді прокуратура відкрила провадження за ст. 272, ч.1 Кримінального кодексу – порушення техніки безпеки на виробництві під час виконання робіт з підвищеною небеспекою.

На момент початку будівництва серед засновників ТОВ “Гостомельські липки” числилася донька Прилипка депутатка Гостомельської ради Ольга Прилипко та син юристки КСП “Бучанський” Лариси Павлюк Ростислав Павлюк, який є власником земельної ділянки, де ведеться будівництво.

Гостомельчани неодноразово зверталися до органів місцевого самоврядування з проханням пояснити законність робіт на території поряд з будинком культури. Але результату не було.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанія ТОВ “Друзі Девелопмент” визнана банкрутом. Розпочато процедуру ліквідації підприємства, про що внесена інформація до державного реєстру юридичних осіб.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539