Сайт команди Карплюка ITV за бюджетні гроші розкаже про свята в Коцюбинському

0

З бюджету громади смт Коцюбинське виділили 50 000 грн.

Кошти пішли на те, щоб товариство “ITV”, де значився як працівник ексмер Ірпеня та фігурант антикорупційних розслідувань Володимир Карплюк, розповідав про святкування у селищі.

Влада часто використовує бюджетні гроші для того, щоб піаритися за кошти платників податків. Але тут кошти заводяться не на незалежне ЗМІ, а по суті на підприємство провладної команди.

Для порівняння, з бюджету на святкування Дня захисту дітей виділили 14 000 грн.

Таким чином товариство команди Карплюка за висвітлення святкувань у селищі отримає в рази більше коштів, ніж виділили на дитяче свято.

Ще один транш на 50 тис грн представник “Слуги народу” Сергій Даніш провів на TVI і теж у розмірі майже 50 000 грн.

Нагадаємо, селищний голова Коцюбинського Сергій Даніш (“Слуга народу”) отримує більше зарплату, ніж мер міста-мільйонника. Окрім того Коцюбинська рада купила машину за 600 000 грн, на який і їздить Даніш. Раніше “Громада Коцюбинського” повідомляла про те, що замість автоматизованої системи поливу комунальники вирішили купити за кошти платників податків у “Епіцентрі” скутер за 30 000 грн. При цьому клумба, яку зробили на Мбелевій, 2 геть суха. Кущі тут напівзів’ялі. За неї віддали близько 50 000 грн. А на знищення амброзії з бюджету виділили близько 100 000 грн. Вони пішли через субпідряд на підприємця з Одещини. Цієї суми вистачило б, щоб знищити майже 2 га бур’яна. У мешканців селища виникли сумніви, що у селищі аж така велика площа амброзії.

У передвиборчий рік, на парки і сквери, зокрема з рахунків УЖКГ “Біличі”, були витрачені мільйони гривень.

Комунальне підприємство селища Коцюбинське УЖКГ “Біличі” на грані банкрутства. На нього вивели мільйони бюджетних коштів і керівництво КП не хоче звітувати перед громадою і депутатами. Наразі УЖКГ винне “Київводоканалу” мільйони гривень за водовідведення і є загроза відключення води. Даніш зізнався, що в передвиборчий рік, коли коштом УЖКГ робили піар на благоустрої, він під свою відповідальність сказав не платити кошти за водовідведення. При цьому 2021 року на обрізку дерев виділили вже 250 000 грн.

За відсутності спроможності забезпечити соцпослуги в Коцюбинському, бюджет селища платить Ірпеню за те, що вони обслуговуватимуть мешканців селища.

Ірпінським перевізникам за пільговиків з бюджету відголосували спершу 400 000, а далі ця сума зросла до 1 млн.

Окрім того, До Дня чорнобильської катастрофи у Коцюбинському вирішили встановити пам’ятник за 309 000. Біля цього пам’ятника намалювали на паркані мурал за 109 000, а також провели “святковий обід” за 36 000 грн. Збудована підставка під пам’ятник коштувала 50 000.

Також для працівників ради закупили кавоварку за 17 000 грн та електрочайник за 3300 і питну воду на понад 3 000 грн. Це при тому, що УЖКГ “Біличі” переконує мешканців в тому, що вода з водогону, в якій раніше виявляли фекалії, – зараз нібито належної якості.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539