Як громада Коцюбинського Масляну святкувала
— 14 Березня 2016Цієї неділі ми відсвяткували Масляну та Колодія перед Великоднім постом. Хотілося організувати для громади нашого селища свято. Завдяки волонтерам та активістам Приірпіння все вдалося. Попри похолодання кількасот коцюбинчан відвідало захід і за відгуками громади ми зрозуміли, що святкувати разом треба якомога частіше. Ще зранку наколотили наші жіночки тісто на млинці млинців (4 відра) й громада…
Read more







Останні коментарі