Коцюбинське: нові автобуси 393-го
— 20 Травня 2014Як і обіцяв депутат Іріпінської міської ради Олег Сотніков, 20 травня у Коцюбинському запустили нові автобуси. “Алло! У нас з’явився новий автобус! Я з вікна бачу! Жовтий!” — радісно телефонує сусідці Олена Сергіївна, яка живе у будинку поблизу кінцевої маршруту. “Я перше думала, що це просто 745-ий чогось проїздить. Коли ж дивлюся — це наш 393-ий!” —…
Read more







Останні коментарі