Екопартизани знайшли тих, хто смітив у лісі
— 8 Квітня 2014Вихідними коцюбинчанин Володимир прогулювався лісом і знайшов купу сміття. “Очевидно, що якась фірма викинула ці ящики, плівку й пластикові стяжки. Але з-поміж цього сміття я помітив накладні. Тут чітко видно: хто віз товар, куди і звідки. Є й номери мобільних телефонів”, — розповідає чоловік. Володимир приніс ці накладні з контактами до редакції Сайту громади Приірпіння. Редакція…
Read more







Останні коментарі