Коцюбинське: покупці жаліються на обслуговування та продукти у “Форі”
— 2 Липня 2016У супермаркеті “Фора” порушують права покупців. Про це пишуть очевидці в соцмережах. “Бабуся хотіла купити ковбасу. Їй вже ту ковбасу пробили, але ціна виявилася вища за ту, на яку вона розраховувала. Як виявилося, було 2 цінники один 60 з чимось гривень, інший 80 з чимось з чимось гривень за кілограм. Пенсіонерка помітила лише один з…
Read more







Останні коментарі