Отець: Не вчіть мене жити по Біблії

129

Авторка: Людмила Нагненко

“У наш час, коли ми навчились літати в повітрі, як птахи, плавати в морі, як риби, нам не вистачає одного — навчитись жити на землі, як люди.”

 Б. Шоу

У суботу зранку чоловік, ідучи на роботу, помітив у дворі колишнього дитячого садочка згуртованих небайдужих сусідів.

Про те, що депутат селищної ради Микола Ільницький, який спершу під виглядом релігійної громади орендував для створення релігійного центру приміщення колишнього дитсадка, зробив там де-факто готель, а тепер приватизував частину дитсадка і зводить довкола паркан без будь-яких дозволів, — знає вся околиця.

divchata

Молоді мами Оля, Люба та Віта — обурені

Хоча з сайтів інформація про готель щезла одразу після скандалу, вона ще є в кеші пошукової системи Google.

12

Є й свідки — працівники лікарні, які переконують: обіцяного реабілітаційного центру тут немає, зате у приміщенні дитсадка дійсно з’явився готель. Це відео виклали на потоці Youtube центру “Логос”.

А також є реклама готелю в Коцюбинському з приміткою “Безпечний платіж”.

готель

Тепер ті, хто обіцяв реабілітаційний центр, а зробив готель, загороджують заразом і територію лікарні.

riv

Як мешканка Лісової я не можу залишатись байдужою . Від початку робіт і донині ані правоохоронці, ані депутати, ані коцюбинчани не можуть побачити ЖОДНОГО відповідного документу, що дозволяє будівництво паркану. по такій межі

Це, як мінімум, обурює.

А коли обманним шляхом до ровів підвозять бетономішалку — це спонукає громаду до рішучих дій.

Обманюють не лише людей, а й правоохоронців.

Я пішла до тих, хто зібрався біля лікарні, аби отримати відповіді від громадянина України, священика та депутата Коцюбинської селищної ради Миколи Ільницького (що із зазначеного для нього “за сумісництвом” — мені сказати важко).

Тут таки був “прораб”, кілька робітників, котрі якраз привезли свіжий цемент на двох тачанках до рову, прокладеного з тилової сторони заднього двору споруди, на межі з лісом, щоб залити фундамент для паркану, провокуючи новий виток розвитку конфлікту.

Також було кілька переселенців.

Документів, як не було, так і нема.

“У четвер я і ще один коцюбинчанин, як і домовлялись, заїхав до селищної ради вдень, але Садовський нам сказав приїхати на 17:00 на місце, де будують паркан. Тобто на вул. Меблеву. Там таки нам ніхто не надав жодних документів. Були геодезисти, Садовського не було. Результати роботи геодезистів нам не відомі. Їм ніхто не перешкоджав ані тоді, ані два тижні до того чи місяць, винести межі в натуру. Документів ми досі не бачили”, — розповідає юрист Андрій, який зголосився вивчити це питання з правової точки зору.

“Мав розмову з отцем Миколою. Він сказав, що люди, які, на його думку, перешкоджали роботі будівельників, будуть переслідуватись у кримінальному порядку та відшкодовувати збитки. Слова так званого отця мене здивували. Я запитав: чому ж не пробачити все і всіх, бо коли б’ють по правій щоці треба підставити й ліву. Відповідь вразила: “Не вчіть мене жити по Біблії”. Тому ми зрозуміли, що маємо довести порушення саме правового поля, бо маємо справу не з отцем, а з депутатом, в якого доволі добре розвинений талант підприємництва”, — додає юрист.

У п’ятницю мешканці Меблевої замовили в ліцензованих фахівців-геодезистів винесення меж в натуру.

teritory

Цей прінтскрін показав Ільницький дільничним, аргументуючи, що він дає йому право на паркан

“Дільничний передавав нам лише один папірець від депутата Ільницького. Це був прінтскрін з кадастрової мапи ось цієї ділянки, яка нібито посвідчує те, що саме там, де вирішив Ільницький, без жодних відповідних документів має бути паркан”, — розповідає депутатка Ірина Федорів, до якої звернулися мешканці Меблевої і Лісової, аби та розібралась у цьому питанні і дала відповідь, чи нема тут порушення закону. plan2

Межі в натуру визначили за допомогою 21 точки. Дані звірені з супутником.

dilanka

Перше порушення виявили одразу ж. Межа насправді не доходить до паркану, що його мурують за наказом Ільницького.

Ця точка — найближча/найвища до вулиці Меблевої. 1-sha_tochka Ось інший ракурс. Ця точка не доходить до лікарні, не доходить до госпбудинку, за яким готуються залити бетон. 1-sha_tochka2 Ільницький не раз наголошував коцюбинчанам, що не треба жодних документів на капітальне будівництво паркану, бо він все робить буцімто в межах старого паркану.

Але це виявилося черговою неправдою, навіть якщо забути про відповідні дозволи, яких нема.

Є стовпи колишнього паркану, й до його кінця від стовпа попередньої огорожі у тих місцях, де ми міряли, вийшло більше метра. Це етверта точка П-подібної основи.Lisova_tochka

Ми беремо сантиметрову стрічку і вимірюємо. Метр території вкрадено, бо геодезисти не винесли в натуру межі до початку робіт. Дозволів на капітальне будівництво паркану нема, і вже 2 тижні.

santymetrova Також, згідно з планом ділянки на кадастровій карті, до якої апелював сам Ільницький, межа паркану взагалі не проходить за госпбудинками. Вона іде перед ними.

Загалом ділянка П-подібної форми, а загороджують її як О-подібну. Це помітити можна і без фахівців.

Ось як іде межа ділянки, яку показував правоохоронцям депутат Ільницький. Це друга точка П-подібної основи.

2-ga_tochka

Ось і третя точка.

3-ta_tochka

І ось вона ж з іншого ракурсу.

3-tochka-2

До слова, так звану “котельню” будують, за попередньою оцінкою, теж поза межами П-подібної ділянки (це перед нижнім корпусом на мапі, де взагалі немає червоної лінії межі).

І це нове будівництво теж не узгоджене, наскільки мені відомо.

kotelnia

Таким чином депутат Ільницький показує правоохоронцям одне, а в насправді робить абсолютно інше.

Одній із жінок-переселенців, яка стверджувала, що ми перешкоджаємо добрій справі, ми запропонували вивчити цей нехитрий план, аби вона пересвідчилась, де ж межа. Розуміння правової основи питання мало б упередити всі конфліктні ситуації.

“Я в цьому не розбираюсь”, — відмовила вона.

Чому ж в такому випадку вона каже, що громада щось порушує, коли перешкоджає чинити протиправні дії? Цього разу відповіді вже не було.

Вчора, як тільки надійшла, застала фрагмент діалогу, який у варіаціях все ж був незмінним і далі. Його суть полягає в тому, що громада просить надати документи, які підтверджують законну підставу для будь-яких робіт на цій території.

Громадянин Ільницький їх не має на руках і не надає. Досить проста справа, чи не так?

У вас є питання — нате вам мою конкретну відповідь (конкретність і простота якої полягає в наявності відповідних державних документів і дозволів на діяльність). Але у відповідь іде тільки потік словоблудства без жодної сподіванки на двосторонній конструктивний діалог. Більше того, саме це і провокує конфлікти.

Аби мінімалізувати конфлікт між громадою та депутатом Ільницьким, уникнути чергової ескалації і мати на руках належні документи, фахівців-геодезистів попросили зробити все оперативно.

Близько 23:00 у п’ятницю вони привезли план, який засвідчує винесені в натуру межі ділянки, на яку посилався правоохоронцям сам депутат Ільницький.

plan

“Це обійшлось у 2 400 грн. Аби довести всім, як ошукують громаду й мати на руках документи від фахівців, довелось платити кошти, які могли б бути витрачені або на бронежилети, або на намети для наших в зоні АТО, або на той таки інсулін чи медикаменти для вимушених переселенців. Але це вартувало того, щоб з’явився нарешті хоч один відповідний документ, який можна буде дати і депутатові Ільницькому, і правоохоронцям, аби ми всі розуміли, в якому правовому полі ми є”, — повідомляє депутат Ірина Федорів.

“Саме небажання протягом кількох тижнів надати документи спричинило конфлікт, і винні в цьому ті, хто дав розпорядження вести роботи без надання на прохання громади документів. Наголошую, що правоохоронці підтвердили, що в натуру ми винесли саме ту ділянку, яку в кадастрі показував депутат Ільницький і їм і нам. Не розуміти, що ти порушуєш межі, які показуєш правоохоронцям — неможливо. Неправильна П-подібна ділянка відрізняється від периметра, який обгороджують”, — додає Федорів.

У той час, коли переселенці спокійно знімають нас на телефони й не показують не те, що жодного журналістського посвідчення, а навіть посвідчення особи, депутат Ільницький причепився до Федорів, чому та не показала робітникам свого посвідчення журналіста.

До слова, депутатці та журналістці, яка фільмувала правопорушення, один з “прорабів” сказав, що відбере її телефон.

Федорів згодом повернулась з посвідченням і показала, щоправда, потім Ільницький переконував, що вона нічого так і не показала. Бригада, якій показали посвідчення, на той час вже поїхала.

До “своїх” же людей у нього претензій не було, він наказував знімати, і жодних посвідчень вони не мали й не показували. А у попередні дні вони знімали і дітей, яких за законодавством нашої держави без дозволу батьків знімати взагалі не можна, ані з посвідченням, ані без посвідчення.

“А як людині не подобається те, що ви її знімаєте, і вона вам розіб’є камеру… Дасть по голові, то вона буде права”, — говорить один з чоловіків, який, очевидно, є прорабом. Саме він і забирав телефон в Ірини.

Йому пояснили, що, хоч би хто кого вдарив по голові (журналіста чи просту людину), — це буде злочин, а у випадку із журналістом — ще й перешкоджання професійні діяльності. Як на мене, очевидно, що якщо в тебе є намір до зведення монументальної загорожі в селищі, ти повинен вибрати офіційні відповідні документи, що дозволять саме ці роботи на певній території.

robitnyky

Допускаючи думку, що такі документи в ініціатора все ж є, і в громади виникають питання і сумніви щодо законності зведення споруд, то, здавалось би, що причин для конфлікту не повинно бути.

Громадянин приносить всі документи, що дозволяють йому провадити роботи на цьому місці, він сам або його прораб ознайомлює людей із розрахунковою документацією, планами, межами на документах, які довели б, що все відбувається легально і відповідно до технічних вимог. У такому випадку обидві сторони, побажавши одне одному успіхів, привітно розходяться кожен до своїх поточних справ.

Скільки часу, на вашу думку, це мало б забрати?

Як на мене — максимум один день, за умови, якщо за документами треба з’їздити додому чи ще кудись.

Чому не розвіяти сумніви громади селища, на території якого зібрався порядкувати, і не надати всієї вичерпної інформації? Лейтмотив відповіді один: бо  документів нема. Зате є досвід проповíдування і приповідáння.

Пізніше отець Микола, перевдягнувшись в рясу, почав давати інтерв’ю знімальній групі одного з Інтернет-видань.

Він їм розповідав про те, що люди з Меблевої виступають проти біженців, кажуть їм, щоб ті їхали до себе додому тощо.

“Я особисто ніколи не виступала проти біженців. Ми допомагали їм, чим могли: медикаментами, пошуком роботи, харчами, організовували відпочинок дітей. Дружина нашого односельця Галина Скіпальська, яка проживає в нашому селищі й очолює благодійну організацію, направляла сюди допомогу і фахівців. Зважте, що сьогодні один з чоловіків-переселенців побачив, що я йду по території, яку огороджують. Він сказав, щоб я забиралась геть”, — розповідає депутатка Федорів.

“Це земля — не приватна власність. Це земля нашої територіальної громади. Але я розумію, що ініціатива з парканом без документів розпалює людей на конфлікт з обох сторін і не ображаюсь. Знаково, що депутат Ільницький відмовився реагувати і заспокоювати переселенців, коли вони так казали в гніві. І це є його подвійний стандарт”, — твердить Федорів.

Отець Микола сказав, що чоловіка спровокували на це. Маю питання — як і чим?

Але Ільницькому треба розуміти та брати до уваги, що ті вимушені переселенці (їх, на щастя, меншість) теж провокують громаду своєю агресивною поведінкою і нецензурними зверненнями до місцевих шанованих мешканок (пишу у множині, бо випадки не поодинокі).

Ще один доказ подвійного стандарту, коли отець Микола в рясі давав інтерв’ю Інтерент-виданню і казав про те, що коцюбинчани виступають проти вимушених переселенців.

Правдиво було б сказати так: коли я почав робити паркан і два тижні не зміг надати документи, обманом провіз бетономішалку й залив рів, то почався конфлікт, бо громада не витримала такого глуму. Зрозуміло, що ті, кому я дав прихисток — на моїй стороні, а громада, яку я ошукав — обурена. Це була б правда священика.

Але, як ви розумієте, правда у кожного своя, та кожна з правд є гранню істини.

У суботу було викликано секретаря ради Олександра Ковтача, який приїхав на місце, як уже ведеться, без жодних документів.

На наше прохання надати документи він не реагував і сказав, що їх вже нібито комусь показували. Чому ж не було надати завірену копію Ільницькому та міліціонерам, яким ми перші надали в суботу копію меж винесених в натуру?

Ми неодноразово пропонували взяти ці документи, аби Ільницький не витрачав незайві кошти. Але він навіть дивитися на ці межі, винесені в натуру, не захотів. Ну, то роздивиться тепер план на цьому сайті.

“Я не вважаю вас депутатом ради… З вами нікуди не хочу йти”, — сказав Ковтач депутатці Федорів й відмовився йти туди, де чітко видно, що навіть стара межа радянського паркану порушена.

Ковтач поїхав, а Ільницький все кивав на селищну раду. Мовляв, там усі документи. Робітники і далі працювали в кількох точках.

robitnyky_2

Тоді всі пішли до паркану, який депутат Ільницький знову дав команду заливати, не дивлячись не те, що навіть прораби вже радили йому чекати понеділка і документів.

“Знаєте, я щойно приїхав із зони АТО. Був у Краматорську, Луганську. Мене в цій історії найбільше бісить не паркан, а те, що під шумок біженців та війни людина собі робить бізнес. І так всюди. Кому війна, кому мати рідна. Він не отець, а депутат”, — каже чоловік, який підійшов до залитої бетоном опалубки.

Депутат Ільницький на, мабуть, соте прохання жодних документів так і не надавав. На прохання поспілкуватися з громадою, яка тут зібралась і потребує діалогу для вирішення конфлікту, він розвернувся і втік, сказавши, що з провокаторами не спілкується.

Тікає з місця події той, хто відчуває себе на слабших позиціях. У нас на руках були межі ділянки, винесені в натуру, що свідчить, що люди готові були вкласти свої кошти, аби швидше вирішити конфлікт.

Зрозуміло одне: громадянин Ільницький, не надавши жодної відповіді на конкретні питання, попросту “лив воду”, намагався зводити наклеп на громаду та депутата Ірину Федорів

Кожен тямущий і охочий може в цьому пересвідчитись, побувавши присутнім при такому обговоренні, а воно ще триватиме, бо справа так і не вирішилась.

Як згадувала, присутнім був “громадянин прораб”, який замість того, щоб надавати документацію по своїй частині або мовчати, якщо її не має (бо ми не прийшли язиками почесати, а вирішувати справу) верзе нісенітниці, якщо не сказати, що просто “засмічує ефір”.

Це не зовсім пристойно і приємно писати, але, можливо, ця людина прочитає і задумається, що потрібно зважувати свої слова перед тим, як говорити їх прилюдно, при громаді, думати про місце  розмови, співрозмовників і результат,  щоб, як мінімум, не ганьбити свої, на вигляд, поважні роки.

Розповідаю, що мене обурило. Не маючи ні документів, ні адекватних аргументів на підтвердження того, що роботи із заливу фундаменту під паркан проводяться законно, депутат Ільницький покидає місце подій разом із «прорабом» та двома робітниками.

На місці залишається третій робітник, який єдиний вирішив глянути на винесені в натуру межі, надані депутаткою Федорів. До того він сказав, що йому діла немає до конфлікту, головне — заробити грошей. Не сприймайте це для осуду. Просто гіркий факт.

У цей момент прораб, що вже відійшов, здалеку кричить до робітника: “Швидко іди сюди, бо Федорів зараз на тебе нападе і буде домагатися”.

Сказати це повторно у вічі депутатці він не зміг, бо почав тікати, як і пан Ільницький. От такі у нас хоробрі та достойні чоловіки. Наробили бучі, наговорили образ, і навтьоки.

Обличчя хороброго чоловіка, який вдарив жінку, що тримала камеру, по руках, таки вдалося побачити на стоп-кадрі. muzik Можливо, вас це розвеселило, можливо, здалося за дурницю, яку не варто виносити в колонку, але скажу за свої відчуття у той момент, коли це почула і в контексті ситуації — стало огидно, взяла злість, і виникло просто несприйняття цієї особи.

Коли прозвучала ця низька нісенітниця, у пам’яті одразу виникли кадри з репортажу наших журналістів про те, що взяті у полон бандити, представники так званої “ДНР” серйозно вірять і говорять про те, що вони знають і впевнені в тому, що з полону їм не вибратись, бо їх тримають, аби розпродати на органи.

Це зовсім не смішно.

У такий страшно болючий період війни за незалежність країни на Сході, тоді, коли всі зусилля хочеться кинути на посильну допомогу батальйонам; на допомогу пораненим героям; у дні, коли сталася жахлива трагедія — збитий пасажирський літак на Сході України з території, яка контролюється терористами…

У період, коли ведеться нищівна інформаційна війна і пропаганда зі сторони Російської Федерації щодо України, замість того, щоб усмирити думки у жалобі, думати, чим можна допомогти країні (а допомагати є кому, чорт забирай!), я не кажу вже — не створювати проблем місцевій громаді, цей дорослий дядько дозволяє собі верзти такі дурниці, будучи фігурантом у серйозній справі.

Зрештою, його моральні риси, хоч вони і не головні тут, стали цілком зрозумілими усім присутнім.

Ще раз нагадую: ми не прийшли жартувати чи змагатися у словесній майстерності.

До слова, той робітник був одним з біженців, поселених у Коцюбинському.

Після почутого від прораба чоловік кинув свою недопалену цигарку під ноги і поспіхом приєднався до табору своїх прибічників. Вони заявляли нам, що ми здійснюємо провокацію своїм бажанням дізнатись правду.

А як би вони назвали слова і дії особи, про яку щойно написала?

Не можна бездумно кидати слів на вітер, думати треба “до”, а не “після”.

Згодом приїхала Ольга Ступина, яка очолює ГО “Воля. Громада. Козацтво”. Очевидно, її викликав депутат Ільницький, котрий вкотре розказав про те, що нібито мешканці селища вороже ставляться до вимушених переселенців. Знаєте, про що він забув сказати пані Ользі? Правильно! Про паркан.

Цей паркан без документів і спричинив протистояння.

“Я думаю, треба дочекатись документів”, — висловила свою думку пані Ольга.

Вона чемно вислухала коцюбинчан, розглянула схему та, на відміну від секретаря ради Ковтача, подивилась на факти порушення межі.

Погодьтесь, це дуже відрізняє людину, яка хоче владнати конфлікт від тієї, яка за будь-яку діє тільки в своїх інтересах.

Депутатка Ірина Федорів поцікавилась, чи є в нього дозволи на перебудову приміщення колишнього дитсадка, а саме 250 метрів, яке він взяв в оренду лише місяць тому.

budivlia

І на це питання Ільницький відповідати не захотів. Натомість накинувся на Федорів, що нібито ось і викрилась її справжня сутність, і вона виступає проти будівництва.

“Та я не проти. Хай собі будують. Просто все має бути по закону. Ці 250 метрів віддали десь місяць тому. Це правда. Але ані я (як депутат), ані члени виконкому не чули, що є дозволи на перепланування. А їх не лише погоджувати з нами треба, а й проекти розробляти. Уявіть, що ви здали в оренду квартиру. Приїхали — а там піввікна без узгодження замуровано”, — каже депутатка Федорів мешканцям Меблевої та Лісової.

“Про мене — можуть замуровувати хоч усі вікна чи двері, зносити і будувати стіни. Але треба, знову ж таки, дозвіл і відповідні погодження. Це показує справжню сутність того, хто веде роботи: є закони України, а є його воля, яку він прикриває переселенцями. Що хочу, те і роблю. Так не можна. Ми воюємо за те, щоб у нас була правова держава, тому закон один для всіх: для депутатів, отців і т д.”, — резюмує Федорів.

Про життя й спілкування з переселенцями до і після паркану допитувалась мешканка Меблевої.

“Скажіть, чи були хоч якісь конфлікти у нас до того, як отець Микола почав городити без документів паркан? Ви гралися з нами на одному майданчику, разом з моєю донькою Лесею грали в волейбол. Чи вона вас ображала? Чи ми вас образили чимось тоді?” — питає Леся.

Підлітки-переселенці підтвердили, що такого не було.

Отже, в ЗМІ отець Микола черговий раз прикривається переселенцями і сам провокує розбрат.

Знаєте, що найзнаковіше у цій історії? Коли Ільницький пішов, із нами залишились розмовляти кілька переселенців, які хотіли почути нашу точку зору й подивитись на межі винесені в натуру. Знаєте, як відреагував Ільницький? Він покликав чоловіка. І коли чоловік з першого разу не послухався, то Ільницький сказав: “Це терміново”.

Залишилось двоє підлітків, з якими ми говорили. Але не пройшло і 10 хвилин, як і їх так само покликали назад.

Хочеться сказати одне: ніхто не проти переселенців. Ми допомагали і будемо допомагати, якщо до нас звертатимуться. Щодо депутата Ільницького, то окрім голослівних фраз “у мене є все, що треба”, “я показував”  і “щодо вас, Федорів, мені все ясно, ви молодець, продовжуйте в тому ж дусі”, звинувачень, що наше  намагання ознайомитись із законністю його діяльності на території селища, що це чергова  “провокація проти нього особисто і біженців”, — як бачите, нічого конкретного ми не почули.

Я вперше була присутньою при розмові авторитетних представників громади з депутатом Ільницьким, і в мене постійно виникало питання: хто його обрав, і в чиїх інтересах він діє, цей депутат?

Перше питання, швидше, риторичне, а на друге у мене є своя думка — цей громадянин, прикриваючись депутатством, рясою священика, клопотанням про біженців, діє незаконно, швидко, “під шумок” загальнонаціональних проблем у виключно власних підприємницьких інтересах.

У зворотному (і то лише щодо категорії законності) мене переконає лише пред’явлений документ з числом, датованим до початку робіт, якого громада вимагає протягом тижня (а не можливі коментарі, що з’являться під статтею на захист пастора).

Ще раз наголошую, громаду і мене особисто цікавить одне — пересвідчитись у наявності документів, що надають законну підставу на укладання фундаменту і паркану там, де це зараз відбувається.

Друзі, життя складне, держава — не проста структура, процедура отримання дозволів — складніша, ніж дати чимало грошей на діяльність, що не вимагає звіту. Все повинно бути за законом держави, в якій живемо.

Так, процедури нас вимотують, справа законодавців — удосконалювати і спрощувати їх. Але ми маємо їх дотримуватись такими, якими вони є зараз. Про це повинен дбати кожен громадянин.

Депутатів, священиків, зокрема пана Ільницького, це також стосується.

А якщо він самостійно не переймається дотриманням законів, то його змусить громада. Хай не сподівається, що ми опустимо руки.

Доки нема представлених документів — не має бути роботи. Все чітко і просто. Загалом, у суботу громада підготувала до прокуратури лист із вимогою звернути увагу на цю ситуацію, провести перевірки і заборонити прокладання фундаменту і зведення паркану до закінчення розслідування або до моменту пред’явлення необхідних документів.

Під цим зверненням зібрали підписи громадян, що проживають в сусідніх будинках, які є свідками діяльності депутата. Ці люди згодні з тим, що якщо документи не надані на вимогу громади та правоохоронців, тепер цим має зайнятись уже прокуратура.

Якщо не хоче депутат спілкуватись по-хорошому, то це буде в інший законний, але більш жорсткий, спосіб і з посереднцтвом правоохоронних структур.

Але поясніть мені, що то за депутат і священик, який своїми діями провокує громаду на такий крайній захід? Не пояснюйте одразу, подумайте і дайте відповідь спершу собі. А потім ще раз —  перед черговими виборами.

З повагою і вірою в силу громади,

людаАвторка: Людмила Нагненко, коцюбинчанка

129 коментарів

 1. Гога 21 Липня 2014 at 23:12

  Если можете опубликуйте копию заявления в прокуратуру с номером входящего. Что бы все желающие жители Коцюбинского могли поинтересоваться в прокуратуре о ходе проверки деятельности “отца депутата”.

  5.248.175.**

  • Людмила Нагненко 22 Липня 2014 at 21:34

   Вітаю! Обов’язково опублікую. Планую надати цю інформацію в четвер 24/07. Надіюсь, це вдасться без затримки.

   195.18.31.50

  • Людмила Нагненко 24 Липня 2014 at 21:28

   Номер вхідної заяви до прокуратури м.Ірпінь
   565668 від 23/07/2014

   195.18.31.**

 2. Юлія 22 Липня 2014 at 15:08

  А парковка біля будинку на Меблевій 11б законна? Наші діти дихають вихлопними газами – це настоящий злочин! Чи це Федору не турбує? Що тільки Отець Микола у всьому винний? А кіоск має дозволи? Чи це замовлення на отця Миколу? Осінь на носі, треба забезпечити людям тепло, що ви робите? Кому ви заважаєте?

  82.207.96.1**

  • Володимир 22 Липня 2014 at 18:37

   Яке відношення має будівництво паркану до осені і до забезпечення тепла людям?

   195.18.31.**

 3. Леся 22 Липня 2014 at 15:44

  У які це часи і з якого дива мешканці будинку повинні звітувати про паркування власних авто на прилеглій до свого будинку території? Що Ви робите біля наших авто, що задихаєтеся від вихлопних газів наших машин біля нашого будинку?

  Що стосується паркування на території лікарні… знака, який би заборонив це робити, нема. Паркуються не тільки водії Меблевої,11 б, а також: водії прилеглих будинків та їхні гості, біженці і о. Микола.

  Буде стояти законно встановлений заборонний знак, що забороняє паркування, – паркування припиниться.

  77.239.179.**

  • Лариса 23 Липня 2014 at 01:01

   Доречі, у будинка теж є прилегла територія. І при бажанні , можете зробити геодезію і побачити, яка територія виділена для нашого будинку, і скільки землі займають авто. Якщо розбиратися – то в усьому. Чи будемо тільки свої шкурні інтереси захищати, а не Правду? І про санітарно-гігієнічні норми можете дізнатися: на якій відстані від дитмайданчика можна влаштовувати автостоянку. Ця суперечка вже довела до бійки, що Ви ще прагнете, пані Федорів? Цікаво, агресія Вас збуджує, чи задовольняє?

   213.111.69.2**

 4. Ігор 22 Липня 2014 at 16:52

  Навіщо ці сварки ? І парковку авто треба узаконювати і погреби.
  Ірина! Хіба всі проблеми Коцюбинського в цьому паркані? Навіщо заважати працювати та гнобить священика? Найшла жертву! Відчепися вже, як п’явка присмокталася. Надоїло!

  93.73.28.1**

  • Людмила Нагненко 22 Липня 2014 at 21:31

   Шановний Ігоре, сварки – це між «бабою Параскою і бабою Палажкою», а у нас ґрунтовний розгляд однієї зі справ, яка турбує мешканців даного району. Це не перший і не останній процес, який громада ініціює і вона робить це з усією серйозністю, конкретністю та документальним підкріпленням, а не голослівно. Так буде з кожним проблемним питанням. Незаконне зведення паркану – не єдина проблема селища.

   У країні починається процес відкритості, перевірки і становлення законності. Роботи попереду багато, можете і собі обирати проблему до душі та починати над нею працювати, організовувати людей, збирати документи, а потім ознайомлювати з результатами громадськість.

   Ще раз акцентую на тому, що перевірку законних підстав і дозволів на зведення паркану громадянином Ільницьким ініціювала громада, так що облиште персональні звинувачення Ірини Федорів – цей депутат якраз робить свою роботу і регулярно про неї звітує. Вона компетентно і без зволікань реагує на прохання жителів свого району. А депутат Ільницький в даному контексті не жертва, він – громадянин, який здійснює діяльність на території селища Коцюбинське без законних підстав на те. «Надоїло!»

   195.18.31.**

   • Сергій 23 Липня 2014 at 09:44

    То виясність, яка територія закріплена за будинком 11-б на вул Меблевій. Вам же надоїло, то намагайтеся бути об’єктивною. А щодо Федорів, то дійсно – сварлива баба! А Ільницький робить капітальний ремонт та паркан не як громадянин особисто, а як голова парафії. І не зрозуміло, чому питання в Федорів і інших виникають саме до нього як до громадянина. Це що , неграмотність, або навмисно – травля людини?

    85.223.182.**

    • Людмила Нагненко 24 Липня 2014 at 21:56

     Шановний Сергію, я, проживаю на вул.Лісовій не бачу необхідності це дізнаватись,- яка територія закріплена за будинком Меблева 11Б. Бо вільний доступ до прибудинкової території і вздовж неї не перекривається і всі можуть там вільно гуляти, їздити на велосипедах, грати з друзями у волейбол на спец.майданчику. Якщо Вас турбує це питання – обґрунтовуйте, опираючись на задокументовані факти правопорушення (якщо знайдуться такі)… Щодо грамотності: в законодавстві України немає такого суб’єкта як “голова парафії”, тим більше з привілеєм на здійснення будівельної діяльності без попередньо оформленої документації. Так що від того, як громадяни звертаються до пана Миколи Ільницького (депутат, громадянин, отець, підприємець) суть справи не міняється. Є людина, яка проводить будівельні роботи (конкретно будівництво паркану) без законних підстав на це.

     195.18.31.**

     • Лариса 25 Липня 2014 at 12:02

      Не людина для себе, а керівник парафії в інтересах парафії. Якщо Ви не розумієте різниці – навчайтеся!

      213.111.69.2**

 5. Ольга 22 Липня 2014 at 17:03

  Що значить узаконити парковку? Зробити її комерційною й брати за неї гроші?

  Вам же написали, якщо немає знаку, що на цій території заборонена парковка, значить вона (парковка) дозволена. Знак є? Нема там жодного знаку.

  Ви в курсі, що є для водіїв дорожні знаки? Але якщо парковку заборонять (встановлять відповідний знак), то ніхто (ні отець, ні гості готелю, ні коцюбинчани) не мають право паркуватись, бо порушать правило, яке показує знак, і тоді інспектор ДАІ може складати протокол про порушення ПДД (коцюбинчанина, отця, депутата).

  Як ви пропонуєте узаконити те, що вже діє в межах закону і ПДД?

  95.158.25.1**

 6. Ігор 22 Липня 2014 at 17:44

  Таке ж питання до Вас – навіщо бумажки на паркан? Хай стоять собі машини і хай отець будує паркан. Миру мир!

  93.73.28.1**

  • Людмила Нагненко 22 Липня 2014 at 21:56

   Ігоре, ставити машини – не заборонено(на це вказує відсутність будь-яких заборонних знаків). А заливати фундамент і зводити паркан там, де заманеться і без відповідних документів – злочин. Різниця очевидна.

   195.18.31.**

   • Лариса 23 Липня 2014 at 17:08

    Ставити машини на зеленій зоні, будувати погреби та кіоски – теж рівноцінне порушення. Що будемо з цим робити? Чи хай за всіх відповідає парафія Преображення Господнього на чолі з священиком Миколою Іільницьким?

    213.111.69.2**

   • Ольга Матюшина 24 Липня 2014 at 20:22

    Мало того, всі робітники, що встановлювали огорожу, як виявилось, безробітні. Вони не мають договорів підряду і офіційно ніде непрацевлаштовані. Тут пан Ладко завжди наголошує, що журналісти мають бути фаховими. Так ось і будівельники також мають бути фаховими і відповідальними за якість їхньої роботи, що має бути закріплено відповідним чином у правовому полі, а то візьме та загорожа і впадае комусь на голову.

    Працівники, наяняті депутатом Ільницьким ніби-то, насправді ніде не працюють офіційно. І як вони можуть вести будь-які будівельні роботи в громадському приміщенні чи на прибудинковій території, чи зводити там огорожу??? Може вони ще підуть зведуть огорожу біля селищної ради чи КОДА??? Цікаво чи дозволять їм це???

    95.158.25.1**

 7. Ладко 22 Липня 2014 at 23:24

  А Ви, Людмило, з Ужгорода? Чи фотографія випадкова?
  Самі писали, чи Ваше лише фото??

  Отак… Ходиш одними вулицями з людиною..і не знаєш, що вона– вже журналіст… І за хвилину слави продасть майже все…

  Пані Федорів заховалася за черговою спиною “громадської журналістки”..Але так, щоб було видно, хто ініціатор…Навіть у тегах “Федорів”

  Якби ця стаття була першою, а не сьомою за півтора місяці, я б, може, навіть повірив би..
  Але… Ті самі фотографії, декотрі вже вчетверте..
  Але…послідовне, цілеспрямоване цькування людини зграєю крикливих журналісток на сайті, що належить братові однієї з них.. Гидко..

  Молоді мами Оля, Люба та Віта — обурені
  — Це вони прийшли з іншого краю селища, щоб пообурюватись?
  Ви бачите на обличчях обурення? До чого це фото? Оля, Люба і Віта знають, для чого їх знімали?

  обіцяного реабілітаційного центру тут немає.
  –Брехня.. Знаю, як мінімум, одного хлопця, Богдана з Тернопільщини, після ДТП, привезли у візочку.. Пішов звідси пішки..
  Жив у тих готельних “номерах”… Це злочин–мати готель??
  Ви бачите у о. Миколи якісь статки? Мерседес, Порше???
  Якось майже непомітно відбулася підміна понять, і багато дописувачів вже вважають, що приміщення здане в оренду, чи то приватизоване на особу Миколи Ільницького. А він лише керівник центру, заснованого релігійною громадою..

  Це у ваших збочених мізках при слові “сауна” відразу спливають еротичні картинки, мабуть, з вашого власного минулого? А якщо ні, то навіщо смакувати вдесяте “і сауна”…. С-А-У-Н-А…

  Федорів, наче пізня Ганна Герман зразка осені 2013 бігає за людьми і менторським тоном, представляючись громадою, намагається сповідати священика…

  У Ільницького дике терпіння… На його місці я б плюнув на все, віддав вам біженців, приміщення, подвір”я. Хай би заростало бур”янами, а Федорів би ганяла по корчах наркоманів, ЩАСЛИВА…

  Цей паркан без документів і спричинив протистояння
  Ще одна брехня. Який паркан будувався 13.06.2014, коли невідомий Editor, написав про отця-мільйонера?? Чекаю відповіді..

  Де була депутатко-журналістко-керівниця, коли 5 років тривали суди за приміщення???? Мовчала? не було команди “ФАС”???

  Я думаю, ты не считал себя Богом,
  Ты просто хотел наверх,
  Резонно решив, что там теплей, чем внизу…
  …………….
  Но ежели некий Ангел
  случайно войдет сюда,
  я хотел бы знать,
  что ты ответишь ему..
  Борис Гребенщиков.

  195.18.31.**

  Задумайтесь, Людмило…

  P. S. Така TOYOTA, як у пані Федорів, вироблялася з 1992 по 1997 рік… А казала, що купила у 2011 тридцятирічну…

  P. S. знаю, чого громада чекає.
  Помилки:

  • Людмила Нагненко 25 Липня 2014 at 00:55

   Відповідаю лише на те, що стосується справи. Ціную свій час і конкретику.
   – Щодо Олі, Віти та Любові. На питання, чи можна зробити фото і опублікувати його в матеріалі жінки дали ствердну відповідь. Тому ваші подальші звинувачення щодо цього факту – безпідставні.
   – Щодо реабілітаційного центру надавайте статистику прийому хворих, скільки їх було, коли записались, коли виписались і т.д. Підкріплюйте свої слова документами, які можна перевірити.
   А тепер щодо персональних образ з вашого боку.
   ШАНОВНИЙ, ВИ ДЕ В МОЇЙ СТАТТІ ПОБАЧИЛИ ВЖИТИМ ХОЧ ОДНЕ СЛОВО «САУНА»?!!!!
   Хочете апелювати – робіть це коректно. Перехід на особистості вказує на те, що тверезі думки, докази та аргументи вичерпані і людині більше нічим оперувати. У подальшому образи чи звинувачення без доказів буду ігнорувати, бо конструктивізму в цьому – нуль.
   Пане Ладко, не розумію який зв’язок між тим, що я можу бути з Ужгорода і можу не бути з Ужгорода та тим що займаю активну громадянську позицію? Я написала, що проживаю в Коцюбинському. Це факт, який має значення в даному випадку.
   Я – не журналіст, маю іншу спеціальність. Свої припущення щодо мети даної статті, і висловлювання подібні до цієї: «і за хвилину слави продасть майже все» раджу тримати при собі надалі.
   Для всіх інших також повторю: більше конструктивізму в обґрунтуванні своїх претензій. А власні відра бруду притримайте при собі.

   195.18.31.**

   • Ладко 25 Липня 2014 at 12:16

    — чи можна зробити фото і опублікувати його в матеріалі жінки дали ствердну відповідь
    Вони в курсі, що вони обурені?
    Не вірю. Підкріплюйте свої слова документами, які можна перевірити—це цитата з Вашого допису.

    надавайте статистику прийому хворих, скільки їх було, коли записались, коли виписались
    — Хто ви такі, щоб перед вами звітувати? Ви дійсно вірите, що все селище має ходити на задніх лапках перед вами і вам подібними писаками? Ви вважаєте, що написати 100 рядків тексту—це достатньо для цього?
    Ви навіть на словах вже третій день не можете відповісти, якого фаху лікарі працюють у лікарні..

    Про сауну і вашу статтю…( ви так і не відповіли, чи вона ваша….)
    Для мене немає різниці, хто саме з Федорів@Федорів написав черговий твір на задану тему «замочи о. Миколу». У всіх попередніх статтях наявність сауни смакувалась особливо..
    І ваша істерична реакція називається «на воре шапка горит» .

    Як чудово «займати активну громадянську позицію» тоді можна виправдати все…навіть місячник з обливання брудом (який ви до речі, чомусь не тримаєте при собі) отця Миколи.
    Люди з «активною громадською позицією» влаштували Варфоломіївську ніч, чи не так?

    95.158.60.**

   • Лариса 28 Липня 2014 at 12:23

    Лад спілкування згадаєте ви в коментарях.

    Що сієте, те і женіть!

    Перечитайте свої коментарі.

    Скільки бруду з вашого боку!

    Навіщо тоді це спілкування, якщо ви нас не чуєте?

    Цей сайт, що для “галочки”?

    Моя позиція чітка і зрозуміла –

    1. Якщо ви вимагаєте від парафії документи на заміну паркана, то надайте громаді правочинні документи на додаткову парковку біля будинку 11б на вул. Меблевій,

    Правочинні документи на встановлення сторожки,

    Правочинні документи на погреби.

    2. Припиніть принижувати, паплюжити та цькувати ЧЕСНЕ і ЧИСТЕ ім’я отця Миколи.

    3. Припиніть приниження та переслідування переселенців, що мешкають в Центрі духовного розвитку.

    4. Не налаштовуйте мешканців Коцюбинського проти прихожан парафії Преображення Господнього УПЦ КП та настоятеля протоієрея Миколи Ільницького і переселенців.

    5. Спрямовуйте свою роботу на підтримку миру та спокою в Коцюбинському, а по-перше на Меблевій.

    213.111.69.2**

 8. Лариса 23 Липня 2014 at 00:50

  Гидотна стаття, знову “проделки Федоры”!
  А авто, доречі, паркуються на додатково влаштованому (забетонованому) без дозволів майданчику. Так що, відхапано шматочок зеленої зони? Так, авто можна паркувати біля будинку, але на спеціально влаштованому майданчику, що є в творці будинку, а паркуватися на зеленій зоні або на самовільно влаштованому майданчику – не можна. Тепер питання про погреби. Може на погреби теж є дозволи, чи хоч якісь папери?
  Зробили люди, як хотіли, їм зручно – слава Богу! Чого травити релігійну громаду? Скільки людей просять миру!
  І знову піднімається питання про лікарню? Знову працівники цього закладу починають бійку? Чи Федора стравлює всіх?
  Люди!
  Не читайте ці провокаційні статті! А якщо прочитали – посміхніться, бо в них немає Правди, а лише провокації !
  Гидосний сайт і гидосні статті!
  Жили в мирі, поки не появилася ця провокаторша – Федорів, то йдіть туди звідки прийшли, чи може там так нагадили, що повертатися стидно? А якщо приїхали і хочете тут жити, то дотримуйтесь порядків нашого селища – миролюбність, взаємодопомога, та взаємоповага.

  213.111.69.2**

 9. Сергій 23 Липня 2014 at 09:52

  Вважаю ці систематичні публікації полюванням та переслідуванням громади парафії Преображення Господнього УПЦ КП на чолі з головою парафії – отцем Миколою Ільницьким. А дії п. Федорів – передперегонні заходи, від яких вона намагається отримати політичні дивіденти (а може і не тільки політичні).

  85.223.182.**

 10. Леся 23 Липня 2014 at 10:31

  Пане Ладко,для того, щоб написати статтю на сайт не обов’язково бути журналістом. У вас є бажання і тема писати – пишіть, як ми.
  Хтось Вам відмовив?
  Стосовно Ваших коментарів – Ви таки постійно перекручуєте інформацію і, зрештою, ми можемо це довести всім.
  цитата Федорів:

  “Машину стару Тойоту дозволила собі в 2011 році. Коли з’явилась дитина. Зараз думаю змінити на щось інше, бо багато йде бензину. Машина Тойота – не моя власність. Таку стару машину дав друг за довіреністю”.

  Ваша цитата:

  “А казала, що купила у 2011… ”

  По перше, Вам ніхто нічого не казав, бо Ви боїтесь спілкуватися й анонімно переписуєтесь. Відчуваєте різницю в значенні дієслів “казала” і “писала”?

  Хто Вам “казав”, що “купила”? Ви десь бачите слово “купила”?

  Далі Ви ствердно пишете:

  “тридцятирічну”

  Федорів написала приблизно: “Їй років 30-ть”.

  Машина дійсно 1992 року випуску, але Федорів не має водійських прав і не кермує машиною.

  Далі можна привести ще багато фактів, коли Ви перекручуєте інформацію у вигідному для Вас світлі.

  Моя особита позиція залишається непорушною – нема документів, то й нема будівництва!!!!!

  77.239.179.**

  • Лариса 23 Липня 2014 at 19:53

   Ви що, “адвокат диявола”?

   213.111.69.2**

 11. Ладко 23 Липня 2014 at 10:57

  1. між 22 і 30 -колосальна різниця… якби я написав, що Федорів приблизно 38 років, вона б образилась?

  2. Оля, Люба і Віта знають, для чого їх знімали?

  3. Який паркан будувався 13.06.2014, коли невідомий Editor, написав про отця-мільйонера, з чого, власне розпочався конфлікт?

  4. Знаю, як мінімум, одного хлопця, Богдана з Тернопільщини, після ДТП, привезли у візочку.. Чекаю спростування інформації щодо відсутності реабілітаційного центру.

  5. Де була депутатко-журналістко-керівниця, коли 5 років тривали суди за приміщення?

  6. Так на кого оформлені документи: на громадянина Ільницького, чи релігійну громаду? це так, для інформації..

  7. Машина дійсно 1992 року випуску,
  — консультувались у Федорів, чи як?

  Ви боїтесь спілкуватися й анонімно переписуєтесь

  — не треба багато сміливості, щоб зграєю нападати на людину..

  Я не боюсь спілкуватися з такими, я гидую…

  95.158.60.**

 12. Nato4ka 23 Липня 2014 at 13:54

  Я навідь не знаю, як звернутися до Вас Леся , до істеричної, брехливої,обмеженої особи… Яка думає головою такої самої брехливої запроданки Федорів. Ви запитайте свою натхненницю, чому вона така порядна та чесна голосувала на засіданні селищної ради за закриття музичної школи в селищі. Я сама особисто була присутня на цьому засіданні і бачила, як ця молодиця, «кізочкою стрибала» та рахувала голоси за закриття музичної школи. А коли не вдалося, через спротив батьків, її голосочком вартість навчання в тій самій школі з 120 грн була збільшена до 250-300 грн. Запитайте за що вона лила бруд на директора Бучанської школи… І знову, батьки та діти відбили. Це ще Буча не знає хто так старався усунути їх директора. Чому ваша натхненниця не розповідає про ті 56 мільйонів, які вони з фондом Приірпіння збирали, для постраждалих на Майдані. Жодної копійки людям виплачено не було. Напевно постраждалі скінчилися…А її причетність до діяльності цієї мутної організації чітко прослідковується.
  За стоянку платити, щоб гроші йшли на розбудову селища, куди там… їм всі “должни”, бо вони- громада. На прибудинкових територіях скоро будуть щурі бігати, фігня. Швидка та пожежна не під”їде до будинку через припарковані машини нових членів громади, та теж нічого страшного. От мене це теж дістало. Швиденько пішли виправдовуватися та прикриватися своїми дітьми, які так мирно граються з дітьми сходу. А хто з вас думав про тих дітей сходу тоді, коли в рукопашну йшли на священика? Хто думав про цих дітей, коли вони бачили у вікна, як на їх батьків з кулаками та матюками йшли «чорнороті патріоти і патріотки» відстоюючи право своїх дітей не дивитися на паркан.
  А щодо статті про те, як священик сказав, щоб не вчили його жити по біблії, це взагалі ржака. І хто його вчить? Особи, які розкололи власну церкву, зауважте одного патріархату, які зривали зі стін одного храму ікони, несли їх у другий і перли на колишнього свого настоятеля матюччя. Особи, які клялися на Біблії і лжесвідчили один проти одного, та і проти священика свого. Особи, які зрадили Блаженного Володимира і покинули його в тяжку хвилину, «восхваляючи КІРІЛА». Великі християнки, які їздять за 160 км до церкви. О!!!!! ДА!!!! Позичте святості. Хоча ні, таку святість заберіть собі. Вам за неї відповідати перед Богом.

  1. Машина дійсно 1992 року випуску, але Федорів не має водійських прав і не кермує машиною.
  Далі можна привести ще багато фактів, коли Ви перекручуєте інформацію у вигідному для Вас світлі.
  Ото вже забрехалися… брешете або Ви, або Федорів. Про факти викривлення Ладком інформації скажу ось, що… все те що ця особа пише – це є щира правда. Тому що я також можу підтвердити кожну його фразу. А от щодо прекручень, в цьому рівних вам просто не має. Тому що вам з ваших квартир краще видно і сауну і басейн. Я за 10 років так і не знайшла їх там. Може сходимо разом пошукаємо????

  81.23.16.**

  • гражданин 23 Липня 2014 at 15:12

   Нда.. Уж больно много вранья для отвода глаз от одной единственной темы: депутат Ильницкий НАРУШИЛ ПРАВОВОЕ ПОЛЕ!

   А у Вас что в ответ? – Чули говорили, що бачили, що їли.

   – Ви запитайте свою натхненницю, чому вона така порядна та чесна голосувала на засіданні селищної ради за закриття музичної школи в селищі. Я сама особисто була присутня на цьому засіданні і бачила, як ця молодиця, «кізочкою стрибала» та рахувала голоси за закриття музичної школи.

   Вы понимаете, что Федорив – практически на каждом заседании считает голоса. Ее и еще двоих депутатов для этого каждый раз избирают.

   Она считает голоса “за”, “против”, “воздержались”.

   Манипуляция на лицо, она считала голоса не только “за”.

   “А коли не вдалося, через спротив батьків, її голосочком вартість навчання в тій самій школі з 120 грн була збільшена до 250-300 грн.”

   Это вообще вранье. Спросите мам детей музшколы, кто до последнего бился за места, за сохранение цен на обучение. Кто собирал с родителями подписи и так и не проголосовал за это вопиющее решение.

   А вот как голосовал Бомба и Ильницкий – мне не известно. Не известно также, что эти двое депутатов сделали для того, чтобы это голосование остановить.

   Я уверен, родители точно знают, кто тогда их поддержал и шел до последнего.

   Вот есть новость о том, куда можно прислать денег.

   http://kotsubynske.com.ua/2012/10/24/v-muzychnij-shkoli-zrosla-plata-za-navchannja-batky-protestujut/

   А вот переписка с главой КОГА

   http://kotsubynske.com.ua/2012/12/21/prysjazhnjuk-my-znajdemo-koshty-na-muzychnu-shkolu-dity-budut-vchytysja/

   Она дошла даже до АП.

   http://kotsubynske.com.ua/2013/01/15/selyschnyj-holova-v-norkovij-shubi-j-z-hodynnykom-za-54-tysjachi-pojasnyv-pavlenku-chomu-nemaje-hroshej-na-muzshkolu-kolonka-avtora-2/

   Но Ильницкий и Бомба, что делали они как депутаты? Собрали подписи, обращение есть депутатское?

   Читаем далее:

   – Чому ваша натхненниця не розповідає про ті 56 мільйонів, які вони з фондом Приірпіння збирали, для постраждалих на Майдані. Жодної копійки людям виплачено не було. Напевно постраждалі скінчилися…А її причетність до діяльності цієї мутної організації чітко прослідковується.

   Давайте доказательства. Что на этом сайте я вообще не слышал о том, что собирают деньги для “ФГП”. Что ж вы голословно обвиняете?

   Вот у жителей есть документы. У отца их нет. Тут все ясно.

   А у Вас куча информации, которая не соответствует вообще фактам, которые имели место быть.

   О грязи на Мебельной 11-б, которая собрала более 10-ти прицепов мусора в лесу… Сколько Вы там говорили субботников организовал Бомба и Ильницкий в лесу? Сколько-сколько? Что ж такая грязь там возле Лесной? постоянная свалка. Людей не хватает?

   Касательно Бучи, я не из Бучи. но видел, что писали родители той школы. Читал позицию управления по образованию области. Мне все ясно. Они тоже против того, о чем писали здесь родители и журналисты и считают это нарушением.

   Вас что-то не устроило? Ладко уже писал: в суд.

   И да… я хочу сравнить статистику реабилитированных за 10 лет. Со статистикой больницы. Давайте посмотрим на эффективность двух этих “здравниц”. Статистику в студию!

   178.150.3*.*

   • Ольга Матюшина 23 Липня 2014 at 16:43

    Про Ірину Федорів почула вперше від своєї сусідки, вона розповіла, що саме завдяки Федорів батьки боролись до кінця за музичну школу. Про це всі знають.

    Щодо біженців, вони тимчасові гості в нашому селищі. Люди їм допомагають, хто як може. Від когось вони допомогу приймають, від когось ні. Це їхнє право.

    Громада віддала будівлю в оренду Отцю Миколі саме для того щоб розмістити там біженців.

    Питання огорожі та перепланування будівлі має бути погоджено відповідним чином. Це має узгодити Отець Микола в правовій площині, а не загострювати конфлікт. Зрештою він не лише Отець, він – депутат. Біженці взагалі не мають встрявати в конфлікт з огорожею, я ще раз наголошую вони тимчасові гості, а огорожу будують капітальну, ще й з порушенням чинного законодавства.

    Та й яке їм діло до тієї огорожі??? Я розумію людей, що живуть навпроти, їм тут жити. Але чого так агресивно біженці відстоюють ту огорожу не розумію. Цю проблему має депутат Ільницький, він же Отець Микола, делікатно в правовій площині вирішувати, а не провокувати конфлікт.

    95.158.25.1**

    • Лариса 23 Липня 2014 at 19:51

     Брехня! Розбрат сіє п. Федорів! Хто почав писати ганебні статті на парафію та отця Миколу? Хто стравлює мешканців Меблевої 11-б та парафіян? Хто вчинив конфлікт між парафією та лікарнею? Листівки, газети, статті – хіба це роблять переселенці чи парафіяни? Чи може отець Микола це робить? Не замазуйте Істину, шановна!
     Всі люди розуміють, що брудну сварку в селищі вчинила Федорів!

     213.111.69.2**

    • Ладко 23 Липня 2014 at 22:04

     Повторю запитання для “адвоката Федорів №2” та інших..

     1. Хто з вас, крім Федорів і Лесі округлює 22 до 30? і за які гроші Федорів утримує водія? (це про Тойоту)

     2. Оля, Люба і Віта знають, для чого їх знімали?

     3. Який паркан будувався 13.06.2014, коли невідомий Editor, написав про отця-мільйонера, з чого, власне розпочався конфлікт?

     4. Чекаю спростування інформації щодо відсутності реабілітаційного центру.

     5. Де була депутатко-журналістко-керівниця, коли 5 років тривали суди за приміщення?

     6. Так на кого оформлені документи: на громадянина Ільницького, чи релігійну громаду? це так, для інформації..

     7. І таки правда, чекаємо звіту про витрачені кошти і кількість вилікованих у Коцюбинській лікарні?

     8. Які саме відділення є у Коцюбинській лікарні, за якими напрямками? Які хвороби?

     9. Парковка на газоні біля 11Б законна?

     10. Кому належить земля за межами “блакитних прямокутничків”?

     195.18.31.**

 13. Леся 23 Липня 2014 at 14:50

  Стосовно звернення до мене як до істеричної, брехливої, обмеженої особи – я навіть не буду відповідати….
  Nato4ka перед Вами я, особисто, не збираюся виправдовуватись – Ви птаха не мого польоту.
  Агресія з боку мешанців Меблевої,11 б щодо дітей біженців – Ваша хвора фантазія.
  Щодо того, що на прибудинкових територіях скоро будуть щурі бігати, то це не до нашого двору – він у нас чистіший, ніж Ваша совість…..
  Щодо паркану – нема документів, нема будівництва!!!

  77.239.179.**

  • Лариса 23 Липня 2014 at 17:27

   А щодо паркування авто на зеленій зоні, погребів та кіоску? Нема документів – будемо зносити?
   А статистика по лікарні так і не була оголошена! Де Правда?
   ІФедорів – ганебна та безпринципна журналюга, що будує свою брудну політику на приниженні та переслідуванні християнської громади УПЦ КП та перешкоджанні створення оптимальних умов для переселенців. На носі зима без російського газу! Може вона думає, що за тиждень чи місяць переселенці поїдуть додому? Чи треба їх вигнати в зруйновані будинки на Донбас? А може хай живуть в холодних недобудованих кімнатах?

   213.111.69.2**

  • Лариса 23 Липня 2014 at 19:44

   Леся, а якого Ви польоту?
   Якого роду-плємєні?
   А може ви теж пташка? Чи кажан? Чи летюча собака?
   Хто у нас на Землі-матінці ще літає?
   Ну, може “кровасісь” якійсь летючий?
   Хто? Хто? Хто?
   Слава богу, що корови не літають!

   213.111.69.2**

 14. Ганна 23 Липня 2014 at 16:09

  Дивлюсь я на фотознімок св’ященника православної церкви, який виставлений на цьому сайті, на поругання та посміховисько. Переді мною мудрі, засмучені, добрі очі отця Миколи, які в щоденних молитвах за нас, за наше селище, за наш народ, промовляють: «Прости їм Господи, бо не знають, що роблять». Постає питання: хто, за що, за які такі тяжкі гріхи, представляє його як злочинця?
  Дитячий садок був закритий, в 1993-94 рр., оскільки, садок був знятий з балансу меблевої фабрики і переданий на баланс селищної Ради у якої не вистачало коштів щоб його утримувати, крім того, у те чорнобильське лихоліття не вистачало діточок які могли б його наповнити. У 1995-96 рр люди відмовились від дитячого садка і збирали підписи щоб на місці садочка створити лікарню. Два крила цієї будівлі, фактично, були закинуті, забуті на цілі 10 років. У 2007 р. тодішній голова селищної Ради В.Садовський вирішив віддати територію дитячого садка під забудову висотними будинками фірмі «Атлант». Але отцю Миколі великими зусиллями, вдалося відстояти її (всі пам’ятають плакати на будівлі «Це належить Богові»), оскільки тут уже знаходився реабілітаційний центр де, є місце всім кому потрібна допомога. Тут отець Микола одних одягає, обуває, інших годує, лікує, а також піднімає тих, кого люди забули, «викинули на смітник». Садовському довелося відступити і віддати під забудову територію ДОКУ. З того часу пройшло 20 років, і весь цей час дитячий садок нікому не був потрібним і, саме завдяки старанням отця Миколи, ця будівля уціліла. Що поганого в тому, що на місці старої, зруйнованої огорожі появиться нова? Кому вона заважатиме? Може пані Федорів, яка ставить свою машину на цій території? Тому, що саме вона, влаштувала «травлю» на отця Миколу, посіяла ворожнечу між нами, підбурила, використала у своїх злих намірах добрі і довірливі серця мешканців нашого селища. З якою метою вона все це робить? Спитайте у біженців і вони Вам можуть розказати, як на Донбасі все починалось. Спочатку у них появились «борці за правду» такі як наша Федорів, які уміли з нічого створити проблему; для чого використовувались різні дрібні негаразди на місцях та й у державі, (подібні до наших); потім «роздули» мовне питання; потім почалися мітинги за приєднання до Росії; а потім… …потім розпочалася страшна кровопролитна війна. Так, для чого Пані Федорів розпалює між нами ворожі настрої і старається «дорватись» до нашої Верховної Ради? Кому вона служить? Вибачте, у свої молоді роки, купила у нашому селищі двохкімнатну квартиру, імпортну машину, мала зустрічі з президентом Януковичем, перебувала в багатьох іноземних державах (Японія, державах Європи та ін.) все не перерахувати. І все це за зарплату викладача (тоді як середня зарплата викладача, у самому престижному ВУЗІ нашої держави 4,5 тис. грн.)? Знову постає питання, чиї вона виконує замовлення, хто фінансує всі її витрати? А чому Ви, мої дорогі коцюбинчани не можете жити так шикарно, як пані Федорів? Може Ви погано працюєте? Може Ви не такі розумні і успішні як пані Федорів? Може у Ваших батьків нема зморщок на обличчях та на руках мозолів від важкої розумової та фізичної праці? У чому причина? Весь світ захоплювався нашими людьми, дивувався нашому майдану. І ось тепер, пані Федорів пересварила нас всіх, опоганила. Як тепер нам жити з таким тягарем на душі і дивитись у такі добрі очі отця Миколи? А може, пані Федорів, саме час покаятись, і попросити пробачення у тих людей, в душі яких посіяла зло, підбурила до неприязні і привела до гріха.

  95.158.22.1**

  • Ольга Матюшина 23 Липня 2014 at 16:57

   У мене з десятка два родичів живуть в Донецькій та Луганській області. І ніхто з них не покинув свої домівки і не втік. На моєму підприємстві працюють люди зі Сходу, але жоден не хоче переїздити на постійно, бо вони мають що втрачати.Єдина хрещена на місяць з Слов”янську виїхала до Костянтинівки, а потім назад повернулась до свого дому, бо то її дім, на який вона з чоловіком півжиття заробляла. І я знаю людей зі Сходу як людей працьовитих і фахових, і я особисто не знаю жодного, хто б покинув все, переїхав казна-куди і пішов щось у когось просити чи прийняв би допомогу у волонтерів чи написав у списку, що йому потрібна піна для гоління.

   95.158.25.1**

   • Лариса 23 Липня 2014 at 17:46

    Це вже верх маразму! Аплодисменти, занавес!
    Дай Бог, щоб Ви і Ваші рідні ніколи не опинилися в такій ситуації, щоб прийшлося покидати рідну домівку, а те що Ви не освідомленні скільки людей покинули свої оселі – це говорить про низький рівень Вас як журналістки. Хоча б у своєї бандурші-Федори спитали. Сепаратистки, богоборці та омовниці!
    Ганьба! Ганьба! Ганьба!

    213.111.69.2**

    • Ольга Матюшина 24 Липня 2014 at 20:26

     Я і мої рідні відстоюють свої будинки і свої вулиці. Жоден з моїх родичів не покинув Донецьку чи Луганську область.

     95.158.25.1**

     • Лариса 24 Липня 2014 at 21:05

      Олю! А в Слов”янську чи Луганську, де все зрівняно з землею, і звідки приїхали переселенці з дітьми Ваші родичі теж відстоюють?
      То підіть та виженіть їх з дітьми, ви цього прагнете?
      Тоді Вам в тюрьму, шановна, треба негайно!
      І не дай Боже мати таку твердолобу та безсердечну дружину чи матір, як Ви!

      213.111.69.2**

     • Ольга Матюшина 25 Липня 2014 at 11:35

      Справжні патріоти відбудовують свою землю, відстоюють і захищають свої будинки.
      Якщо депутат Ільницький прийняв біженців, то його право. Допомогти людям можна місяц чи два, а потім, любі мої, працювати! І ще не забувайте, що ви тут гості і маєте дотримуватись порядку та закону як і всі інші. Підіть і побудуйте ту огорожу біля селищної ради чи КОДА, це так само громадські будівлі. Будівлю, де знаходиться церква, громада надала тимчасово в оренду, тому будь-які добудови чи перебудови мають бути узгодженими.

      95.158.25.1**

     • Лариса 25 Липня 2014 at 12:09

      Справжні патріоти не ділять Україну.

      Якщо Ви з Федорів себе вважаєте патріотками, то чого не їдете туди і не допомагаєте відбудовувати країну?

      Чи хай хтось робить, а Ви будете оцінювати, чи правильно він робить, чи ні?

      Це хитрожопість!

      Покажіть на своєму прикладі, як треба бути патріотом, бо яка Ви і Федорів сепаратиски – ми вже знаємо.

      213.111.69.2**

     • Ольга Матюшина 26 Липня 2014 at 10:31

      Шановна Лариса, і в Луганську і в Слов”янську зараз живуть мої родичі. Вони свої будинки до сих пір не покинули, бо їм є що втрачати. Вони на свій будинок чи квартиру півжиття заробляли і просто так нічого не полишать. Я вже наводила приклад своєї хрещеної, вона виїздила із Слов”янську всього на декілька тижнів і вже повернулась назад із своєю родиною. Бо там її дім.

      95.158.25.1**

     • Ладко 26 Липня 2014 at 23:55

      Ольго! досить верзти пафосні псевдопатріотичні дурниці…

      — Я і мої рідні відстоюють свої будинки і свої вулиці. Жоден з моїх родичів не покинув Донецьку чи Луганську область.

      1. Неможливо відстоювати там хоч щось, не маючи зброї..Язиком, як ви тут з вітряками воюєте, там не вдасться.

      2. Чим менше там залишиться цивільних, тим легше буде нашим військовим, тим менше гинутиме наших хлопців. Якби (в ідеалі)вивезти звідти ВСІХ цивільних….це б дало можливість застосовувати більш потужну зброю, не боячись зайвих втрат… Навіть нацисти евакуювали цивільних з зони лінії фронту, виходячи з різних міркувань..

      Менше пафосу….

      195.18.31.**

     • Ольга Матюшина 28 Липня 2014 at 15:38

      Пан Ладко!
      Ви були в зоні АТО чи хтось з ваших рідних там? Ви тільки під псевдонимом можете пописати і все. Ось беріть зброю до рук і їдьте в зону АТО. Якщо маєте воєнний досвід, то і поділіться там з молодими хлопцями, які своє життя віддають за Вітчизну, може вдасться хоч одне життя зберігти завдяки вашому величезному досвіду…

      95.158.25.1**

 15. Лариса 23 Липня 2014 at 19:06

  Федорино-горе по-коцюбински.

  Федорино горе – это сказка про горе бедной журналистки, у которой в голове появились тараканы, бабочки и пауки. Поэтому она начала бросаться на всех подряд и те умные и светлые люди, которые ее раньше уважали начали бояться и шарахаться от нее. А почему?
  Так ведь журналистка стала неряхой: грязные статейки начала печатала, завела рабов и за их спинами стала скрываться, под разными именами пряталась, небрежно относилась к беженцам, спровоцировала конфликт прихожан парафии Преображения Господнего с работниками больницы, а самое противное – натравила соседей – мужиков-амбалов на прихожан, переселенцев и священника!
  Вот все и увидели, что уважать-то Федору не за что стало! Что душа ее покрылась пеленой тщеславия, разум затмила жажда сесть в кресло мэра Коцюбинского, а совесть заснула литаргическим сном.
  И дружки у нее завелись стремненькие – Гоп-компания: Жаденция, Обидюка, Зленок, Серый Тень, Указательный Должнец, Маркиз-Каприз, Ломальщики Жизни, Принц Ип, Змей Гордыныч, Непонятница, Слабак, Страх-тарарах, Зазывалы, Драчонок, Проказники, Хочунчики и Рассундук.
  А прежние подружки и друзья: Сознатель, Верушка, Любавушка, Радунок, Терпелюшка, Верхние Жители, Посланник, Лепильщики Жизни, Совестунья, Источник и Роднуля, – стали гонимыми вместе с Провожатым.
  И началось в Домовом Дворе жизнетрясение – выматывающее и высасывающее…
  Но мы знаем, – конец этой сказки – хороший!
  Образумилась Федора, покаялась, исправилась, выгнала тараканов и пауков из головы и простили ее.
  Тут же, о чудо!, вернулись к ней ее верные друзья и Гоп-компания преобразилась! И пошли все вмести по Верному Светлому Пути с Провожатым к Великому Источнику.

  Так что шанс стать нормальным человеком еще есть! Не упустите его, не убейте Верушку в светлое и прекрасное, ради Течения Жизни!

  213.111.69.2**

 16. Леся 23 Липня 2014 at 21:21

  Насилу зрозуміла, що Ви під кіоском маєте на увазі лісову сторожку. Який кіоск? До Вашого відома – цю сторожку поставив лісник Святошинського лісопаркового господарства Олександр Кулик.

  Це сталося десь 2010 року. У сторожці зберігається реманент для суботників, які проводять мешканці переважно Меблевої та Лісової.

  Окрім того, що збираємо сміття, ми зокрема допомагаємо лісникам: розпилюємо сухостій, що впав долі й яким не дуже чемні люди послуговуються для того, щоб утворити чергове сміттєзвалище.

  Збираємо причепи сміття разом із своїми дітьми. На Меблевій зібрали більше 10 причепів – факт (два суботники на рік).

  http://kotsubynske.com.ua/2014/05/10/%D1%81%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%B2-%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%96-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%88-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD/

  Запрошуємо всіх охочих, але найбільш активними були з цього боку селища мешканці саме нашого будинку.

  Якщо у Вас є претензії до сторожки – питання до “Святошинського ЛПГ”. Нам все одно, де тримати реманент, ми переконані, що лісникам теж.

  Тому попросимо дружно виділити нам приміщення в колишньому дитсадкові. Напишіть листа, що Ви готові надати лісникам приміщення й вони поставлять свою сторожку в іншому місці, а реманент розмістимо у приміщенні колишнього дитсадка.

  До нас які питання? Ми беремо реманент й ідем прибирати.

  Якщо Вас трубує те, що біля сторожки люди виносять стіл і стільці – ніхто нікому ще на заваді не став, аби хтось вийшов до лісу з столом, стільцями й там відпочивав й культурно все після себе прибрав.

  Ще які питання до Меблевої 11-б?

  Скільки суботників провели депутати Ільницький, Бомба?

  Я пригадую оголошення про те, що буде суботник від влади Коцюбинського, на який ніхто з самої влади не прийшов.

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/50b350dd50b00/

  Навіть на Лісовій, де мурують паркан, постійно повно сміття вздовж нього. Так має бути біля релігійної громади? То ще питання, де миші бігають.

  195.18.31.**

  • Лариса 24 Липня 2014 at 09:44

   Все чудово і ми все розуміємо, але якщо чинити як ви – заради “справедливості” – на встановлення сторожки повинні бути документи. Чи у вас – благі справи, а у парафії – кримінал? Будьте послідовними, чи маєте подвійні стандарти ?

   213.111.69.2**

  • Ладко 25 Липня 2014 at 06:54

   найбільш активними були з цього боку селища мешканці саме нашого будинку.
   — найбільш активними у справі прибиранні лісу є учні школи 18, ліцею, спортшколи, які прибирають прилеглу до них територію лісу частіше, ніж двічі на рік, і при цьому не махають прапорами свого “Великого Кормчого”, не роблять десятків фотознімків… Просто прибирають, і все…

   195.18.31.**

  • Лариса 28 Липня 2014 at 20:34

   Так якщо у вас є питання по паркану – звертайтеся в Коцюбинську селищну раду.

   Але ж ви пішли в рукопашну на священика, вимушених переселенців та прихожан!

   А пишете, щоб я зверталася в різні інстанції.

   Чого ви не пішли в селищну раду виясняти?

   Як виявляється, ПОДВІЙНИМИ СТАНДАРТАМИ СТРАЖДАЄ наша Гоп-компанія!!!

   213.111.69.2**

 17. Ганна 24 Липня 2014 at 09:47

  Ось, Ольга Матюшина, яскрава представниця обдуреної російською пропагандою молоді, яким тепер нема куди втікати, Путін їх не приймає, вони йому не потрібні, він їх вважає за використаний матеріал, а дома під ногами земля горить. Не смійте зачіпати зранені війною душі і серця біженців!!! Отець Микола загоює ці рани, а Ви їх, біженців, добиваєте. Розумниця Ви наша! Чого ж втекла з Донбасу? Давай, за чемодани і, назад, щоб показати приклад геройства. Чи може у Вас разом з пані Федорів завдання від Путіна, щоб розпалити злобу ще й на нашій території? Поки що Вам це вдається. Але народ у нас розумний, швидко розбереться хто чого вартий.

  95.158.22.1**

  • Ольга Матюшина 24 Липня 2014 at 20:29

   Я не втікала з Донбасу, це було рішення моїх батьків ще на початку 90-х. Прошу замітити, що мої батьки переїхали до Києва, згодом до Коцюбинського і ні у кого нічого не просили, а працювали, працювали важко щоб забезпечити себе і свою родину. Пінку для гоління ніхто не просив.

   95.158.25.1**

   • Лариса 24 Липня 2014 at 21:10

    Але переїзд Вашої родини було сплановано – люди шукали кращого життя, а тут вимушений переїзд заради збереження життя дітей. Ви не відчуваєте різниці? І не намагайтесь, якщо немає милосердя та співчування – воно і не відчується. Бідна, бідна, Олю!

    213.111.69.2**

    • Ольга Матюшина 25 Липня 2014 at 11:47

     На початку 90-х важко було щось планувати, це всі знають. Але завжди є ті, хто щось просять, і ті, хто працюють. Жінки з малолітніми дітьми – це одне, а чоловіки – зовсім інше. Хоча у мене у самої мала дитина і я жодного дня не була у декретній відпустці. Але розумію, що жінки різні бувають. З приводу чоловіків, як це так що ті чоловіки, які будують огорожу у депутата Ільницького, офіційно безробітні. Ільницький як депутат мав би їх найняти офіційно чи згідно договору підряду . Якщо когось з цих чоловіків буде травмовано, то вони навіть лікарняних не отримають, я мовчу вже про стаж і пенсію і відрахування до місцевого бюджету. Це просто рабсила без жодних соціальних гарантій. Чи знову скажете Отець потім вилікує чи нову церкву відкриє з гуртками, бо в місцевому бюджеті дірки, так як такі як депутат Ільницький не бажають платити податки??? Теж саме питання з його готелем, не платив і не платить податків і дозволів не має. Ось наприклад, в Почаївській Лаврі, також функціонує готель, але на вході висять ліцензії.

     95.158.25.1**

     • Лариса 25 Липня 2014 at 12:17

      Який готель?

      Де?

      Покажіть всім.

      Конкретно, підійдіть і покажіть пальцем.

      Дістала ця брехня!

      Чого ви диктуєте, що має парафія робити?

      Біженці працюють не за кошти, а як благодійна допомога. Які папери?

      Вам із Федорів немає що робити?

      213.111.69.2**

     • Ольга Матюшина 25 Липня 2014 at 19:01

      А мають в першу чергу працювати щоб утримувати себе та свої родини, а не чекати, що хтось пінку для гоління принесе чи годинник настінний. Чи може скажете, що люди не в робочий час працюють протягом дня? Якби вони у вихідні або після роботи будували, це якось би по іншому виглядало. А так вибачайте, це соромно пінку для гоління просити. Можно і милом побритися.

      І навіть, якщо це благодійність така – огорожу будувати, то це має бути узгоджено належним чином. Будівля громадська. Документи є – будуйте, нема – зась!!!

      95.158.25.1**

 18. Ганна 24 Липня 2014 at 10:12

  Тому, що таке сказати про біженців, може тільки ворог.

  95.158.22.1**

 19. Лариса 24 Липня 2014 at 10:47

  Ладко виклав список цікавих питань. Чекаємо на відповідь.

  213.111.69.2**

 20. Леся 24 Липня 2014 at 11:13

  Пане Ладко, пропоную Вам ознайомитись з правилами дорожнього руху.

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1094-93-%D0%BF/page

  Ось чи не єдине визначення поняття “газон”, яке тут можна знайти (CTRL+F):

  “тротуар – елемент дороги, призначений для руху пішоходів, який прилягає до проїзної частини або відокремлений від неї газоном.”

  Ну є ще ось таке:

  “(край проїзної частини – умовна чи позначена дорожньою розміткою лінія на проїзній частині в місці її прилягання до узбіччя, тротуару, газону, розділювальної смуги, смуги для руху трамваїв тощо;)”

  Ніде не написано у цих правилах дорожнього руху, що паркуватись на газонах заборонено.

  Але у квітні минулого року Кабмін мав ввести нове визначення: газон – ділянка однорідної території з дерновим покриттям, який штучно створюється шляхом посіву й вирощування дерностворюючих трав.

  За паркування на газоні мали б почати штрафувати. І це істинно правильно!

  Тепер давайте я Вам роз’ясню, чому газонів довкола Меблевої 11-б як таких немає.

  У державі міста і селища можуть приймати свої правила благоустрою, де на тій території, де вкладаються ресурси селища (зводяться клумби, садяться штучно газони) паркуватися не можна, бо таким чином, Ви спричиняєте збитки населеному пункту, який вклав гроші в благоустрій.

  Це логічно і безперечно. Ніхто з нас стосовно цього навіть не сперечається.

  Навіть, якщо таке правило і є в правилах благоустрою Коцюбинського, то доводжу до Вашого відома, що ми не псуємо газони чи клумби, які зроблені коштом платників податків ресурсом УЖКГ “Біличі” біля Меблевої 11-б. Тобто з бюджету Коцюбинського на нашій території в плані клумб та газонів немає анічогісінько.

  Ми майже з самого початку відмовились від послух УЖКГ “Біличі” й коштом громади на нашій території не висаджуються клумби і не сіються газони.

  Прекрасну клумбу з квітами зробив офіс 1-го поверху і ми їм за це вдячні. На ній ніхто не паркується.
  Тобто ми не спричиняємо збитків комунальникам, штучний посів не відбувається, відповідно ми на газоні не паркуємось. Для того аби на ньому паркуватись, треба, щоб він був.

  Це зрозуміло, я сподіваюсь? Ще якісь питання є до порушень ПДД на території Меблевої 11-б?

  Знаку про заборонення парковки немає, газонів немає. З цим у законодавчому полі розібрались?

  Щодо того, хто відвозить Федорів на роботу чи з роботи… Її й дитину іноді привозить автомобіль з емблемою СТБ. Так що? Зверніться, щоб їй підприємство не давало машину, так як вам так муляє, що її з дитиною завозить водій.

  Сподіваюсь, вони Вам дадуть достойну відповідь.

  Від килимів і “вагону” фарфору, Ви, шановний, скоро так до неї в ліжко залізете… Тут правду писав «психолог», що у Вас до неї щось особисте…
  Це факт. Але це ваша особиста проблема. То й вирішуйте її без нас.

  Для тих кого турбує “кіоск”…..

  Сторожка – то не капітальна конструкція, яка вкопувалась своєю основою в землю. Її в будь-який момент може забрати кран за 10 хвилин, на відміну від паркану з бетонною основою.

  Відчуваєте різницю між капітальною спорудою без дозволів й сторожкою лісника, яку можна прибрати.

  Була комісія Святошинського ЛПГ й сказала, якщо суботники громада проводить регулярно, то сторожку для реманенту суботників вони залишають.

  Як Вам вона на заваді – звертатеся до лісників. Впевнена, вони не будуть конфліктувати. Вони приберуть, але ми проситимемо приміщення в релігіної громади. Нам багато не треба. Одна кімната для віників, грабель, перчаток, і т д.

  Відповідаю лише вихованим коментаторам і по суті.

  І досі ніхто не бачив документів, які дозволяють спорудження цього паркану з бетонною основою.

  77.239.179.**

  • Ладко 24 Липня 2014 at 12:08

   Повторю запитання:

   1. Хто з вас, крім Федорів і Лесі округлює 22 до 30? і за які гроші Федорів утримує водія, якщо сама не має прав? (це про Тойоту, а не про машину СТБ)

   2. Оля, Люба і Віта знають, для чого їх знімали?

   3. Який паркан будувався 13.06.2014, коли невідомий Editor, написав про отця-мільйонера, з чого, власне розпочався конфлікт?

   4. Чекаю спростування інформації щодо відсутності реабілітаційного центру.

   5. Де була депутатко-журналістко-керівниця, коли 5 років тривали суди за приміщення?

   6. Так на кого оформлені документи: на громадянина Ільницького, чи релігійну громаду? це так, для інформації..

   7. І таки правда, чекаємо звіту про витрачені кошти і кількість вилікованих у Коцюбинській лікарні?

   8. Які саме відділення є у Коцюбинській лікарні, за якими напрямками? Які хвороби? Фах лікарів?

   9. Про газон запитання знімаю: хочете гадити–гадьте.

   10. Якщо ділянка землі під центром+лікарнею на кадастровій карті “державна власність” і чорне, не обведене– теж, то хто постраждав від переносу паркану?

   11. Чому сайт Києво-Могилянської академії на запит у пошук “Федорів” не знаходить нічого.. Там не знають, що вона у них викладає?

   95.158.60.**

  • Лариса 25 Липня 2014 at 09:19

   Зробіть геодезію будинку 11-б на Меблевій. І побачете, яка площа виділена для будинку і скільки додаткової площі самозахватом займають авто.
   А паркування навколо дитячого майданчику – це злочин!

   213.111.69.2**

 21. Настя Бунь 24 Липня 2014 at 12:44

  Я вчила курс “Політологію-1” у Могилянці. Федорів у Могилянці викладає.

  “Чому сайт Києво-Могилянської академії на запит у пошук “Федорів” не знаходить нічого.. Там не знають, що вона у них викладає?”

  Мабуть, так є тому, що про це не зазначили на сайті. Це називається словом “логіка”.

  У мене питання: Ви доросла людина чи учень ЗОШ?

  Якщо дорослу людину цікавлять відповіді на питання – вона не питає у коментарях на сайті. Статистика і офіційні відповіді беруться із відповідей на офіційні запити, які подаються у відповідні установи. Ви не знаєте про це чи не вмієте писати на папері?

  Хочете мати документ, де йдеться, що Федорів не викладає? – Пишете запит. Отримуєте відповідь.

  Сенсація? – Публікуєте. Нема сенсації – тішитесь, що маєте відповідь з гербом Могилянки.

  Для тих, кому лінь писати, ще є телефон. Можете набрати деканат. Можна кафедру. З вересня має бути (як я чула) авторський спецкурс Ірини Федорів, куди записались добровільно студенти. Вона більше не викладає класичні курси. Має власні напрацювання й авторський курс з огляду на свій досвід.

  Проблеми вашого регіону мені не чужі. Я була в Коцюбинському. Ми влаштовували дискотеку “Антиснід” у селищі.

  http://bit.ly/1njCRWc

  Був такий опір місцевої влади до подібних заходів, що наступного року ми перейшли до Бучі, де було легше й місцева влада сприяла таким заходам.

  http://bit.ly/WEZNp3

  Я навіть скажу більше, про отця Миколу знаю вже давно. Окрім нас, із програмою, що сприяє боротьбі з алко- та наркозалежних.

  Люди їздили з іншого населеного пункту. Возили експрес-тести в руках. Коробки ніде було класти. Садовський тоді сказав, що нема в селищі приміщень, може, отець Микола дасть, як у нього частина не використовується. Хоч одну кімнатку. Програму ініціювала Федорів.

  http://bit.ly/1kduyMd

  І тут читаємо: “На останній сесії розглядали можливість надання приміщення в одному з корпусів, які перебувають в довгостроковій оренді релігійної громади на Лісовій (два сусідніх крила стаціонарної лікарні), але питання так і не було вирішене”.

  Чому? Питання риторичне. Кому потрібно віддавати кімнати для таких цілей?

  Знаєте, що ця програма у селищі вже не працює? А чого ж не дати було приміщення? Це ж ті ж такі, хто потребує підтримки і таких програм. Ця ідентична мета з метою реабілітаційного центру.

  Хто буде Вам відповідати на питання, на які доросла людина в стані сама знайти відповідь?

  Або Ви учень ЗОШ, або Вас насправді (якщо Ви дорослий) не цікавлять відповіді на поставлені питання. Відповіді не самоціль і Ви насолоджуєтесь процесом самодурства.

  Федорів вчить студентів звертатись до органів влади, писати запити, звернення, навіть законопроекти. Може, Вам після випуску з ЗОШ до неї на спецкурс? У нас в Могилянції можна прийти і послухати.

  Може ,тоді ви відповіді будете шукати по-дорослому.

  Цікавить статистика з лікарні? – Запити в лікарню і в селищну раду.

  Не можете самі? – Дайте як виборці доручення Ільницькому, щоб усім показав і порівняв свою статистику відвідувачів і надходження в бюджет від релігійної громади, кількість там робочих місць, кваліфікацію медпрацівників реабілітаційного центру із статистикою відвідувачів лікарні, кількістю робочих місць медичного закладу, кваліфікацією лікарів у комунальній лікарні тощо.

  Дати шаблон? Чи вистачить освіти самому впоратись із запитом (запитами)?

  78.27.218.**

  • Ладко 24 Липня 2014 at 14:03

   Люба дівчинко! Настю!
   Коли я закінчував ЗОШ, про Вас ще не здогадувались Ваші батьки..
   Чи вмію я писати? Не гірше Вас.
   Однак пані Федорів не займає такого почесного місця у моєму житті, щоб я писав запити щодо місць її роботи і витрачав на це свій час.
   Я прекрасно знаю, що в інтернеті залишаються сліди… І якщо вона таки читала лекції, вони десь мають бути, може, хтось інший знайде..
   І я не стверджував, що вона там не викладає—зверніть увагу на це…Я запитав: чому? Могли бути інші відповіді: вона не у штаті, вона не отримує коштів, вона отримує кошти у конверті—варіантів багато!

   Те, як Ви з запалом молодої Жанни д’Арк кинулися захищати Ірину, робить Вам честь, і викликає багато запитань…
   Ваші коментарі я бачу вперше на цьому сайті.
   Ваша відповідь з»являється вже за 36 хвилин після мого допису. Або Ви читали ще ДО УЗГОДЖЕННЯ з Editor, і чекали, що з»явиться мій допис вже з готовою відповіддю… Тут у нас такий сайт, що «узгодження» деколи триває добу і більше… А Вам чомусь так пощастило, і Ви відразу були опубліковані…

   Не забагато випадковостей, Насте?
   Чи не соромно Федорів ховатися за спинами таких, як Ви?

   Федорів вчить напевно правильно, от лише сама чинить інакше…

   Пише, що нагороджена подякою від Генеральної прокуратури у 2013 році…
   А на ОФІЦІЙНОМУ сайті ГП про це теж не знають!
   І ще конфуз: немає подяки Генеральної прокуратури, є подяка Генерального Прокурора!!! Різницю відчуваєте? За які заслуги Ваша вчителька отримала подяку від Пшонки? Що цінного вона зробила для Сім»ї Януковича?
   Нічого не кололо їй в оці під час вручення?

   Ви ще багато чого не знаєте про життя.

   95.158.60.**

   • Леся М 24 Липня 2014 at 16:59

    Ладку:
    “пані Федорів не займає такого почесного місця у моєму житті, щоб я писав запити щодо місць її роботи і витрачав на це свій час.” – БРЕХНЯ!!!!

    Якраз, все, що стосується Федорів – часу Ви витрачаєте найбільше, стільки разів ставите одні і ті ж питання, і “зациклюєтесь” на них,а не на проблемі, тієї чи іншої статті…

    Складається враження, що Ви з нею змагаєтесь, перейшли в інший статус?, раніше було переслідування… і Вас уже не цікавлять відповіді на Ваші запитання, головне те, що є прибічники Федорів, люди, які розділяють її позицію (я також) – я не являюсь її ученицею, родичкою, сусідкою, ми навіть не знайомі…

    І вам, усіх їх треба принизити, “вколоти”…. Я їй вірю,хоча б і за того, що вона є активісткою не лише, пишучи, статті, а й – на усіх “заходах”,які відбуваються останніми місяцями (це, про те що знаю), а Ви, лише активний в коментарах…. А щодо статті та священика… є дуже гарна приказка: “Диму без вогню не буває”………

    195.78.112.**

    • Ладко 24 Липня 2014 at 18:11

     як Ви можете судити, що важливо для мене, а що– ні, не знаючи мене?
     маячня…

     Вас уже не цікавлять відповіді
     –я їх так і не отримав… Лише безглузді коментарі на кшталт Вашого..

     що є прибічники Федорів.
     — не сумніваюсь.. це навіть нормально.. Погано, що Ваші прибічники не хочуть бачити інших і чути їх думку..

     Диму без вогню не буває
     -буває. вчіть хімію

     195.18.31.**

    • Лариса 24 Липня 2014 at 20:21

     А я вірю отцю Миколі, і мені боляче спостерігати за планомірної травлею та приниженням священика, прихожан, переселенців та всіх, хто виступає в їх підтримку. І знаю багато добрих справ, що вчинив отець Микола.
     Скажіть, а що Ви вважаєте за більш корисною справою – вилікувати лежачего, як дровину молодого хлопця після аварії, який пролежав декілька років, а отець Микола подарував йому можливість вставати і ходити, чи організувати суботник? Ніхто не заперечує, що прибирання лісу – важливий захід, але ці речі не рівні. Якщо всі такі хороші, то чого бійка? Якщо п. Федорів робить світлі справи, то чого її коробить від отця Миколи? Чи вона хоче показати, що вона краща за священика? У чоловіків цей психологічний процес називається – фалометрія. То чого мірятись? У Федорів – більший!(язик). То якщо вона така ” велика”, нехай все-таки спробує відповісти на поставлені запитання. Чекаємо…

     213.111.69.2**

  • Лариса 24 Липня 2014 at 20:05

   Якщо Ви мали за честь навчатися в такому шикарному учбовому закладі як Могилянка, то соромно так слабенько відповідати на конструктивні та серйозні питання. Питання ставляться до п. Федорів, яка є депутатом і журналістом. При чому тут отець Микола. Він не ініціював агресію, бійки та сварки. Хто розпочав цю травлю парафії та переселенців? І ці питання задаються для того, щоб всі зрозуміли, що будівництво паркану – це крапля в океані різних дрібних правопорушень в селищі і рильце в пушку має лікарня, і мешканці нашого будинку на Меблевій 11б.
   Але п. Федорів краще проігнорує ці питання, чи перетвориться на дурепу, одягаючи чергову маску, аби уникнути дійсно справедливого розслідування.
   Нема дурних! Або відповідайте, або вистачить мутить воду!

   213.111.69.2**

 22. Лариса 24 Липня 2014 at 19:47

  Шановні опоненти!
  Ми вже досить довго чекаємо від вас ” справедливих ” відповідей на чітко поставлені Ладком питання. Всі до єдиного питання грамотні та зрозумілі. Чому ви відхиляєтесь від відповідей?
  Ми чекаємо, а якщо відповіді немає, то всі ці ганебні статті нічого не варті.

  213.111.69.2**

 23. Олег 24 Липня 2014 at 21:53

  Классная сказка про Федорино горе! Детям буду читать – полезно!
  А почему не сделали сразу геодезию дома 11б? Знать надо свою территорию. А бетонировать место под парковку – самозахват и сторожка – самозахват! Документиков ведь нет. Даже в забитом селе для строительства любого столба нужен документ. И маф тоже должен иметь кучу разрешений. А уж погреба – вообще криминал! Зачем это дерьмо поднимать? Скучно? А забор нужно от наркоманов и воров! Не понятно?

  178.137.130.1**

 24. Артем 25 Липня 2014 at 09:51

  Я поддерживаю отця Николая. Считаю выходки Федоры & компани – грязной PR-технологией. Чего пристебались? Садовский все же объяснил. Что за травля? Что изменят бумаги? Только время растянут.

  62.80.166.**

 25. Леся 25 Липня 2014 at 10:06

  Шановні, перестріла свою сусідку, якою Ви всі так цікавитесь і кажу, що до неї є низка питань у коментарях. Федорів сказала, що у неї зараз дуже багато роботи через події в країні. На додачу вони запускають на волонтерських засадах новий проект – сайти громад районів Києва, а далі, можливо, й Київщини. Туди зараз спрямовані всі їхні сили й вона не має часу моніторити десятки коментарів, де люди ведуть анонімну дискусію без документів.

  Але на відміну від депутата Ільницького, який не дає відповіді й документи, коли його про це просять навіть не в коментарях, а під час розмови і правоохоронці, і депутати, і ми, мешканці Коцюбинського, наша депутатка Федорів, до якої у вас є питання, сказала, що всі, хто хоче отримати відповіді на питання без будь-яких проблем можуть набрати 0*5*0 4*1*9* 1*2 4*9 (це її особистий моб. приберіть зірочки і будете мати номер) і домовитись про зустріч та завітати до неї додому в вечірню пору на Меблеву,11Б в квартиру №54. Всю розмову абсолютно спокійно можна записувати і потім викласти для всіх в Інтернет (пан Ладко зможе перерахувати килими, порцеляну) фото та відеозйомка дозволяється.

  Зважте, звітувати вона має тільки перед мешканцями Меблевої 11-Б та Лісової 20-А. Це її округ. Але не бачить жодних проблем, щоб зробити це централізовано перед усіма, кого це цікавить й не наприкінці року, як вона це робить щороку, а тоді, коли Ваша душа бажає.

  Я сподіваюсь, коли буде призначена дата і час зустрічі – Ви нас також покличете, щоб ми засвідчили, що зустріч таки відбулась і Вам дали всі відповіді на ті питання, які Вас так цікавлять.
  Ще одне питання. Ви говорите про порушення закону, парковку біля дитмайданчику, яка нібито заборонена. Де знаки? Яка стаття й якого документу?

  Якщо ми щось порушуємо – викликайте правоохоронців. Хто Вам заважає бути свідомим громадянином і будувати правову державу?

  Ви десь бачили у ПДД (правила дорожнього руху) визначення дитячий майданчик?

  Ось вони http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-%D0%BF/page

  Є контейнерні майданчкики, посадкові майданчики, спецмайданчкик, майданчики відпочинку, зупинкові майданчики і т д. дитячі не знайшла.

  Водій керується ПДД. Те, що не заборонено законом (в т.ч. ПДД) – те дозволено.

  Для того, щоб був конструктив: всі зауваження мають мати під собою підґрунтя.

  77.239.179.23

  • Ладко 25 Липня 2014 at 15:02

   у неї зараз дуже багато роботи
   вона не має часу моніторити десятки коментарів
   можуть домовитись про зустріч та завітати до неї додому в вечірню пору
   — тобто подивится в інтернет немає часу, а приймати гостей-є?
   МАЯЧНЯ! не здається?

   пан Ладко зможе перерахувати килими, порцеляну
   — мене не цікавлять її черепки!
   я просто виклав посилання на інтерв”ю Федорів, розміщене, я думаю, за її згоди. Аж раптом набігло адвокатів і почали викладати списки майна… як в українській приказці:
   діждалась “собачка” помочі– сама лежить, а цуценята гавкають…(це така приказка, не маю жодного наміру обізвати когось чи образити порівнянням з “другом людини”)

   95.158.60.**

 26. Лариса 25 Липня 2014 at 12:41

  Як “перестрінете” ще разок сусідку, передайте, що ми тут чекаємо відповіді на поставлені до неї запитання.

  Ніколи, ніколи не повірю, що Федорів 20 раз на добу не заходить на цей сайт, переглянути “новини”.

  Я живу в будинку 11-б на вул Меблевій і хочу від неї отримати відповіді на запитання. Маю право.

  Разом зі мною, коцюбинчани, теж цікавляться цими питаннями.

  Поясніть тоді, будь-ласка, ДЛЯ ЧОГО ЦЕЙ САЙТ тоді, якщо мене посилають кудись, щось там робити: чи звонити, чи приходити?

  Повторюю питання для Федорів, як нашої депутатки і як журналістки:

  1. Якщо працівники лікарні надалі лізуть в бійку:
  – Скільки пацієнтів лікувалися в лікарні на Лісовій, 21 – за 2013 рік та за перше півріччя 2014 року?

  – Скільки працівників працює в лікарні на Лісовій, 21 – в 2013 році та в першому півріччі 2014 р.?

  – Скільки бюджетних коштів виділяється на утримання лікарні на Лісовій, 21 – (зарплати, командировочні, відпускні, декретні, приміальні, комунальні, електрика, ремонтні, телефони, ліки, медтехніка, госптовари, спец.одяг, канцтовари, тощо) – за 2013 рік, та перше півряччя 2014 року?

  2. На якій відстані від диьтячого майданчика можна паркувати авто? Які санітарно-гігієнічні норми це регулюють, чи виконуються вони?

  3. Які дозвільні документи є на встановлення “сторожки”?

  4. Які дозвільні документи є на погреби, що вириті напроти будинку 20-а на вул. Лісовій?

  5. На якій підставі, мешканці будинку 11-б на вул. Меблевій, власники авто, забетонували додатковий майданчик для паркування?

  6. Які межі нашого будику, згідно кадастрового плану?

  213.111.69.2**

 27. Ганна 25 Липня 2014 at 12:57

  Передивляюсь виставлене на цьому сайті відео!. Ух! Ну-і-ну! Що це за жінка від якої чоловіки розбігаються в різні сторони? О, так це ж пані Федорів он, біжить за чоловіком, який не хоче зупинитись і приділити їй увагу. Гарно! А може отець Микола теж у свій час не приділив Вам уваги, тому Ви так його переслідуєте і цькуєте, пані Федорів? Вибачте йому, він же священнослужитель, йому віра не дозволяє. Бо хіба ота огорожа, яка нікому не заважає, нікого не утискає, трішки, всього на пів метра, здвинута в глибину лісу – варта такої жагучої жіночої помсти,? Так ось у чому причина! Тепер зрозуміло. І все ж. Як можна так компрометувати все жіноцтво? Хоробра Ви наша! Зрозумійте, що жінку прикрашають такі якості як: яскрава жіночність, цнотливість, виражена ніжність, ласкава посмішка, добродушність, лагідність – ось, все те, що так подобається чоловікам. Одумайтесь, Вам ще не пізно.

  95.158.22.1**

  • Ольга Матюшина 26 Липня 2014 at 10:45

   От би якщо ті чоловіки в зону АТО побігли, то взагалі було пречудово. Хтось свої життя віддає, а комусь земельні питання треба вирішити під шумок. Та огорожа, яка ніби-то нікому не заважає, це не просто огорожа, це чітко окреслені межі. І якщо депутат Ільницький поставить питання приватизації земельної ділянки під будівлею, а все до того і йде, то межі будуть визначатись чітко по огорожі. Тобто громада може втратити по 1 м по всьому периметру.

   Окрім того, ту огорожу ставлять, як нам повідомили вище, безробітні прихожани. А мають ставити фахові будівельники. Ось візьме та огорожа і на голову кому-небудь впаде, хто буде відповідати?

   95.158.25.1**

 28. Лариса 25 Липня 2014 at 14:42

  Очень уж глубокий комментарий, прочтите еще раз, может поможет.

  Беженец
  15.06.2014 о 14:18

  Я живу в духовном центре на Лесной в Коцюбинском.

  При принятии решений я ставлю приоритетом Слово Божье.

  Вот слова Иисуса, того кто лгать не может.
  (Матф.7:16-20 )По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы? Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые. Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые. Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь. Итак по плодам их узнаете их.

  Мнение автора статьи – мнение случайного человека, движимого тёмной стороной человеческой души: зависть, обида, гнев или ненависть, хотя может быть и тридцать серебряников. Это очевидно!

  За тьмой и светом стоят их господа. Сатана – противник всего доброго, он отец лжи. Его цель убить, украсть и погубить. Его инструмент клевета и гнусные человеческие похоти. Его оружие люди марионетки.

  Бог есть свет и нет в нём тьмы, Он есть любовь.

  Вот слова человека влюблённого в Господа.
  (Псалом 102:1-18) Псалом Давида. Благослови, душа моя, Господа, и вся внутренность моя – святое имя Его. Благослови, душа моя, Господа и не забывай всех благодеяний Его. Он прощает все беззакония твои, исцеляет все недуги твои; избавляет от могилы жизнь твою, венчает тебя милостью и щедротами; насыщает благами желание твое: обновляется, подобно орлу, юность твоя. Господь творит правду и суд всем обиженным. Он показал пути Свои Моисею, сынам Израилевым – дела Свои. Щедр и милостив Господь, долготерпелив и многомилостив: не до конца гневается, и не вовек негодует. Не по беззакониям нашим сотворил нам, и не по грехам нашим воздал нам: ибо как высоко небо над землею, так велика милость Господа к боящимся Его; как далеко восток от запада, так удалил Он от нас беззакония наши; как отец милует сынов, так милует Господь боящихся Его. Ибо Он знает состав наш, помнит, что мы – персть. Дни человека – как трава; как цвет полевой, так он цветет. Пройдет над ним ветер, и нет его, и место его уже не узнает его. Милость же Господня от века и до века к боящимся Его, и правда Его на сынах сынов, хранящих завет Его и помнящих заповеди Его, чтобы исполнять их.

  Я наблюдаю за человеком отцом Николаем, священником Украинской Православной Церкви. Этот человек дал приют моей семье и ещё более ста беженцам.

  И Вам жители Коцюбинского известно больше, какая война за это здание. Власть имеющие Желали продать это здание под снос и застройку многоэтажки.

  Ну, и конечно выручку поделить с вами . Всё это не в тёмном углу происходило.

  Отец Николай взял кредит 1,5 миллиона на ремонт здания и отремонтировал 1/3 часть площади, где мы беженцы и живём. 2/3 помещений требуют ремонта (там жить нельзя).

  И деньги Божьих Меценатов и Благотворителей идут на ремонт помещений, чтобы люди жили не в казарме, а в комфортных условиях.

  Что я вижу? Я много видел «христианства» в христианской стране: воров чиновников, продажных журналистов и обманутый народ.

  Но я очень мало встречал настоящих христиан. Отец Николай настоящий христианин, живущий не для себя, а для людей. Его решения и поступки основаны на Библии. Он один из тех, кто хранит завет Божий и помнит заповеди Его, чтобы исполнять их. Заповедь Божья проста ВОЗЛЮБИ! Так учит Иисус.

  Что ещё я вижу? Я вижу Вас ЛЮДИ! Которые также исполняют заповедь Божью. Вас, тех кто приносят одежду и продукты. Тех кто приносит по желанию сердца, а не для пиара. И мы вам очень благодарны. Да сохранит и благословит Вас Господь.

  Вот что говорит Слово Божье.
  (2Кор.9:6-11) При сем скажу: кто сеет скупо, тот скупо и пожнет; а кто сеет щедро, тот щедро и пожнет. Каждый уделяй по расположению сердца, не с огорчением и не с принуждением; ибо доброхотно дающего любит Бог. Бог же силен обогатить вас всякою благодатью, чтобы вы, всегда и во всем имея всякое довольство, были богаты на всякое доброе дело, как написано: расточил, раздал нищим; правда его пребывает в век. Дающий же семя сеющему и хлеб в пищу подаст обилие посеянному вами и умножит плоды правды вашей, так чтобы вы всем богаты были на всякую щедрость, которая через нас производит благодарение Богу.

  195.18.31.**

  • Ольга Матюшина 26 Липня 2014 at 10:19

   А про кредит можно уточнить? В каком банке брали, под какой процент и что легло в залог? Под какие такие гарантии банк дал церкви кредит? Церковь же не прибыльная организация…

   95.158.25.1**

   • Павло 26 Липня 2014 at 12:20

    Відповіді на питання по кредитах тільки після відповідей Федори на запитання Лариси і Ладка.

    37.57.249.1**

   • Ладко 26 Липня 2014 at 12:33

    Вже нерви не витримують..
    Ну хто ви такі, щоб перед вами всі звітували? Повилазили хто-зна звідки і намагаються встановлювати правила…
    Чому кожна писака дозволяє собі сунути носа у все на світі???
    Рахувати не вміють,(округлюють 22 до 30), пишуть з помилками (хоч і триндять про суперечки філологів та релігійників (Олю, я чекаю посилання на багаторічні суперечки щодо написання “священик”… 🙂 ), і туди ж..
    Всюди вимагають документів… Ви часом у минулому житті не були молодшим сержантом міліції?
    А їм за заслуги Пшонка грамоти виписує…

    195.18.31.**

   • Лариса 26 Липня 2014 at 20:17

    Про кредит захотіли дізнатись? Ви ж такі розумні! То дізнавайтесь. Ха-ха-ха!

    От, казкове свинство!

    І там ви ще писками не порились!

    Спочатку відповідайте на наші запитання.

    213.111.69.2**

 29. Артем 25 Липня 2014 at 19:01

  Посмотрел видео как вы издеваетесь над о. Николаем.

  Федора!

  Ты грубая, грязная базарная баба!

  До журналистки тебе как до неба…

  Как может женщина так себя вести?

  Непрерывный поток речи! Ты вдох когда делаешь?

  Где ты воспитывалась?

  Кто твои родители? Какое у тебя образование?

  Кто твои друзья?

  Ты, Федора, КОЦЮБИНСКОЕ ЧУДОВИЩЕ!!!

  62.80.166.**

 30. Павло 26 Липня 2014 at 12:32

  Я мешканець Лісової 20-а.

  Федора!

  Навіщо ти підбурюєш людей?

  У мене є погреб на Лісовій. Ти дрочиш людей, зараз вже піднімається питання погребів, і якщо через ТЕБЕ я його втрачу – стережися! Прийдеться виїзжати тобі з Коцюбинського. Ми тут з сусідами тебе на руках з селища винесемо!

  Отець Микола тут нікому не заважає, працює собі людина – нехай. Забудь уже про цей садок, думай де новий робити. І паркан нехай будує.

  Залиш селище у спокої!

  37.57.249.1**

 31. Людмила 26 Липня 2014 at 17:52

  Почитайте, дівчата коментарі людей. Скільки коцюбинчан стало на захист отця Миколи. Невже це вам ні про що не каже. Я передивилася ваші інші статті – коментарів або немає, або декілька, а тут, про отця Миколу, – ціла війна. І, доречі, на захисті священика більше людей, чим звинувачувачів.
  Якщо правду пишуть, що Ви, Ірино Федорів, прагнете посісти крісло мера – то хіба такими методами треба? Принижуючи інших, підніматися догори? Робіть добрі справи і ми Вас виберемо, а якщо Ви будете вчиняти скандали та бійки – то навіщо нам такий мер чи депутат? Наша родина Вами захоплювалася, але в цьому скандалі ми підтримуємо отця Миколу та біженців.

  А ви, Олю Матюшина – ви така гарна, молода дівчина, то звідки в вас стільки ненавісті до біженців та отця Миколи? Така злоба може бути тільки якщо Вам ці люди вчинили якусь біду.

  Поміркуйте, як можна повернути на Меблеву мир та спокій.

  З повагою, Людмила.

  92.60.191.1**

 32. Алла 26 Липня 2014 at 18:47

  Мне тоже интересны вопросы Ларисы. Почему никто не отвечает? Если Ира занята, то почему помощницы не могут ответить? Считаю гонения прихожан и беженцев – верх цинизма ! Отец Николай – труженик и очень приятный человек, не унижайте его и не мешайте. Вы же реально – мешаете!

  93.73.218.1**

 33. Ладко 26 Липня 2014 at 23:08

  Панове Editorи!
  поясніть будь-ласка, чому коментар невідомої досі Насті Бунь з палкою промовою на захист “лауреата подяки від Генпрокурора Пшонки В. П. Федорів І. П.” з”являється вже через 36 хвилин після мого допису, а інші дописи модеруються протягом доби, а деколи і більше?
  Як же так?

  Досі чекаю відповіді на решту своїх запитань.

  195.18.31.**

 34. Леся 27 Липня 2014 at 17:15

  Пані Лариса, яка нібито живе на Меблевій 11-б.

  Я не розумію лише одного. Вам страшно зайти до сусідки? Так? Може, тому, що Федорів не Ваша сусідка?
  Ті, хто живуть на Меблевій 11-б ті знають, що у нас немає додатково забетонованого майданчика, а є бетонні плити…

  Там бетонування не було і близько. Там покладені бетонні плити для… того, аби встановили сміттєбаки нашого та прилеглого будинків.
  Сміттєбаки там і стояли. Далі, оскільки комунальникам було важко й незручно туди доїздити, вирішили перевезти їх через дорогу.
  Комунальники після сміттєбаків плити не прибрали після цього. Вас це турбує? Зверніться в УЖКГ “Біличі”. Вони їх приберуть. Нам що з плитами, що без плит.

  Жоден мешканець нашого будинку не має жодного відношення до цих плит. Тому, якщо Вони Вас так турбують – переносьте. Вони не наші.

  Тепер ідемо далі. Ви пишете:

  “Поясніть тоді, будь-ласка, ДЛЯ ЧОГО ЦЕЙ САЙТ тоді, якщо мене посилають кудись, щось там робити: чи звонити, чи приходити?”

  Ну, я Вас засмучу, що жоден сайт в Україні, ані ВРУ, ані Кабмін, ані Генпрокуратури, не здатен відповісти на УСІ питання людей тим більше у коментарях, журналісти тоді б просто тільки те й робили, що відповідали тролям.

  Люди пишуть запити, аби отримати відповіді. Вам же навіть не кажуть щось писати. Вам страшно прийти до людини, яка Вас так цікавить і чекає при свідках? Ми підемо з Вами. Не бійтесь.
  А може Вас просто не цікавлять відповіді на питання? Бо це потрібно лише для того, щоб перевести тему розмови. Адже документів на паркан як не було, так і нема.

  Якщо у Вас є можливість нічого не робити, то у викладача, депутата, керівника-медійника, напевно, роботи трохи більше.

  Вас цікавить статистика лікарні? Значить треба писати звернення до лікарні або селищної ради.

  Нас цікавить правомірність будівництва. Ми не пишемо коментарі на сайт “Логос” чи псевдосайт селищної ради. Ми пишемо звернення до прокуратури (в якої є сайт, але ми і не додумались там щось писати й чекати відповіді), пишемо звернення до Мінрегіонбуду та інших інстанцій.

  Вас цікавить правомірність паркінгу на нашій території? Отже, треба писати звернення до ДАІ та управління благоустрою. Вони дадуть роз’яснення щодо газонів, хто їх садить чи не садить і т д. Ми винесемо платіжки і протокол зборів є в УЖКГ “Біличі”, що ми відмовились від їхніх послуг.

  Вас цікавлять звіти про роботу депутатів в раді? Вимагайте, щоб їх публікували, а графік звітів перед виборцями оприлюднювали мінімум на дошці оголошень селищної ради. Ви як нібито мешканка Меблевої, яку хвилюють питання Меблевої скористалися своїм правом дати завдання депутату під час одного із її щорічних звітів? Просто спуститись під під’їзд і сказати: я мешканець Вашого округу. Хочу, щоб в окрузі було так і так. мене не влаштовує це і це?

  Покажіть, як ви подали зміни до ПДД й увійшли до групи активістів, яка працює над такими змінами.

  Зрештою, змініть їх! Уявляєте який буде ґрунтований матеріал?

  Я розумію, що на території нашого будинку Ви вже хотіли б знайти бодай щось.

  1) Ой! порушують правила і паркуються… Ай… знаку нема… Ой і дісно… і отець паркується… Що ж робити? Що ж робити?

  2) Ооооо!!! Так на газонах паркуються!!! Ха-ха!!! Знайшли таки порушення! Про це ж сам Ладко написав!!! Ой… так і газонів там нема… Вони ж відмовились від послуг УЖКГ “Біличі” на прибудинковій території… Газони їм ніхто не садить…

  3) Ааааа так вони забетонували додаткове паркомісце…. Знайшла! Знайшла! Ой… а воно ж не забетоноване… А там просто бетонні плити… Та й ті не мешканці поклали, а їх установлювали під сміттєбаки, які комунальники перенесли, а плити не прибрали…

  195.18.31.**

 35. Лариса 28 Липня 2014 at 10:26

  Лесю (Ірино)!

  Да, мені страшно та огидно заходити до брудної журналістки та лінивіоі депутатки Федорів!

  Я не хочу після візиту до неї, або до Вас їхати з Коцюбинського, бо ні вона, ні Ви моїй родині спокою не дасте!
  Я вже бачу що ви робите отцю Миколі! Я що самогубця, траплятися вам на язики!

  Якщо я буду впевнена, що мене не ігнорують, з повагою ставляться до моєї позиції – можливо я буду з вами спілкуватися.
  Для початку наших довірительних відносин, надайте будь-ласка, відповіді на мої та Ладка прості та цікаві для громади питання.

  Якщо я отримаю ці питання, буду відчувати від вас доброзичливість та безпеку, я з радістю буду спілкуватися.

  Поки що бажання зустрічатися у мене немає.

  213.111.69.2**

 36. Лариса 28 Липня 2014 at 10:39

  Ваша відповідь мене не задовольнила.

  Ви відповідаєте як чиновники – ВІДПИСКАМИ!

  Мене цікавлять конкретні відповіді, а інакше – “пустышка”!

  Чему ні слова про погреби? Чи їх немає?

  Мешканці будинку мають право використовувати лише прибудинкову територію – якщо використовується територія за межами, – замозахват! Чому Федорів не займеться оформленням документів додаткової території для потреб нашого будинку? Чи цього не треба для вас, а з отця Миколи три шкіри знімаєте?

  Треба і сторожку оформляти і погреби. А ще краще було б навколо нашого будинку поставити паркан, щоб чужі авто не заізжали та дітей можна було б спокійно випускати.

  А біженці у отця Миколи працюють не як спеціалісти, а як підсобники, – вони допомагають на важких роботах. А всі будроботи контролюють фахівці. Я особисто запитувала у робітків.

  213.111.69.2**

 37. Лариса 28 Липня 2014 at 11:09

  Чому ви, як власники цього сайту, постійно принижуєте опонентів?

  Доведіть, що ваша позиція правильна.

  Ви тільки відстоюєте власну, корисливу, але не об’єктивну позицію. Ми же намагаємося спрямувати діалог в конструктивному руслі, але всі наші наміри натикається на ваші приниження, хитрощі та тухлості.

  Будьте відвертими в спілкуванні, розширюйте діапазон Вашої свідомості, тоді люди вас не будуть боятися, зневажати та ігнорувати.

  Як виявилося, тема отця Миколи, дуже складна в нашому селищі. Є багато людей, що його підтримують навіть на цьому сайті. А скільки ще тих, хто не вміє користуватися інтернетом?

  Не треба принижувати і паплюжити людей, які мають іншу думку, інше бачення ситуації.

  Треба бути справедливими. Якщо отець Микола винний, а у вас все в порядку, – тоді можливо. А як з’ясувалося у вас не все в порядку!

  Наведіть спочатку лад у себе, а потім вимагайте цього у інших.

  213.111.69.2**

 38. Настя Бунь 28 Липня 2014 at 12:01

  Пане Ладко, добрий день. Я взяла собі час для ґрунтовного аналізу Ваших дописів та дописів пані Лариси.

  Як бачу, Ви (п. Ладко) не порозумнішали й далі на примітивному рівні займаєтеся маніпуляцією.

  Цитую Вас: “поясніть будь-ласка, чому коментар невідомої досі Насті Бунь…”

  Ви там когось правите, вишукуєте помилки… А знаєте, що слово “будь ласка” пишемо без дефісу. Походить від “будьте ласкаві”. Я не претендую на дотримання правопису й ком у коментах. Мені просто здається, що Ви, раз стільки разів писали людям про дотримання правил, просто не маєте морального права помилитись…

  Але що Вам правопис, коли Ви Пушкіна в угоду собі переписали. Про це вам писав “Психолог”, коли Ви всіх переконували, що до Вас треба на “Ви”, бо так з великої літери писав Онєгін! Потім було якесь жалюгідне виправдання… Але і не в ньому суть.

  Перейдімо прямо до суті питання: “коментар невідомої досі Насті Бунь…”

  Пане Ладко, читати треба уважно. Моє ім’я та прізвище на сайті було відомим з 2011 року.

  http://kotsubynske.com.ua/2011/12/07/dyskoteku-do-dnja-borotby-z-snidom-coho-roku-provely-u-buchi/

  Вас тоді тут навіть в коментарях ніхто не бачив. А про те, щоб під своїм прізвищем та ім’ям виступити в статті перед жінками й студентками, а не строчити анонімки – нема й мови.

  А саме в Коцюбинському я займалась соцроботою ще з 2010 році. Тут я є навіть на фото.

  http://kotsubynske.com.ua/2010/12/06/jak-projshla-dyskoteka-velyki-dobri-spravy-malenkyh-ukrajinciv-kolonka-avtora/

  Я не пригадую “Ладка” до 2011 року на цьому сайті. Чи помиляюсь? Дайте лінк, коли там Ви вирішили “ладковізуватися”.

  Далі.

  Цитата: “Там не знають, що вона у них викладає?”

  Якщо Вас цікавлять, чи знають “там”, то треба “там” питати, щоб дізнатись. Саме рівень Вашого примітивізму спонукав мене, про яку, з ваших слів, ще не знали батьки, коли Ви закінчували ЗОШ, Вам, такому розумному й вже в літах, відповісти. Ви зачепили нашу Могилянку.

  Далі.

  Цитата: “Однак пані Федорів не займає такого почесного місця у моєму житті, щоб я писав запити щодо місць її роботи і витрачав на це свій час”.

  У мене риторичне питання? Скільки разів Ви вжили слово Федорів у своєму житті і скільки часу Ви присвятили цій жінці? Ваша дружина і діти не страждають від нестачі Вашої уваги?

  Чи вони не знають, скільки часу Ви присвячуєте цій жінці, на яку нібито не витрачаєте часу? У Вас на Федорів часу нема? Ну, це новий місцевий анекдот. Психолог доволі фахово Вам це все пояснила.

  ——

  До відома. Студенти Федорів вчаться в тому числі й за методом case study. Тому практикум з політології проходить на базі Приірпіння та 95-виборчого округу.

  Декого з студентів Федорів водила якось на сесії, щоб вони розуміли, яким є рівень місцевого самоврядування в державі.

  У частини студентів є доступ до панелі сайтів, бо, окрім політології, нас ще вчать: створенню та веденню громадських платформ, розвиткові громад і т д.

  Могилянці допомагають з дизайном, допомагають і сайтам громад. Хтось активує коментарі, хтось працює над розвитком сайтів громад (дизайн, пошук авторів тощо).

  Я розумію, що у Вас враження, що Федорів пише все, всі коментарі, всі колонки, активує коментарі, працює над сайтами громад, встигає облітати всі канали, забігти на роботу і в Могилянку. Я розчарую Вас. Нас багато. Ми допомагаємо посильно громадам, бо нас добре вчили в Могилянці різні викладачі.

  Розвиток громадянського суспільства – пріоритет. Не забувайте, що майдан в цій країні розпочався з того, що побили студентів. Вас там не було, я так розумію?

  Де Ви були, мужній анонімний чоловік, коли нас там били? Де ви були? Чому ви не захистили нас там?
  ——

  Вас так турбує подяка від правоохоронців? Ну покладіть 5 років свого життя на боротьбу задля вирішення якогось болючого питання. Народіть дитину, не сидіть і дня в декретній відпустці, платіть державі податки. Походіть вагітним в суди, попишіть не коментарі, а звернення до правоохоронців і добийтесь свого, як Федорів. Навіть, якщо Ваша мета протилежна. Йдіть. Доведіть. Зробіть.

  Знаєте про те, що є такий доконаний вид дієслова? Тоді вперед.

  Хто Вам заважає? Природа. Але не чоловіча, яка не дає завагітніти, а людська, яка здоровому чоловіку не дає сили зробити те, що роблять слабші фізично, але сильніші духом.

  Федорів обіцяла указ про Нацпарк? Це був 1-й пункт передвиборчої програми. Вона нам розповідала про те, як складати передвиборчі програми і як їх треба неухильно виконувати й щороку звітувати.

  Федорів виконала обіцянку, яку дала виборцям. Виборці зараз бачать інше поточне питання, йдуть до депутата і вона реагує. Це нормально. Так має бути.

  На цій платформі з’явився по суті перший колумніст-прокурор. І за таку роботу прокуратура і громада має бути вдячною. Якщо у Вас є факти, що Федорів допомагала красти режиму – давайте їх. Що ж Ви сипете з пустого в порожнє.

  Як там проходить виконання передвиборчої програми депутата Ільницького? Якийсь із пунктів уже виконаний? Як там його округ поживає? Чому він не дав під соцпрограму приміщення? Чому волонтери тягали коробки в руках?

  http://kotsubynske.com.ua/2011/05/27/borotba-z-vilsnid-u-selyschi-volontery-potrebujut-prymischennja/
  ———-

  Далі хочу написати пані Ларисі, яка каже, що пише з Меблевої 11-б. Шкода, що на лекції до пані Федорів не ходить більше людей. Вас би давно викрили.

  Пані Ларисо, це Ваша ІР-адреса? 213.111.69.2** ???

  А дивіться, яка ІР-адреса в Лесі з Меблевої 195.18.31.**

  А дивіться, яка ІР-адреса в Людмили з Лісової 195.18.31.**

  А дивіться, яка ІР-адреса в Ладка 195.18.31.**

  Вони писали, очевидно, з дому. З Коцюбинського. Ви ж не скажете, що Леся, Людмила і Ладко з різними позиціями пишуть з одного комп’ютера?

  А Вам навіть редакція писала про те, що саме з Вашого ІР-шника йдуть коментарі на користь отця. Це можна було б зрозуміти, як коментарі, що йдуть дійсно з одного будинку…

  Але Ви ж прокололись… І то як!!!

  Инна Демченко
  11.07.2014 о 19:42 [ Редагувати ]
  Народ! Я из Ирпеня. Расскажите, пожалуйста про чудотворную плащаницу и камень. Похоже, отец Николай не простой священник.

  213.111.69.2**

  З Ірпеня??? То Ваш ІР-шник, з якого писали : Захар, Саня, Дима, Марія, Ігор, Лариса, Алексей, Галина Миронюк, Татьяна та Інна Демченко – Ірпінський?

  А тепер Ви з Меблевої 11-б… Виходить: або Ви тролили свідомо за отця і тим самим обманювали громаду, яка тут коментує, або ви з Ірпеня й в Ірпені є якийсь будинок, який ну просто жити не може без отця Миколи… тоді Ви кажете неправду щодо того, що Ви з Меблевої…

  А якщо захисники отця Миколи свідомо дають неправдиву інформацію, то скажіть мені, хто друг отця Миколи і я скажу, хто такий отець Микола.

  Студенти вивчали також цікавий кейс з озером, де на сцені під “я в белом платіце” стояв з Мельником отець Микола з іншими отцями…

  Скажіть, він ознайомився як депутат з документом СЕС, що його принесла Федорів? Він взяв мікрофон і закликав дітей вийти з небезпечної для їхнього здоров’я води???

  Чи може це закладалось підґрунтя для співпраці з “ригами”, аби отримати таку довгоочікувану приватизацію й оренду, що місцева влада закрила очі і на відсутність дозволів на паркан, і на відсутність дозволів на перемуровування вікон?

  78.27.218.**

  • Лариса 28 Липня 2014 at 14:18

   Ірина Федорів чи Настя Бунь, чи Ольга Матюшина, чи Людмила Нагненко, чи Леся, чи Леся М, чи Гога, там є ще громадянин, українець, пенсіонер, та інші, як ви кажете, тролі – для мене це одна істота – Ірина Федорів!

   Хочеться вам чи не хочеться, я мешкаю на вул Меблевій, буд. 11-б.

   Ви можете мене звинувачувати в чому завгодно, плести інтриги, обмовляти мене але відповіді на чіткі питання ви не даєте.

   Подивіться по інших коментарях адреси, наших опонентів. Ладко вам вже про це писав. Я на це вже не звертаю уваги. Передивіться самі.

   Я звертаюся до Ірини Федорів, як до депутата виборчого округу, де я зареєстрована, з чіткими питаннями і вже втомилася їх переписувати.

   Не викручуйтесь, пані Ірино!

   Або давайте відповіді, або складайте свої депутатські повноваження. Ви не виконуєте своїх зобов’язань!

   Депутатська робота – це не тільки ходити кричати, що ви депутат, тикати посвідченням, наізжати на чесних людей, це дуже важка і відповідальна публічна робота!

   Не відповідаєте на питання – поганий депутат!

   І вас не врятує збирання сміття в лісі.

   Відповідайте на питання громади!!!

   213.111.69.2**

  • Лариса 28 Липня 2014 at 15:00

   Всі звинувачення – в “молоко”!

   Відповіді???

   213.111.69.2**

  • Ладко 28 Липня 2014 at 20:15

   –взяла собі час для ґрунтовного аналізу Ваших дописів
   Тепер я займаю у Вашому житті таке ж місце, як Федорів у моєму 🙂

   –Потім було якесь жалюгідне виправдання…
   Брехня.
   Текст жалюгідного виправдання в студію. Щодо Татьяни, вибачаюся, невдалий приклад. Сперечатися, що зараз люди пишуть Ви з великої букви, будете?

   –Моє ім’я та прізвище на сайті було відомим з 2011 року.
   Очікувано. Тепер і справді зрозуміло, що Вам так хочеться прославитись, і саме це є метою Вашої діяльності.. Я Вас так образив! Ви думали, що вже зірка, а я про це не знав. Вибачайте, не хотів…

   А ви ж 2010 вже вчили людей безпечному сексу! Як шляхетно… Скільки Вам тоді було?

   — Скільки разів Ви вжили слово Федорів у своєму житті
   Крім сайту– ніде і ніколи. Лайка портить карму.. 🙂

   — Студенти Федорів вчаться
   Як може бути викладачем людина, яка пише з помилками і округлює 22 до 30??? Мені таки соромно за Вашу Могилянку.. Мо” треба було якийсь конкурс провести??

   –Ми допомагаємо посильно громадам
   Ви прямо місіонери серед зулусів! А зулуси– це вся Україна, і лише Федорів з учнями знає, куди йти. Вона не Мойсеївна часом?

   –Вас там не було, я так розумію?
   Не було. Далі.. Хто Ви, щоб судити мене?

   — Вас так турбує подяка від правоохоронців? Ну покладіть 5 років свого життя на боротьбу задля вирішення якогось болючого питання. Народіть дитину, не сидіть і дня в декретній відпустці, платіть державі податки. Походіть вагітним в суди, попишіть не коментарі, а звернення до правоохоронців і добийтесь свого, як Федорів.
   Ви досі вважаєте Пшонку правоохоронцем? Після Майдану? Дивно..Василь Шкляр відмовився отримувати Шевченківську премію з рук Януковича. Бо це ЛЮДИНА. Федорів байдуже, аби грамоту в колекцію? Вона Вас так вчить??
   Щодо вагітності. У моїй системі координат у вагітної жінки повинна бути одна мета– дитина. Щоб ризикувати здоров”ям дитини, треба або не хотіти її, або не любити. Потім дитина виростає.. Шкода дитини, яка у матері на N-ному місці, після громади, кар”єри, слави.

   –Ви зачепили нашу Могилянку.
   Я не втрачаю свідомість при слові “могилянка” від хвилювання. Якщо там вчать такі, як Федорів, вчать хамити старшим і вирішувати, чи хтось порозумнішав…
   ВНЗ, який я закінчив, знаходиться рядків на 40 вище у рейтингу ВНЗ СНД.. Мені соромно за Ваш стадний інстинкт..

   –Федорів обіцяла указ про Нацпарк
   Ви теж тішитеся лосям на стежках? Лосі– дуже агресивні тварини.

   — 195.18.31.**
   Зірочки у кінці бачите? отам заховані цифри, які конкретно вказують на певний комп”ютер.. Збіг перших семи цифр, які Ви бачите– це лише свідчення того, що у людей спільний сервер(провайдер)

   Ви так і не відповіли мені, як Вам вдалося за 36 хвилин дочекатися узгодження мого допису, написати відповідь, опублікувати свій? Чекаю .
   Повторюся:
   Які вікна замуровувались, який паркан будувався, коли 13.06. почалося цькування О. Миколи?
   Чи Ви теж округлюєте 22 до 30?
   За які заслуги Пшонка нагородив Федорів?

   Для Матюшиної:

   про АТО:
   У мене немає військового (бойового досвіду). Просто треба більше читати і менше писати…

   Я проживаю за місцем прописки. Стою на обліку у військкоматі. Поки що моя військово-облікова спеціальність не потрібна.
   Чекаю такого ж докладного звіту про Вашого чоловіка..

   195.18.31.**

   • Ольга Матюшина 29 Липня 2014 at 20:57

    Той, хто зможе піти від нашої родини в лави української армії армії, – це мій син. Але він ще замалий. Не підходить за віком.

    Хочеться вірити, що мій син матиме мирне небо, коли виросте. Але також хочеться вірити, що я його виховаю достойною людиною і громадянином. І при потребі він піде захищати Батьківщину добровольцем як Домбровський, а не сидітиме й чекатиме чогось, як Ви, пане Ладко. Є навіть батальйони добровольців, які не зважають ані на вік, ані на офіційний призов.

    95.158.25.1**

    • Ладко 29 Липня 2014 at 21:56

     Своє запитання можете адресувати ще 3-м тисячам чоловіків призовного віку, що живуть у Коцюбинському..

     А Ваш чоловік що, втік? не витримав? це багато пояснює у Вашій поведінці…Чи він був не громадянином України?

     Вамегабаді….

     Хто Ви така, щоб вказувати мені, що мені робити?
     За що кожній шавці стільки честі, що все селище має звітувати про взяті кредити, і виправдовуватися?

     195.18.31.**

     • Ольга Матюшина 30 Липня 2014 at 11:15

      Той, хто вимагає до себе спілкування на рівні “Ви” та мовою Пушкіна, інших вважає “шавками”… Ось Ваша справжня суть, пане Ладко.

      Депутат, який взяв приміщення в УСІЄЇ громади, а не лише в свого округу має відзвітувати перед громадою про те, як він його використовує. А людина в рясі й поготів. Бо вона має сприяти мінімалізації конфлікту й проявити максимальні здібності у комунікації з громадою, аби соціальна напруга не наростала. Натомість ми спостерігаємо зумисну ескалацію конфлікту з боку ради, де сидять екс-ригі (ексів тут в принципі не буває) та отця, який з ними радо співпрацює. Вам ніхто з нас, не сказав, що Ви “шавка”.

      Натомість Вас запросили прийти і Вам нададуть відповіді на питання, що Вас цікавлять. Навіть тоді, коли Ви довели, шановний, що Ви просто не поважаєте жінок, молодих мам, які поки Ви строчите коментарі й носите гроші в дитсадки, що Ви самі ж і визнали, вимагають від держави, щоб належне нашим (зважте і Вашим) дітям було за законом надане. Відчуваєте різницю у готовності спілкуватись, звітувати й щось робити? Нас ніхто нікуди не запрошував, а з Меблевої люди у селищній раді були не раз. У тому числі й юристи.

      Писали письмове звернення на селищного голову. І Федорів як депутат теж писала письмове звернення. І в раду, і в прокуратуру ці звернення подані й зареєстровані. Відчуваєте різницю між коментуванням і написанням офіційного звернення, про яке вже Вам двом (Ладку і Ларисі) товкмачать навіть студенти. На офіційне звернення до ради та прокуратури, має бути офіційна відповідь. А поки на офіційні звернення немає відповіді й немає документів. Це вже який тиждень? Третій? Кому Ви написали офіційні звернення та хто Вам що відповів щодо Ваших питань? Я за рівні права.

      Тому, якщо вимушених переселенців послухали в раді й дали слово, а мене не вислухали й не пустили на виконком, то тут я вбачаю, що ставлення до територіальної громади, як Ви написали, як до “шавок”. Але поки такі наші мужні й анонімні чоловіки, які принижують анонімно жінок сидять й клацають по клавіатурі під час АТО, ми повоюємо за майбутнє наших і Ваших, пане Ладко, дітей на другому фронті. Бо Домбровський нас просив не здавати 2-й фронт. І ми не здамо. Навіть якщо тут у тилу сидять риги та їхні посіпаки, які вважають людей “шавками” та не пускають їх в органи місцевого самоврядування.

      95.158.25.1**

     • Лариса 31 Липня 2014 at 03:55

      Які рівні права?

      Ми обрали депутата, яка повинна працювати не тільки собі в задоволення за гроші та моральні дивіденди, а ще відповідати на питання виборців, членів громади.

      Чому Федорів організувала самосуд над парафіянами, отцем Миколою та біженцями, замість того, щоб запропонувати свою допомогу в оформленні необхідних документів колезі, депутату-священику Ільницькому задля справедливості та вирішення питання з правочином?

      Замість депутатської допомоги, вона направляє всі можливі інстанції для перевірки.

      Де конструктив?

      Вона хоче показати, що вона краща?

      Я вже писала про психологічний процес, який притаманний чоловікам – фалометрія, для жінок – це патологія.

      То лікуйтеся, жінко-чоловік Федора!

      А може зробите операцію по зміненню статі, тоді це буде нормою!

      213.111.69.2**

    • Лариса 29 Липня 2014 at 23:34

     Подивимось, яким виросте Ваш син з такою матір’ю, що ладна вбити біженців-чоловіків, виштовхуючи їх на війну, лише за те, що вони підтримують і захищають священика.

     А про те, кому йти на війну – то Ваша справа! Є для цього державний апарат, а якщо Ви хочете долучитися – можете самі поїхати туди на допомогу. Жінки там теж потрібні, особливо такі “патріотки” як Ви.

     213.111.69.2**

    • Лариса 30 Липня 2014 at 01:54

     А Ваш чоловік, Олю(Ірино), пішов на війну?

     213.111.69.2**

 39. Лариса 28 Липня 2014 at 14:57

  Зазначу ЗНОВУ ПИТАННЯ до депутата Ірини Федорів, що цікавлять та турбують громаду Коцюбинського, вас обрали – працюйте і не тільки там де вам хочеться, а ще там де треба.

  1.Питання по роботі “лікарні”:
  – Скільки пацієнтів лікувалися в лікарні на Лісовій, 21 – за 2013 рік та за перше півріччя 2014 року?

  – Скільки працівників працює в лікарні на Лісовій, 21 – в 2013 році та в першому півріччі 2014 р.?

  – Скільки бюджетних коштів виділяється на утримання лікарні на Лісовій, 21 – (зарплати, командировочні, відпускні, декретні, преміальні, комунальні, електрика, ремонтні, телефони, ліки, медтехніка, госптовари, спец.одяг, канцтовари, тощо) – за 2013 рік, та перше півряччя 2014 року?

  2. На якій відстані від дитячого майданчика можна паркувати авто? Які санітарно-гігієнічні норми це регулюють, чи виконуються вони?

  3. Які дозвільні документи є на встановлення “сторожки”?

  4. Які дозвільні документи є на погреби, що вириті напроти будинку 20-а на вул. Лісовій?

  5. На якій підставі, мешканці будинку 11-б на вул. Меблевій, власники авто, забетонували додатковий майданчик для паркування? Якщо це зроблено іншою структурою – все одно – документи!!!

  6. Які межі нашого будику, згідно кадастрового плану?

  Також зазначу ще раз свою позицію:

  1. Якщо ви вимагаєте від парафії документи на заміну паркана, то надайте громаді правочинні документи на додаткову парковку біля будинку 11б на вул. Меблевій,

  Правочинні документи на встановлення сторожки,

  Правочинні документи на погреби.

  2. Припиніть принижувати, паплюжити та цькувати ЧЕСНЕ і ЧИСТЕ ім’я отця Миколи.

  3. Припиніть приниження та переслідування переселенців, що мешкають в Центрі духовного розвитку.

  4. Не налаштовуйте мешканців Коцюбинського проти прихожан парафії Преображення Господнього УПЦ КП та настоятеля протоієрея Миколи Ільницького і переселенців.

  5. Спрямовуйте свою роботу на підтримку миру та спокою в Коцюбинському, а по-перше на Меблевій.

  213.111.69.2**

 40. Леся 28 Липня 2014 at 15:44

  Пані Лариса. Складається враження, що Ви безробітня. Мені Вас шкода. Такий талант письменний пропадає. А фанатизм, фанатизм….
  “Не треба принижувати і паплюжити людей, які мають іншу думку, інше бачення ситуації.” Та хто Вас паплюжить?
  Вимога одна – надайте документи на будівництво паркану і будуйте собі на здоровя! На запитання п.2,3,5 – вже відповіли.
  “Припиніть приниження та переслідування переселенців, що мешкають в Центрі духовного розвитку” – дуже гучні обвинувачувальні лозунги.
  Діти переселенців вільно (і в темну пору доби) та прекрасно почуваються на нашому дитячом майданчику та поряд з нами. Вам, як мешканці Меблевої,11Б чи не знати? Вони не схожі на тих, кого переслідують та принижують. Особисто сама з ними вчора спілкувалась. Жодних нарікань. Тому марно стараєтесь…

  77.239.179.**

  • Лариса 28 Липня 2014 at 18:23

   Ваша відповідь, Лесе(Ірино) – маячня! Мені смішно, чесно…

   Де відповіді на конкретні питання!

   Продублюю питання:

   1.Питання по роботі “лікарні”:
   – Скільки пацієнтів лікувалися в лікарні на Лісовій, 21 – за 2013 рік та за перше півріччя 2014 року?

   – Скільки працівників працює в лікарні на Лісовій, 21 – в 2013 році та в першому півріччі 2014 р.?

   – Скільки бюджетних коштів виділяється на утримання лікарні на Лісовій, 21 – (зарплати, командировочні, відпускні, декретні, преміальні, комунальні, електрика, ремонтні, телефони, ліки, медтехніка, госптовари, спец.одяг, канцтовари, тощо) – за 2013 рік, та перше півряччя 2014 року?

   2. На якій відстані від дитячого майданчика можна паркувати авто? Які санітарно-гігієнічні норми це регулюють, чи виконуються вони?

   3. Які дозвільні документи є на встановлення “сторожки”?

   4. Які дозвільні документи є на погреби, що вириті напроти будинку 20-а на вул. Лісовій?

   5. На якій підставі, мешканці будинку 11-б на вул. Меблевій, власники авто, забетонували додатковий майданчик для паркування? Якщо це зроблено іншою структурою – все одно – документи!!!

   6. Які межі нашого будику, згідно кадастрового плану?

   213.111.69.2**

   • Лариса 28 Липня 2014 at 18:30

    Травля отця Миколи, парафіян та переселенців почалася ще до відновлення огорожі, про це зазначав Ладко.

    Якщо хочете справедливості – відповідайте на наші питання!

    Документи на документи!

    213.111.69.2**

 41. Слов”яна 28 Липня 2014 at 16:04

  ПРИХВОСТНИ О.Мыколы, спросите у него, почему он с такими то связами на Земле и на Небе не может сделать по-быстрей документы на простой как, он говорит забор?

  95.158.22.1**

  • Лариса 28 Липня 2014 at 18:25

   А чому ви, такі “розумні”, не можете відповісти на прості питання?

   1.Питання по роботі “лікарні”:
   – Скільки пацієнтів лікувалися в лікарні на Лісовій, 21 – за 2013 рік та за перше півріччя 2014 року?

   – Скільки працівників працює в лікарні на Лісовій, 21 – в 2013 році та в першому півріччі 2014 р.?

   – Скільки бюджетних коштів виділяється на утримання лікарні на Лісовій, 21 – (зарплати, командировочні, відпускні, декретні, преміальні, комунальні, електрика, ремонтні, телефони, ліки, медтехніка, госптовари, спец.одяг, канцтовари, тощо) – за 2013 рік, та перше півряччя 2014 року?

   2. На якій відстані від дитячого майданчика можна паркувати авто? Які санітарно-гігієнічні норми це регулюють, чи виконуються вони?

   3. Які дозвільні документи є на встановлення “сторожки”?

   4. Які дозвільні документи є на погреби, що вириті напроти будинку 20-а на вул. Лісовій?

   5. На якій підставі, мешканці будинку 11-б на вул. Меблевій, власники авто, забетонували додатковий майданчик для паркування? Якщо це зроблено іншою структурою – все одно – документи!!!

   6. Які межі нашого будику, згідно кадастрового плану?

   213.111.69.2**

 42. Ладко 28 Липня 2014 at 21:17

  http://www.ukma.edu.ua/index.php/osvita/fakulteti/fsnst
  Києво-Могилянська академія
  Факультет соціальних наук та соціальних технологій
  можете подивитись список викладачів факультету
  політологія, журналістика..
  хто знайде Федорів– пишіть…

  195.18.31.**

  • Лариса 29 Липня 2014 at 12:28

   Я передивилася весь Інтернет – Ірина Федорів не значиться викладачем Могилянки. Інформація про це є тільки від неї.

   Доречі, цікаво за відзнаку від Пшонки та доля Фонду Приірпіння – 57 мільйонів!

   Це виходить наша Федорів стала мультимільйонером! – не поганий заголовок для чергової статті.

   213.111.69.2**

 43. Константин 29 Липня 2014 at 10:18

  Мне тоже интересны вопросы, заданные Ладком и Ларисой.
  Почему вы не отвечаете – не понятно, реально депутат и вопросы серьезные.

  Поддерживаю отца Николая.

  Переселенцам тоже надо помагать, тем более что не известно сколько эта война продлится.
  Вы зачем их выживаете? Неужели за то, что они поддерживают отца Николая?

  На самом деле конфликт не состоит в строительстве забора или ремонте здания – это мне понятно.

  Этот конфликт разожгли в московской церкви и тянется уже много лет.

  Может надо закончить воевать, тем более, что в московской церкви в Коцюбинском тоже произошел “раскол” .

  95.132.96.2**

 44. Лариса 29 Липня 2014 at 13:46

  Доречі, подивилася про Анастасію Бунь – ефемерна істота, як я і думала.

  Віце президент Ротаракт-Клубу – Нагірняк Мар”яна (2011 р.), а стаття по вашій вказівці написана 06.2011 р.), ще Сергій Недобор, а Настя – БУМ, – нема!

  І в Могилянці дивилася – немає викладача Ірини Федорів.

  Забрехалися дівчата!!!

  213.111.69.2**

 45. Лариса 30 Липня 2014 at 01:49

  Мені врешту-решт, не зрозуміло, чому не задоволені будівництвом паркана мешканці на чолі з депутат коню Федорів, не звернулися за документами в селищну раду, а пішли чинити самосуд?

  Мене ж, відправляють з моїми питаннями до різних структур.

  Знову ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ депутатки та журналістки Федорів!

  Вітаю! Маєте проблеми зі свідомістю!

  Невже саме цьому Ви “навчаєте” студентів невідомого Вишу?

  213.111.69.2**

 46. Леся 30 Липня 2014 at 11:10

  Пані Ларисо, відповідаю на Ваші питання – в селищну раду ходили – документи навіть не показали. Пообіцяли принести на 17.00 під лікарню – не принесли, вкотре обманули. Щоб Вас не відправляти, як Ви пишете, з питаннями до різних структур, для Вас та інших мешканців нашого будинку (Ви ж мешканка Меблевої,11Б????) три дні на дошках оголошень в обох під’їздах висіли звіти за підписом Бідули Л.
  “Питання по роботі “лікарні” були?

  За три дні Ви така прутка та активна мешканка аж ніяк не могли помітити ці звіти?
  Тепер у мене до Вас запитання – БРЕХАТИ НАХАБНО НЕ ГРІХ????? Подвійні стандарти – це Ваше!!!!

  77.239.179.**

  • Лариса 31 Липня 2014 at 03:06

   Ніяких звітів я не бачила! Тільки ганебні листівки!
   Відповіді на цікавлячі багатьох коцюбинчан питання я вимагаю у депутата за моїм місцем проживання.

   Не вдасться вам, Гоп- компанія мене очорнити.

   А БРЕХНЯ – це ВАШЕ!!!

   213.111.69.2**

 47. Ладко 30 Липня 2014 at 13:05

  Матюшиній
  — інших вважає “шавками”
  не всіх інших, деяких. Писак, що гордо називаються “громадськими журналістами”, а є просто скандалістами.

  На якій підставі громадянин Ільницький має звітувати перед Вами за взятий кредит?

  — ми повоюємо за майбутнє наших і Ваших дітей
  за моїх не треба. сам справлюсь.

  — тут у тилу сидять риги та їхні посіпаки
  ага, точно… У деяких навіть подяки від Пшонки В. П. є !!! 🙂

  –я його виховаю достойною людиною і громадянином. І при потребі він піде захищати Батьківщину добровольцем
  Залиште пафос і красиві слова для шкільних свят… замолода ще..

  — поки такі наші мужні й анонімні чоловіки
  Ви так і не відповіли про чоловіка! Він у Вас секретний іноземець?

  95.158.60.**

  • Ольга Матюшина 30 Липня 2014 at 13:53

   Пан Ладко, по суті, документи на огорожу є???? Звіт депутата Ільницького де можна побачити???? Своє особисте життя ні з ким обговорювати не збираюсь, особливо з анонімами чоловіками. На ваше хамство реагувати також не буду.

   95.158.25.1**

   • Лариса 31 Липня 2014 at 03:37

    По суті,

    де документи на сторожку та погреби?

    Де відповіді на питання по лікарні?

    Де інформація про відзнаку від державного злодія Пшонки?

    Де звіт про 57 мільйонів Фонду Приірпіння?

    Де геодезія з визначенням меж прибудинкової території на Меблеву, 11-б.

    Де санітарно-гігієнічні норми відстані паркування авто від дитячих майданчиків?

    Мало?

    Ще по нашому будинку пройдемся та будинку на Лісовій, 20-а: чи всі норми та вимоги пожежників, санепідстанції, електриків, сантехніків, газовиків, міліціонерів та ін. виконуються в належному порядку поки наша депутатка відпрацьовує “халтурку” на паплюження отця Миколи і влаштовує скандали та бійки, свої прямі обов’язки не виконує.

    Мало?

    Люди добрі, у кого ще є запитання до Гоп-компанії, не соромтеся, задавайте!

    Чекаємо відповіді!!!

    213.111.69.2**

 48. Наталья 30 Липня 2014 at 17:44

  Да уж, читаешь некоторые комментарии и просто не верится, что такое может писать здравомыслящий человек…
  Основная идея статьи о том, что у г-на Ильницкого (он же “святой отец”) нет документов на строительство. Когда он начал строить забор и перестраивать помещения – он начал действовать вне правового поля…Какие еще могут быть вопросы?

  Г-н Ладко, г-жа Лариса и др. – что концептуально изменится после того, как г-жа Ирина Федорив предоставит Вам мыслимые и немыслимые отчеты?? Что??? У “святого отца” документы появятся?? Для чего нужны все эти “отчеты” и поливания грязью, как Ирины, так и других комментирующих, у которых другая от вашей точка зрения???

  А после вопроса г-на Ладко о “водителе” автомобиля Ирины, вообще стало все понятно…

  Ув. г-н Ладко, может Вам Ирина должна еще отчитаться какое нижнее белье она носит?? кружевное или хлопковое?? трусики стринги или бразилиана??? Какое Вам дело до того, кто ездит на ее личной машине???

  А вранье Ларисы по поводу того, что она живет на Мебельной 11б – это смех да и только…

  Ув.Лариса – Вы, когда придумывали эту легенду, не учли несколько маааленьких нюансов… Во-первых – там где живут, там не гадят. А во-вторых – жильцы нашего дома достаточно хорошо между собой общаются. Именно поэтому так много людей с нашего дома участвуют в субботниках; именно поэтому у нас такая замечательная чистая детская площадка, на которую приходят дети с соседних домов, а также беженцы; именно поэтому многие вечером выходят играть в волейбол. Так вот, Лариса, НЕ проживающая в нашем доме, о Вас никто и знать не знает! И покажите мне хоть одного человека в нашем доме, который поддерживает незаконное строительство г-на Ильницкого, и вообще всю деятельность “святого отца”!

  И прежде, чем задавать порой недалекие вопросы, дайте ответ на один – ГДЕ и КОГДА будут документы на незаконное строительство г-на Ильницкого!

  А если вы такие все офигенно верующие прихожане “святого отца”, но вам все-таки так хочется полить грязью Ирину, или других людей, которые пишут комментарии от себя, и абсолютно не имеют никакого отношения к Ирине, напишите отдельную статью и разместите на сайте, как вам неоднократно советовали!

  62.80.166.**

  • Лариса 31 Липня 2014 at 03:00

   Уважаемая!

   Вы плохо читали комментарии.

   Я не являюсь прихожанкой отца Николая, я не переселенка, не родственница, как мне тут уже примеряли, меня просто достало такое гадкое отношение некоторых коцюбинчан к этому трудолюбивому, честному и благородному человеку.

   Конечно, документы отец Николай должен сделать, и он их сделает, но в процессе общения выяснилось, что документов на общественное имущество нет не только у отца Николая.

   Выяснилось, что сторожка возле дома 11-б по Ул. Мебельной, тоже не имеет требуемых действующим законодательством документов.

   Выяснилось, что погреба, построенные напротив дома 20-а по Ул. Лесной, тоже не имеют провоустанавливающих документов.

   Непонятный вопрос с территорией нашего дома – Мебельная, 11-б. Я прошу своего депутата ответить на эти вопросы, выяснить, какая территория закреплена за нашим домом.

   Меня лично достали машины, которые паркуются возле детской площадки и вокруг дома, хотя в торце дома для парковки выделено место. Возможно, в придомовой территории есть еще дополнительное место для парковки машин, а возможно Федорив надо будет потрудиться и помочь нашим жельцам в оформлении дополнительных парковочных мест.

   Также интересует вопрос – за какие услуги Федорив получила поощрение от государственного преступника – Пшонки?

   Очень интересна коцюбинчанами судьба 57 миллионов гривень, которые Федорив получила от меценатов в Фонд Приирпенья.

   В ходе конфликта, который начался задолго до замены забора, ярыми моими оппонентами, изрыгающими тонны ядов и грязи в сторону отца Николая, были медики из соседней больницы.

   Тут тоже вспылили некоторые, интересующие многих коцюбинчан вопросы, а именно:

   – сколько бюджетных средств выделяется на содержание больницы в год,

   – сколько пациентов получают медицинскую помощь именно в больнице за год,

   – сколько работников числится в больнице за год.

   Эти вопросы, на которые я и другие жители Коцюбинского, не можем получить ответов по понятным причинам, указывают на неразумность конфликта, так как в законодательном поле нарушений много с двух сторон, но почему-то, некоторые черноротые и беспринципные депутато-журналистки с системой двойных стандартов, уклоняются от выполнения своих непосредственных обязанностей по оформлению документов, на вышеизложенные нарушения, а в свою очередь, самыми грязными и недостойными методами заставляют отца Николая оформлять документы.

   Но он- то оформит, а вы? И кем вы после этого будете?

   А после этого мы будем просить Садовского сносить сторожку и ликвидировать погреба, если госпожа Федорив не оформит нужных документов.

   Меня уже порядком пригрузило это не достойное общение с ограниченными, не склонными к анализу людьми. Ответов на вопросы мы не получили, а проблема все усугубляется.

   Федорив, сдурела! Зачем эти листовки, зачем постоянно на улице настрагивать людей против отца Николая, что делать нечего? Может быть она безработная или у нее нет семьи?

   Я сегодня подсчитала в комментариях к скандальным и грязным статьям, сколько людей поддерживают отца Николая. У меня вышло более 40 человек и это люди, которые умеют пользоваться интернетом, а сколько еще людей, уважающих этого священника.

   Мне противно! Я абсолютно не понимаю причину не контролируемых вспышек агрессии Федорив!

   Возможно, это после родов или еще какого-то стресса.

   Но мне ее искренне жаль, потому что самый больший вред она приносит себе и своему ребенку.

   Какая репутация будет у ребенка среди друзей и в школе? Ребенок скандалистки и продажной журналистки? Это, на самом деле, большое горе, когда детям стыдно за родную мать!

   Буду надеяться на лучшее, но сражаться за честь отца Николая я не перестану!

   213.111.69.2**

 49. Ладко 30 Липня 2014 at 20:03

  Якщо б Ви уважніше читали:
  Якби ця стаття була першою, а не сьомою за півтора місяці, я б, може, навіть повірив би..
  –Основная идея статьи о том,
  що ця стаття — лише ланочка в ланцюжку однаково тенденційних статей проти о. Миколи. Ніхто так і не відповів, який паркан він будував, коли з”явилася перша “стаття”..Ви цього не бачите?
  Я не виправдовую перенесення меж Центру-лікарні, але ніхто не спромігся пояснити в чому злочин, якщо земля всередині паркана– державна власність, і за його межами теж…
  І як можна говорити про незаконність, поки ця незаконність не встановлена правоохоронними органами.. Заява в прокуратуру–ще не висновок..!!Чи у мешканців 11Б особливий статус?
  Ще незрозуміліше, чим же так зачепили мешканців 11Б?

  –А после вопроса г-на Ладко о “водителе” автомобиля Ирины, вообще стало все понятно.
  питання про автомобіль виникло після того, як Ірина суттєво ЗБРЕХАЛА про його вік…
  А, як казав класик, “хто посмів хоч раз збрехати, тому вже віри більш не ймуть”
  Що, сусідка Леся знає, а Ірина — ні? Дивно, чи не так?

  Про білизну ніколи не запитував, не цікавлюсь. Не приписуйте мені свої думки.

  вранье Ларисы по поводу того, что она живет на Мебельной 11б – это смех да и только…

  Ув.Лариса – Вы, когда придумывали эту легенду, не учли несколько маааленьких нюансов… Во-первых – там где живут, там не гадят.
  Дивна у Вас у будинку демократія– думати інакше– це гадити… Прямо секта якась..

  Про прихожан писав– я не прихожанин.. Розумію, що це викличе у Вас розрив мозку, але це правда..

  195.18.31.**

 50. Леся 31 Липня 2014 at 11:36

  Пані Ларисо. Так не спалось о 3-й ночі через брехню і думалось, що ж відповісти? Як Ви не помітили документи, які повісили на дошку у Вашому “рідному домі”? Вони три дні висіли!
  Відповідь щодо статистики медиків висіла спеціально для Вас, як для “мешканки Меблевої 11-б” у двох під’їздах на дошці оголошень за підписом Бідули і з печаткою медзакладу. Очевидно, що таку статистику має надавати не депутат Ірина Федорів, а голова медзакладу. Хіба документи – це ганебні листівки?!

  Щодо геодезії Меблевої,11 Б – а Ви її замовте власним коштом.Ви неуважно дивилися відео та матеріали. Саме Федорів винесла за свої кошти межі в натуру й запропонувала документ, на який п. Ільницький навіть не глянув. Що, важко було взяти копію й подивитися, де межа, на яку він сам посилався правоохоронцям? Не хоче він по закону. Розумієте? Інакше б взяв документи, які йому за свої кошти виготовили.

  Оця Ваша фраза: “замість того, щоб запропонувати свою допомогу в оформленні необхідних документів колезі, депутату-священику Ільницькому задля справедливості та вирішення питання з правочином” означає визнання повне і безапеляційне, що на момент початку робіт депутат Ільницький порушив закон, це було зроблено свідомо, бо правоохоронці стояли день і не бачили разом з громадою документи, але далі порушувався закон й розпалювався конфлікт.

  Ніхто не кращий когось. Є хороші і погані вчинки. Треба просто надавати документи.

  Вам, на Ваше прохання їх вивісили на дошку оголошень. Можна нам на наші дошки оголошень, хай навіть анонімно, вивісити дозволи на паркан? Ви ж обіцяли тут нам усім, якщо ми Вам дамо документи (які взагалі ми не мали давати, а Ви могли б самі попоходити по інстанціях й отримати), Ви дасте нам документи на паркан (до речі дата має бути до початку робіт!!!). Де документи можемо взяти ми? На дошку повісьте – ми одразу заберемо! Без проблем! Навіть не треба буде, щоб висіли три дні!

  У той же день заберемо!

  І на відміну від Вас, людини, що боїться взяти папір і ручку, ми звертаємося до відповідних інстанцій, якщо нам треба і в прокуратуру, і в Мінрегіонбуд.

  Розумієте різницю?

  Важко було зайти в ЖЕК? Нам там дали план прибудинкової території!

  Тоді як же Вам, яка не хоче йти до депутата Федорів, щоб взяти документи, не бере їх з дошки оголошень нібито власного під’їзду дати ці документи? Зарити їх під кущ й сказати де? То Ви не підете їх викопувати, бо вони, якщо провисіли на дошці ВАШОГО будинку Вас не цікавили, то й так не цікавитимуть.

  Ви пишете: “Ми обрали депутата, яка повинна працювати не тільки собі в задоволення за гроші”

  Ви знаєте, що за депутатську роботу гроші отримують тільки у Верховній Раді? Але звідки Вам це знати, якщо ви вимагаєте, щоб Вам у коментарі виписали норми ПДД, а самі лінуєтесь почитати закони чи ПДД. Тут Вам не депутат треба, шановна. А елементарні курси по знаходженню інформації.

  Ви хочете знати відповідь на питання про відстань парковки до дитмайданчиків. Читаємо ПДД на сайті Верховної Ради.

  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-%D0%BF

  Дайте пункт, який ми порушуємо. Мають бути відповідні знаки для водіїв.

  Коли радите переглянути коментарі іншим учасникам дискусії, то перегляньте свої, особисті. Агресія, безкультурщина і т.д.

  Щодо дітей Ірини, не хвилюйтесь.За її стресостійкість таож не хвилюйтесь – там все ОК!

  Краще сходіть і висповідайтесь. Може , спатиметься Вам краще.

  77.239.179.**

  • Лариса 1 Серпня 2014 at 00:39

   Я весь цей час (до 3 годин ночі) ридала та виривала на собі волосся від того, що не побачила звіту Бідули!!!

   Ні, не так. Я качалася по долу від сміху до 3 годин ночі, прочитавши Ваш коментар.

   Ні, і це не так. Я сумувала про нашу горе-депутатку-журналістку та Гоп-компанію, що ніяк не знайде час для виконання своїх депутатських зобов”язань.

   Бог знає де я була і що я робила, а перед Вами я не збираюсь звітувати – нема перед ким. Поки що для мене Ви продажна журналістка зі збоченнями.

   А для того, щоб я визнала Вас депутатом треба не багато:

   1. Відповісти на цьому сайті на питання Ладка, бо цікавляться коцюбинчани.

   2. Відповісти на цьому сайті на мої питання (теж цікавиться громада).

   3. Припинити вуличне насильство над мешканцями Коцюбинського по нав”язуванню своїх збочених поглядів на отця Миколу.

   4. Припинити переслідування парафії Преображення Господнього УПЦ КП.

   5. Припинити травлю вимушених переселенців особливо чоловіків (мабуть, незадоволене лібідо).
   Спасибі, що дітей і підлітків не чіпаєте.

   6. Оформити належним чином документи на сторожку та додаткову парковку, щоб відвести авто подалі від дитячого майданчика.

   7. Влаштувати паркан навколо нашого будинку, згідно меж, виділених для експлуатації будинку для безпеки мешканців будинку.

   8. Оформити документи на погреби, щоб люди, Ваші виборці могли спокійно спати і не боятися, що їх в них відберуть.

   9. Обов”язково продовжувати посильну війну за збереження нашого лісу.

   10. Бути чемною, миролюбивою, вихованою, мудрою, ніжною, красивою жінкою, яку будуть любити чоловіки та заздріти жінки! А головне, будуть пишатися діти.

   Я ж не прошу у Вас матеріальної допомоги, не прошу поділитися японською порцеляною, або шикарними заморськими килимами та покататися на Вашій машині?!

   Прошу відповісти на прості питання. Якщо Бідула вивісила звіт, чому Ви його не опублікували?

   Тут же не тільки я цим цікавлюсь.

   І питання я задаю не Бідулі, а Вам, як “своєму” “депутатові”.

   Навіщо мене кудись весь час посилати, щось мені нав”язувати?

   Те, що ви схильні до насильства – це вже всі зрозуміли, але прошу, опублікуйте, будь ласка відповіді на питання для всієї громади Коцюбинського.

   Якщо Вам не мене начихати, то порадуйте хоча б інших коцюбинчан.

   А турботу про мою грішну душу та нагадування про сповідь – Вам велике людське ДЯКУЮ, бо це дійсно корисна справа!

   Вам, доречі теж вже треба (це так, сестринська порада).

   213.111.69.2**

1 2

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539