Компанії Щербини та Бойчук продовжили оренду в лісі

1

Депутати проголосували за подовження оренди землі для ТОВ “Споруда”. Це відбулося на сесії 23 березня.

Ця земельна ділянка, розміром 60 соток знаходиться в лісовій зоні Бучі, по вул Шевченка, 2 д, поблизу ресторану “Рим”, вона вкрита соснами та дубами. Призначення цієї ділянки – для будівництва готельного комплексу та організації зони відпочинку.

Керівником ТОВ “Споруда” є другий номер партії “Нові обличчя” та медіаконсультант Сандея Аделаджі Петро Щербина. Засновник ТОВ “Споруда” забудовниця, яка прописана в одній квартирі з мером Ірпеня Володимиром Карплюком у Бучі Наталія Бойчук.

Депутат від “Свободи” Іван Окоєв вважає, що цю частину лісової зони можуть знищити.

“Очевидно, що дерибан бучанської землі стоїть понад політичні протистояння, які розгортаються між Анатолієм Федоруком та Володимиром Карплюком. Не дивлячись на зміну керівництва в Бучанській організації “Нових облич”, що місцеві депутати від НО назвали рейдерством, це не завадило їм підняти руки “за” в питанні продовження договору оренди земельної ділянки ТОВ “Споруда”, яке пов’язане з оточенням Ірпінського міського голови. І тепер 60 соток лісової зони знову під загрозою знищення”, – говорить Окоєв, який голосував проти цього рішення.

Ось як депутати проголосували за це рішення.

Не дивлячись на конфлікт Василя Олексюка з Новими обличчями й так зване рейдерське захоплення Бучанської організації, Олексюк підтримав рішення про продовження оренди на ділянку в лісі політтехнологу Карплюка.

Нагадаємо, Щербина допомагав Федоруку під час парламентської кампанії та розміщував на своєму сайті інформацію про те, що нібито Федорук став кращим у рейтингу міських голів.

Окрім цього, Щербина підтримував Федорука біля його будинку під час обшуків, які проводила прокуратура.

Термін дії договору оренди продовжили на 5 років. “За” проголосували 25 депутатів, “проти” – 3, “утрималися” – 2.

Тож, не виключено, що вже найближчим часом на цій ділянці може розпочатися чергове будівництво у лісі.

“Що тут не зрозумілого, з’ясування партійних стосунків – це одне, але ж за підтримку політтехнолога Щербини на виборах Федоруку треба розраховуватися. Федорук, зазвичай, робить це землею”, – розповідає журналістка з Бучі Ніна Костенко.

“На жаль, ніхто у тому гаморі не звернув навіть уваги на прохання АТОВця Слюсарчука, який просив допомогти вирішити житлове питання, оскільки його сім’я з 6 чоловік проживає  у квартирі, площа якої 31 кв. метр. Чоловік схвильовано говорив, що йому надто боляче дивитись на це все, що відбувається і болісно залишати свою родину у таких скрутних умовах, коли він іде на війну. Депутати чемно дали чоловіку  слово. Але про допомогу усі промовчали. Нема житла для сім”ї ? То не їхні проблеми!” – додає Костенко.   

1 Comment

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539