Гостомель: на хабарі затримали депутата-злидня

3

Депутата Гостомельської ради Сергія Чемериса, який, згідно моніторингу ЧЕСНО потрапив до злиднів, затримано на хабарі. Про це повідомляє прокуратура Києва.

За інформацією правоохоронців, Чемерис, займаючи посаду головного інспектора з благоустрою селища, вимагав від підприємця грошову винагороду в розмірі 30 тис. грн. за сприяння в укладенні договору щодо розміщення об’єктів пересувної торгівлі на території Гостомеля.

“Посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання ним другого траншу неправомірної вигоди у сумі 20 тис грн”, – йдеться у повідомленні відомства.

На даний час за місцем роботи фігуранта кримінального провадження тривають обшуки.

Обшуки так само проходять й у приміщенні селищної ради.

“Я зайшов в раду, щоб уточнити з приводу проведення комісії по Генплану, побув хвилин 10 і вже хотів виходити., коли до кабінету секретаря зайшли люди, представилися працівниками нацполіції й СБУ. Показали рішення суду на проведення обшуків. Вони забрали документи відеосно Чемериса – в секретаря ради та керуючої справами”, – розповідає депутат Гостомельської ради Юрій Марчук, який став випадковим свідком обшуків в раді.

“Унікально, що відділ благоустрою, де затримали Чемериса, знаходиться у Прилипка на складах, за адресою вул. Свято-Покровська, 141-б. Враховуючи багаторічні стосунки Чемериса й Прилипка, можна припустити, що кошти він брав не для себе, а для родини голови”, – додає Марчук.

На фото дочка селищного голови Юрія Прилипка депутатка Надія Дудник дає свідчення в якості понятої.

 

Як відомо, Чемерис був довіреною особою Дудник на довиборах у Гостомелі.

Нещодавно Чемерис разом із Прилипком відпочивали на морі в Очакові. У соцмережі оприлюднили фотографії, де чиновники разом з гостомельськими дітьми в одному з дитячих таборів.

Фото з відпочинку депут-злидень виклав у себе на сторінці в соцмережі facebook.

Раніше Чемерис працював помічником Юрія Прилипка, коли ще той був депутатом Ірпінської ради від Партії регіонів. Про це він розповів депутатам, коли невдало намагався стати заступником селищного голови.

Як відомо, під час Революції Гідності Чемерис загубив на майдані документи Прилипка, де були проекти дерибану гостомельської землі.

 

 

 

3 коментарі

  1. Володимир Бийкопитомврiг 5 Вересня 2017 at 09:02

    Чемерис це тихе бидло,яке корче з себе “порядну людину “,а куратор його по хабарних справах Надька Дудник.Вона,Надька Дудник,керуеться “папкою Юркою”-така собi “гостомельська вертикаль хабарництва”.Треба крiПити цю гiдоту та вигонювати вилами та напалмом з рiдного селища.Люди вставайте та не будьте байдужими до дiянь цих виродкiв!

    • Hotchilli 12 Вересня 2017 at 00:32

      Так думае майже вся громада Гостомеля,крiм 500-грiвневих “шiсток” червонопикого Юрка.То вони його гряззю поливають,то дупу вилизують,але це ïх життя i ïм з цим “гнити” хромаючи по життю.Ми впевненi,що вони-Прилипкопотвори,не встигнуть насолодитися награбастаними дiлянками та саме прiзвисько “Прилипон” згине.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539