Христюка визнали винним – Карплюк звинуватив Порошенка

0

Ірпінський суд визнав винним першого заступника Ірпінського голови Дмитра Христюка у вчиненні адміністративного правопорушення. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

За словами прокуратури, це сталося “незважаючи на дії дерибанщиків майна громади – проплачені акції протесту та замовні, безглузді статті в ЗМІ”.

“Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді  протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-6 (несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані) Кодексу України про адміністративні правопорушення”, – йдеться на сайті відомства.

“Зокрема встановлено, що перший заступник Ірпінського голови, будучи суб’єктом, на якого поширюються вимоги ЗУ “Про запобігання корупції”, на початку поточного року придбав у власність квартиру в Ірпінському регіоні, вартість якої перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня поточного року. Однак, в порушення вимог ст. 52, не вніс повідомлення про суттєві зміни в майновому стані до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування”, – додають у прокуратурі.

На засіданні був присутній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк. У своєму виступі він звинуватив Президента петра Порошенка у приховуванні інформації про майно. На це суддя відповіла, якщо Карплюк має такі дані стосовно декларації Президента, нехай звертається до правоохоронних органів.

“Прокуратура Київської області наголошує, що ні проплачені мітинги, ні розповсюдження недостовірної інформації в ЗМІ, з метою дискредитації правоохоронних органів, не завадять прокуратурі притягнути до відповідальності всіх винних осіб”, – запевняють у прокуратурі.

Пізніше, на своїй сторінці в соцмережі facebook Карплюк спробував спростувати свої слова, сказані на суді й звинуватив журналістів у маніпулюванні інформацією.

Нагадаємо, заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк не задекларував квартиру, яку придбав на початку року у бізнес-партнерки Карплюка Наталії Бойчук

Квартра в Бучі площею 55,5 м2 обійшлася чиновнику лише у 270  тисяч гривень.Це не перший випадок, коли політики з Нових облич купують квартири в Приірпінні за заниженою ціною. Що може означати, що вони мінімалізують податки.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539