Делегація чиновників з Ірпеня в Чикаго – що отримала громада міста?

0

Делегація чиновників та депутатів з Ірпеня на День Незалежності поїхала до Чикаго. За словами в.о. Ірпінського голови Анастасії Попсуй, її до США запросили члени оргкомітету “Українські дні -218”.

Разом з злиденною Попсуй доЧикаго поїхали начальник КП “Ірпіньводоканал” Олександр Маркушин, якого нещодавно призначили на посаду заступника мера Ірпеня та депутат Ірпінської ради від “Нових облич” Олександр Пащинський.

Як відомо, саме Пащинський займається ремонтом доріг в ірпені, а пов’язані з ним фірми без тендерів отримали за ці роботи 30 млн грн з бюджету.

На своїй сторінці у соцмережі facebook Попсуй (яка змінила прізвище на Заблоцька)  пише, що делегації з Ірпеня вдалося поглибити “співпрацю з містом-побратимом Мілуокі”.

В коментарях до цього посту мешканці Ірпеня пишуть, що не розуміють на що були витрачені бюджетні кошти.

“Дуже дивує, що троє очільників Ірпеня на день Незалежності полишили свою громаду й поїхали в Чикаго. Раніше керманичі міста вже їздили до Америки за кошти громади великою делегацією, після чого троє з членів делегації – мер Володимир Карплюк та обидва його заступники – Дмитро Христюк і Наталія Семко втекли з Ірпеня. Я думаю, що перші особи в місті – Попсуй – в.о. голови, Маркушин – перший зам, а Пащинський – представник родини Пащинських-Михальченко, через яких проходять самі крупні тендерні потоки в Приірпінні, – мали бути на день Незалежності або поряд зі своєю громадою, або на передовій”, – переконаний депутат Київської облради Ігор Домбровський.

Карплюк, Семко та Христюк відвідали Мілуокі у 2017-му році Фото: Правда Ірпеня

“Я не сумніваюся, що вони там непогано відпочили, поки не знаю за чий кошт, але думаю, недоречно зараз транжирити кошти на такі пафосні поїздки. Також мене турбує, що такі одіозні особи мали нахабство називатися представниками нашої Ірпінської громади й України вцілому на зустрічі українців в Чикаго”, – додає Домбровський.

Журналісти “Громади Приірпіння” спробували з’ясувати у Олександра Маркушина, чи були витрачені на поїздку бюджетні кошти, але він відповів, що з приводу Чикаго коментарів не дає.

Редакція “Громади Приірпіння” надіслала запит до Ірпінської ради з проханням надати інформацію, хто фінансував поїздку чиновників до Чикаго.

Нагадаємо, Дмитро Христюк пішов з посади заступника Карплюка. Раніше журналістка Ірина Федорів повідомляла, що у Христюка з Карплюком конфлікт.

Як відомо, Карплюк заявив, що йде з посади мера Ірпеня й буде балотуватися в нардепи по 95-му округу.

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539