Транспортний колапс Коцюбинського: зламалась електричка
— 2 Квітня 2015У четвер зранку у годину-пік поблизу селища Коцюбинське зламалась електричка. “Шлагбаум, очевидно, перекриває рух автоматично. Тому на переїзді машини заледве проїздили від Меблевої на Пономарьова. Проїзд у інший бік залокували дві фури,” – розповідає “Громаді Приірпіння” водій, що потрапив у тисняву. “З електрички вийшло десь кілька тисяч людей. Ну, принаймні так здається. Частина людей пішла…
Read more







Останні коментарі