Звіт про роботу УЖКГ Біличі: хто і як може зарадити ситуації
— 30 Жовтня 2016Мене призначили керівником комунального підприємства “Біличі” кілька тижнів тому. До цього я виконував обов’язки директора “Кагарликтепломережа” (Київська область). В УЖКГ Коцюбинсього дуже багато проблем. Я не чарівник, щоб їх вирішити одразу. Але вважаю своїм обов’язком, донести до громади інформацію про те, яка ситуація зараз в “Біличі” й як її треба і можна змінювати. Перше, що хочеться…
Read more







Останні коментарі