Як пройшло перше засідання комісії з питань ЖКГ
— 15 листопадаа 2016Комісія з питань ЖКГ провела своє установче засідання. Як голова комісії, де у нас є більшість (з 5 депутатів – 3 представляють депутатську групу “За якісне ЖКГ”) я запропонувала бути секретарем представникові фракції “Нові обличчя” Анатолію Столяру. Він відмовився. Депутат Олексій Зінкевич погодився бути секретарем комісії й вів протокол засідання, яке я паралельно записувала на…
Read more







Останні коментарі