Матюшина обговорила питання опалення в Коцюбинському з віце-прем’єром Зубком

1

Під час Ялтинської Європейської Стратегії обговорювалося питання опалення в селищі Коцюбинське.

“Ми з віце-прем’єром Геннадієм Зубком мали розмову. Всі розуміють, що ситуація нелегка і на наступному тижні буде ще одна нарада, де ми спільно з представниками уряду напрацюємо дорожну карту. Станом на зараз котельні перевірені – вони готові до опалювального сезону. Всі знають, що борг населення складає 5,5 мільйонів і тут відповідальність на неплатниках. “Мастер-Енерго” на нашу вимогу голова ОДА позбавив ліцензії і тепер “Нафтогаз” для нас постачальник останньої надії,” – наголошує голова Коцюбинської ради Матюшина.

Селищна голова закликала депутатів Коцюбинської ради відвідати сесію 19 вересня, яка відбудеться в Будинку культури, й проголосувати за ті питання, які допоможуть ввести населення в опалювальний сезон.

Громадському руху ЧЕСНО голова найбільшої депутатської фракції в КСР “Нові обличчя” Сергій Даніш наголосив, що ходити на сесії депутати не збираються.

Питання опалення цікавило і журналістів.

На Ялтинський Європейській Стратегії були присутні й працівниці селищної ради Ірина Червінська та Дарина Александрова.

“Коцюбинське має ростити своїх місцевих кадрів і в господарському секторі і в секторі економічного розвитку. Ірина Червінська  – прекрасний економіст. Дарину Александрову все селище знає як фахівця, який допоміг ввести в опалювальний сезон Коцюбинське. Ми бачимо, що цього року вже столиця без гарячої води і має ті ж проблеми, що Коцюбинське минулого року. Сподіваюся, що ми зможемо на подіях такого рівня розповісти про свій досвід та отримати чітке бачення того, як змінити ситуацію по всій країні”, – наголошує селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина.

Нагадаємо, у 2017 році Коцюбинське не увійшло вчасно в опалювальний сезон. Як виявили правоохоронці, ТОВ “Мастер-Енерго” брало гроші з населення і не перераховувало їх “Нафтогазу”. Голова бюджетної комісії Коцюбинської ради Людмила Узерчук (“Нові обличчя”) ініціювала виведення бюджетних мільйонів без рішення суду на приватний бізнес, але селищна голова відмовилася ставити це питання в порядок денний, оскільки без рішення суду віддавати бізнесу гроші – це корупційна складова.

ТОВ “Мастер-Енерго” відмовилося від лімітів. Прокуратура виграла суд і віддала на зберження УЖКГ “Біличі” котельні. УЖКГ “Біличі” отримав ліцензію на відповідний вид діяльності. Завдяки цьому вдалося в ручному режимі громаді запустити опалення і стерегти котельні від відключення. Питання опалення в Коцюбинському неодноразово піднімала на селекторних нарадах в Кабміні народна депутатка Ольга Червакова.

Навесні 2018 року селищна рада в особі Ольги Матюшиної та Прокуратура Київської області відсудила котельні громади й влітку їх оформили у власність, про що свідчить запис в реєстрі. Мінрегіон перевірив готовність котелень до опалювального періоду. Борг населення складає 5,5 млн грн.  

 

1 Comment

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539