-
-
-
-
-
-
-
Чому депутати зневажили громадою та втекли перед виконанням гімну України?
— 13 Червня 2017На сесійному засіданні в Коцюбинському стався просто шокуючий інцидент. Депутати просто втекли із засідання десь за півгодини до його завершення. Саме перед тим, як мали розглянути питання щодо затвердження членів виконкому. Найцинічніше в тому те, що десь об 11:20 оголосили перерву для того, щоб депутати, які не хочуть вводити електронну систему голосування, розписалися в листках…
Read more -
Навіщо Коцюбинському електронна система голосування?
— 10 Червня 2017Навіть діти в школі знають, що таке робота над помилками. Її треба зробити для того, щоб в майбутньому не повторювати тих самих помилок. Як голова регламентної комісії я кожного засідання наголошую депутатам, що треба купити електронну систему голосування. Це не просто розкіш, яку дозволила собі Київрада, Київська обласна рада, Ірпінська міська рада. Це те, що…
Read more -
-







Останні коментарі