Чому депутат Зінкевич кинув Ірпінь і самопроголосився керівником збиткового УЖКГ Коцюбнського?

0

Депутат Коцюбинської селищної ради Олексій Зінкевич в УЖКГ “Ірпінь” отримав за 2017 рік майже 193 тисячі гривень заробітної платні (в середньому 16 тисяч на місяць). Про це свідчить його декларація на сайті НАЗК. Його син заробив майже 4 000 гривень у тому ж таки УЖКГ “Ірпінь”. Раніше, коли депутат Зінкевич очолював УЖКГ “Біличі” в Коцюбинському він також наймав сина і виплачував йому кошти за цивільно-правовими договорами.

Дружина депутата, яка працювала в Київській ОДА ще в 2016 році, торік не отримала жодного доходу. Таким чином дохід сім’ї депутата, який має 3 дітей, складає на рік менше 200 000 грн. Це становить десь 3 тис грн на одну особу на місяць. Жодних заощаджень сім’я не має. Більше того, Зінкевичі мають гасити іпотечний кредит у розмірі понад 110 тис грн.

За зароблені кошти депутат заправляє 2 авто (ГАЗ 2007 року випуску і TOYOTA RAV-4 2009 року випуску), платить за комунальні послуги в 2 квартирах, які розташовані в Коцюбинському та Ірпені.

Зінкевича з посади керівника УЖКГ “Біличі” звільнили наприкінці 2016 року. Парцював депутат тут до початку жовтня.  Після себе в комунальному підприємстві на посаді керівника Зінкевич залишив мільйонні борги, які накопичувалися за часів керування кереівника УЖКГ Петра Пушанка, при якому також працював Зінкевич.

Автопарк УЖКГ “Біличі” вкрай застаріший і потребує онволення.

Це результати господарської діяльності Зінкевича, який як керівик УЖКГ був за часів головування в селищі екс-регіонала Вадима Садовського, який мав більшість в раді і виконком якого функціонував, як і рада справно.

Після другого перевороту влади в селищі Коцюбинське, самопроголошений голова Микола Єременко видав розпорядження, яке скріпив підробною печаткою і на підставі такого документу Олексія Зінкевича внесли в реєстр як керівника УЖКГ, де він після незаконного призначення розпоряджеється коштами комунального підприємства. Зарплатня на новій посаді в депутата Зінкевича менша, ніж середньомісяцний дохід, який депутат мав на роботі в Ірпені,  і становить дещо більше 11 тисяч гривень.

Зауважимо, що депутат Зінкевич, який не проти таких зарплат у комунальній сфері, підтримує ініціативу голови бюджетної комісії Коцюбинської селищної ради Людмили Узерчук, щоб працівникик ради мають мати зарплати на рівні мінімальної зарплатні.

Зінкевич визнав, що УЖКГ не може працювати належним чином без підняття тарифів й діяльність підприємтсва збиткова. Раніше в тому, що борги УЖКГ зростають депутати звинувачували селишну голову Ольгу Матюшину і на бордах у селищі писали, що з УЖКГ крадуться гроші.Результат пошуку зображень за запитом "як з УЖКГ біличі вкрасти"

Зінкевич припинив надання послуги з викачки нечистот.

У письмовій формі повідомив раду, що готовий позиватися до суду, якщо не піднімуть тарифи.

При цьому на сесійне засідання, коли мали розглядатися тарифи Зінкевич не прийшов разом з депутатами партії “Нові обличчя”. Він не бере участі в сесійних засіданнях з початку року. Брав участь у первороті влади на псевдосесії 7 березня 2018 року, коли Миколу Єременка неправомірно внесли в реєстр як керівника селища.

Під час своєї діяльносі в УЖКГ, Зінкевич, який переконував суд, що каналізація на Бакала працює, провів її розриття, виявив глухий колодяць і зробив врізку в колодязь висотки Паркому, при тому, що за проектом врізка мала йти далі на кількасотметрів.

Також за вказівкою Зінкевича УЖКГ “Біличі” поширювало інформацію, що за березень місяць треба платити за опалення ТОВ “Мастер-Енерго”, тим самим гроші коцюбинців виводилися на недобросовісного теплопостачальника, який, згідно з рішенням суду не має відношення до котелень громади. Вони в реєстрі оформлені як власність громади.

Нагадаємо, депутатка Юлія Главацька, яку судять за організацію перевороту влади в Коцюбинському, продала квартиру і менш, ніж за 2 місяці витратила на щось понад півмільйона гривень.

Партійна соратниця Главацької – голова бюджтної комісії Людмила Узерчук після звільнення з Ірпінського виконкому, не може знайти собі роботу, де їй би платили такі гроші, яких хоче депутатка.

Депутатка-злидень КСР від “Нових облич” Катерина Ющенко-Корбут живе на секретній квартирі, яку не декларуєта на рік з трьома дітьми має всього 6 500 доходу. Голова фракції “Нові обличчя”в КСР Сергій Даніш має 60 тис грн річного доходу і при цьому партійці твердять, що він дарує телевізори, стає спонсором Діда Мороза та кладе плитку поблизу церкви.

Дерибанник Біличнського лісу Владислав Євстєфєєв з доходом 17 000 грн на рік став мільйонером та лендлордом. Його син навчається за кордоном.

Самопроголошений голова депутат Микола Єременко не задекларував жодної гривні доходу і при цьому їздив відпочивати в Хургаду та Карпати. У травні 2018 року його СБУ затримало і звинувачує у хабарництві. Правоохоронці твердять Єременко та інші депутати вимашали в селищної глови гроші за те, що підтримають голосування за бюджет.

Депутат-самовисуванець Олексадр Хвсотенко, якого двічі намагалися відкликати виборці, за рівнем доходів живе за межею бідності. У декларації дерибанник Біличанського лісу приховував свої магазини та нежитлове приміщення.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539