Звіт депутатки Коцюбинської ради Ірини Федорів за 2014 рік

25

Взяла участь в 28-ми сесіях селищної ради (з 30-ти проведених).

Пропустила 2 сесії селищної ради: 27 серпня 2013-го року та на початку 2014 року.

Це дві сесії, які не відвідала за чотири роки каденції, оскільки секретар селищної ради належним чином мене не повідомив про дату і час сесії. Відповідні скарга на невиконання своїх прямих обов’язків працівника ради подана селищному голові та до прокуратури.

Офіційно в протоколі ради записано, що мені, як депутату радять частіше звертати увагу на офіційний сайт ради, де за кілька днів до початку сесії можуть вивісити повідомлення про час і місце проведення у той час, як мають інформувати за 10 днів та давати на руки порядок денний й інформувати офіційно про час та дату проведення сесій.

Як з’ясувалось, офіційного сайту Коцюбинської ради немає, як немає сайту Ірпінської ради та Гостомельської ради.

Складено депутатських актів: понад 20.

Написано депутатських звернень: близько 40.

Написано депутатських запитів: 3 (щодо підготовки до зими у нових умовах будинків із даховими котельнями взятий до уваги депутатами й питання щодо встановлення лічильників на котельнях вивчається, інші два запити, які стосувались бездіяльності секретаря селищної ради, який не повідомив правоохоронні органи про присутність невідомих людей у балаклавах і броні, що застосували силу до мешканців селища, та запит щодо незаконної побудови паркану довкола дитсадка “Білочка” не були підтримані більшістю депутатів ради).

Підзвітність депутата виборцям: проведено чотири зустрічі з виборцями у 2011, 2012, 2013, 2014 роках під час яких депутат відзвітував про результати роботи за кожен рік. Опубліковано чотири он-лайн звіти: до 100 днів роботи депутатаза 2011 рік роботи та за 2012 рік роботи, за 2013 рік роботи.

Цей рік був особливим не лише для історії всієї країни. Команда наших активістів суттєво попвнилась.

Вирішення питань безпеки, підтримки громадського спротиву та української армії

Ми обдзвонювали всіх міських та селищних голів регіону після силового розгону мирного майдану й запитували: коли вони вийдуть з Партії регіонів. Жоден не вийшов, про що ми невідкладно повідомили громаду.

На прохання мешканців селища були досягнуті домовленості з комендатурою майдану щодо вивезення з Біличанського лісу порубаних коцюбинчанами дров із сухостою, які були у найлютіші холоди доправлялись на майдан. Й зберігались поблизу лісової сторожки.

logs

У Гостомелі аналогічну підтримку майдану організовувала активістка з нашої команди Олена Жежера. Обличчя активістів на фото зумисне закривали задля їхньої ж безпеки.

sam

Ініційована нічна позмінна варта чоловіків у селищі у той час, коли “тітушки” були реальною загрозою в столиці та на околицях міста.

Премію отриману мною від Асоціації польських журналістів у розмірі 1800 злотих, яку планували витратити на розробку нового дизайну сайту громади Приірпіння, передала одному з лідерів автомайдану Олексію Гриценко на потреби руху наприкінці 2013 року. Передача відбулась саме за кілька годин, коли Олексія оголосили в розшук.

У Приірпінні організовано польову пошту, яку доправили нашим землякам у місця проходження служби.

zhuzhu

Також організований збір провізії і передача в місця дислокації земляків, яку відвезли під час обстрілу на блок-пости під Славянськ журналісти “Сайту громади Приірпіння”, які спільно зі мною фінансували та оплачували дорогу.

Передачу від громади доставлено

Переданий в роту Домбровського на початку протистояння двомісний номет та кілька бронежилетів, коли дислокація була ще під Маріуполем.

Організовано закупівлю і доставку бронежилетів у кількості понад 20 штук, біноклів, рацій та провізії землякам під Маріупіль (2-га передача), які були закуплені за сприяння прес-секретаря нардепа Ярослава Москаленка – Галини Нагорної.

binikol

Вся броня пройшла успішно випробування на міць. Наші її обстрілювали на фронті.

kulia

У подальшому неодноразово збирали допомогу для наших у зоні АТО. Допомогу звозили і гостомельчани і коцюбинчани.

ludy

Чергову передачу відправили під Волноваху на початку листопада.

Ігор Домбровський з майдану Незалежності перейшов до лав добровольців та став військовим кореспондентом “Сайту громади Приірпіння”.

Сім’ям загиблих коцюбинчан надавалась фінансова допомога. Мешканці мого округу, зокрема Леся Кравченко, зібрала кошти на побутову техніку для дружини загиблого. Таке рішення було прийняте після того, як стало відомо, що всю допомогу, яку жінка отримує від людей вона по суті відправляє на фронт.

Для вимушених переселенців, які проживають у приміщенні колишнього дитсадка по вулиці Лісовій, на їхнє прохання знаходили інсулін та інші ліки на загальну суму понад 5 тисяч гривень, залучаючи в тому числі політиків до закупівлі ліків.

liky

Оголошення про допомогу переселенцям розвісили селищем. “Сайт громади Приірпіння” опублікував список потреб переселенців.

За домовленістю з організаторами, дітей вимушених переселенців взяли у літній табір, що розташований у Пирогова.

dity

Діти відпочивали тут місяць.

Після звернення коцюбинчанки, яка перестріла вимушену переселенку з Донецька в селищі, разом з Оленою Жежерою доправили й організували розміщення в одному з санаторіїв Ворзеля.

Донеччанка приїхала у селище, бо повірила оголошенню шахраїв, які пропонували проживання в гуртожитку і роботу з сортування секонд-хенду. Зі слів переселенки та коцюбинчанки, яка її запросила до себе додому вдень, отець Микола Ільницький відмовив жінці у прихистку на ніч.

Тим часом після переговорів з керівництвом гіпермаркету “Ашан” узгодили й надали вимушеним переселенцям у Коцюбинському список вакансій для батьків, які залишились в Коцюбинському й поки діти у таборі, мали можливість піти на роботу поблизу селища.

Аналогічно, вакансії запропонували коцюбинчанці, в якої чоловік пішов в зону АТО й вона з дитиною на руках через закриття дитсадка залишилась без роботи.

Також вакансії пропонувались у сфері ресторанного бізнесу. Всі контакти передавались координатору вимушених переселенців в Коцюбинському.

Робота члена комісії освіти, культури, молоді та спорту

Комісія цього року не засідала й жодних питань не вирішувала. Питання щодо неефектитвного функціонування комісій неодноразово піднімалось перед селищним головою, але проблема залишається невирішеною навіть у 5-й і останній рік роботи ради.

Позакомісійна діяльність в сфері освіти, культури, молоді та спорту

На зустрічі з головою облради Миколою Бабенком обговорили питання створення електронних черг в дитсадки, які свідомо саботує селищний голова та більшість депутатів. Управління з питань освіти облради пообіцяло найближчим часом запровадити таку чергу в усіх населених пунктах.

Проведена зустріч наприкінці 2013 року з представниками “Біонік-Хіл” у присутності ще одного активіста Андрія Скіпальського щодо відселення людей у квартири з бараків, встановлення дитячого майданчику в лісі навпроти школи № 18 та ремонту доріг селища, які нищить техніка забудовника.

У травні 2014 року, згідно з домовленостями, після присвоєння лісу статусу національного парку на галявині, де досі власником є один із забудовників Приірпіння й нещоданво був паркан задля побудови багатоповерхівок, встановлені дитячі спортивні квестові елементи загальною вартістю близько 50 тисяч грн.

Депутатське звернення щодо дозволу на встановлення направлене в.о. голови КМДА Володимирові Бондаренку та голові Святошинської РДА.

Подальші домовленості із забудовником (відселення людей з бараків у квартири та ремонт дороги) наразі неможливо реалізувати, оскільки реалізацію проекту забудовник призупинив.

Окрім того, встановлення цього дитячого спортивного майданчику дало змогу мешканцям Меблевої 11-б безкоштовно доставити та встановити карусель. Кошти на карусель (3 500) були зібрані мешканцями цього будинку. Зокрема для цього віддала частину своєї премії у розмірі 2 000 грн, отриманої за проведення журналістських розслідувань щодо Біличанського лісу.

Аналогічно свою премію у розмірі 3 тисячі гривень на встановлення каруселі віддали журналісти СТБ Олена Жежера та Ольга Кучер, яка встановила спільно з мешканцями свого будинку карусель в Бучі.

карусель

Після того, як чинний нардеп Ярослав Москаленко прочитав на “Сайті громади Приірпіння”, що на карусель кошти докладала навіть бабуся, яка не має тут онуків, мешканцям будинку зробили от такий майданчик. Загальний бюджет елементів – 35 тисяч.

IMG_2587

Єдиним мінусом комплексів “Атлет”, які встановлені в Бучі та Коцюбинському завдяки нашій команді – є дуже швидке зношування скелелазки. За рік вже було видно сколи.

Після звернення до виробника “Майстерня дитячого світу”, на майданчику в Коцюбинському замінили одну секцію скелазки безкоштовно, а другу – за кошти мешканців (700 грн. 200 грн здали мешканці, 500 грн – власні кошти).

До нашої команди активісітв цьогоріч приєднались двоє активних батьків з Коцюбинського в – “демальянсівець” Олексій Кузьменко та Ольга Матюшина, які захищали права своїх дітей у дитсадку та селищі.

Поки Олексій Кузьменко перебуває у зоні АТО, Матюшина не полишає разом з нами боротися за права дітей.

Так організовано ремонт футбольного поля коштом кандидата на посаду міського голови Тимофія Нестеренка загальною вартістю понад 15 тисяч гривень.

Безымянный

Ось який вигляд поле мало до цього.

Безымянный

Окрім цього, Матюшина, яка поповнила лави наших активістів, була обурена поборами на ремонт у садку, змогла дослідити, що в бюджеті на ремонт закладені кошти. Вперше з часів заснування дитсадка поремонтували навіть харчоблок.

kuhnia

І санвузли…

tualet

Окрім цього питання, Матюшина разом з нашоб редакцією редакцією узялась досліджувати питання харчування у садках. І з’ясувалось, що через корупційні схеми закупівлі харчів у приватних підприємств родичів, дітям не додавали їжу, яку закуповували.

Цією темою вже займаються правоохоронці.

Безымянный

Окрім цього, на прохання батьків та Ольги Матюшиної, проводили збір підписів під вимогою скликати позачергову сесію, щоб вирішити одні з найбільш нагальних питань для молодих мам, з-поміж яких: подовження робочого дня у садку й створення чергової групи.

І хоча мало хто вірив у те, що вперше в сучасній історії садків селища нам вдасться подовжити робочий день садка, станом на зараз функціонує чергова група до 18:30. Неможливість працювати до 19:00 мотивована відсутністю коштів на харчі. Але з вищенаведеної інформації випливає, що має місце не недофінансування, а недопостачання закупленої їжі.

Спільно з Ольгою Матюшиною й правоохоронцями ми займаємось вивченням цієї ситуації й таки виявили, що під час закупівлі їжі діють корумповані схеми.

Безымянный

Більше того, у садку виявлені факти відвертої фальсифікації протоколів підзвітності завідувачки дитсадка Людмили Сич перед батьками, де частина батьків не визнають свої підписи. Станом на зараз досягнуті домовленості про те, що директори дитсадків, згідно закону, організовуватимуть щорічні звіти, хоча депутати не погодились на сесії розглядати це питання.

Ольга Матюшина провела перемовини з відділком освіти і відтепер організатори вистав офіційно вноситимуть 10 % з прибутку на потреби дитсадка, що зафіксовано новим пунктом договору.

Талановитій 10-тикласниці Анастасії Матвієнко, яка ініціювала пофарбування в синьо-жовтий колір знаку на в’їзді в селище Коцюбинське у синьо-жовтий колір та пішла шукати з відеокамерою відповідальних за благоустрій селища в місцевій раді, організувала практику на телеканалі СТБ в програмі “Вікна-Новини”. 

У березні за скаргою мешканців Лісової про зникнення хлопчика віком 6 років, близько 23 години вечора розпочались пошуки. Як виявилось, хлопець залишився без нагляду й з 19:00 плакав, просився додому і стукав у двері. Далі подальша доля була невідома. Близько півночі хлопчик знайшовся у сусідів, які, як з’ясувалось забрали його з вулиці.

Наступного дня разом із соцслужбами та працівниками правоохоронних органів була проведена зустріч з мамою та бабусею.

Кілька разів на Меблевій організовували збір речей, іграшок та канцтоварів для хлопчика.

Вирішення транспортних проблем селища

У березні звернулась до перевізника, щоб на маршруті 393 розпочалося оновлення автобусів, як це вже торік було зроблено на маршруті 745.

У травні замінили 2 з 4-х автобусів.

IMG_4711

Решту автобусів обіцяли замінити восени, але через фінасові труднощі повне оновлення автопарку перевізник відтермінував.

На початку квітня після підняття ціни на проїзд до 3 гривень зателефонувала в КОДА й повідомила, що у нас немає, як того вимагає закон, простих маршрутів й перевізники порушують права громадян, оскільки курсує виключно маршрутне таксі. Але згодом ціни на паливо ще більше виросли, що дозволило перевізникам лобіювати вищий тариф.

Вирішення питань, пов’язаних з ЖКГ

Написано запит до Київоблгазу щодо показників лічильників газу з даховими котельнями для порівняння фактичних затрат з тими, які заклали в тариф. Показники оприлюднені на “Сайті громади Приірпіння”.

На запрошення мешканців Лісової 20-а взяла участь у зборах мешканців будинку за результатами някого на сесію в вересня написано депутаський запит щодо підготовки будинків з даховими котельнями до опалювального сезону. 

Запит прийнятий депутатами до уваги й питання лічильників на даховій котельні Лісової 20а має вирішитись до кінця 2014-го року. Щодо Меблевої 11-б, то керівник УЖКГ “Біличі” пообіцяв знайти компанію, яка огляне лічильники з зможе запустити їх в роботу.

Зверталась до УЖКГ “Біличі” щодо завезення свіжого піску в пісочниці. Подана і виконана заявка на ремонт елемонтів дитмайданчика на Меблевій 11-Б (УЖКГ “Біличі”), зокрема сидіння гойдалки.

З власником рекламного борду, який встановили поблизу Меблевої 11-б домовились про прибирання кінцевої зупинки 393-го.

Оскільки навантаження на сміттєбаки збільшилось, бо в приміщенні колишнього дитсадка проживають переселенці, на прохання коцюбинчан та після розмови з директором УЖКГ “Біличі”, направила депутатське звернення рекомендованим листом до Миколи Ільницького.

Фото0164

Попри те, що пройшло кілька місяців відповіді на офіційне депутатське звернення так і не надійшло.

Оскільки лист заліза, який прикривав яму, прогнувся й об нього можна було поранитись, довелося за допомогою одного з мешканців будинку його зняти, яму засипати, лист перевернути та засипати піском, щоб діти та дорослі не отримувати травм.

yama

Ольга Матюшина домоглась також завезення свіжого піску в пісочниці й писала відповідні звернення щодо ремонту елемонтів дитмайданчика, зокрема гірки, яку встановили без поруч.

yama

Після звернення до УЖКГ “Біличі”проведене пофарбування дитячих майданчиків на Меблевій 11-Б та Лісовій 20 А. Хочеться висловити подяку дирекції УЖКГ “Біличі”, які пофарбування дитмайданчик, зокрема спортивні та розважальні елементи перед будинком.

Особливо хочеться відзначити тих патріотичних працівників УЖКГ, який спортивний майданчик за власним рішенням зробили синьо-жовтим.

Безымянный

Організовано ремонтні роботи – полагоджено домофон (замінено довідник, магніт та спрацьований мікрофон ) – за адресою Меблева 11-Б (2 під’їзд). Загальна сума робіт 1250 гривень, яка фінансувалась переважно за рахунок мешканців під’їзду.

Вивчене питання встановлення в ліфтах рекламних щитів, за кошти якої мають вирішуватись проблеми благоустрою будинку.

liliya

З’ясовано, що попри практику в отриманні на користь благоустрою будинку 50 % коштів у ЖЕК платиться лише 6 гривень.

З огляду на те, що рекламні щити в ліфтах ще не заповнені в достатній мірі рекламою, після консультацій з мешканцями вирішено: через рік, у квітні, підняти це питання перед підприємцем.

Участь у вирішенні суспільноважливих проблем селища

Дві найбільш гострі проблеми, які виникли ще минулого року – це передача всієї вільної землі на кладовищі отцю-депутату Миколі Ільницькому та ініційована ним приватизація дитячого садка “Білочка”.

Обидва питання радою прийняті з порушенням вимог чинного законодавства.

Подане депутатське звернення на КОДА щодо виділення землі у Київській області для кладовища селища, оскільки на території селища кладовища немає, а на найближчому кладовищі вільної землі не залишилось.

Керівник профільного управління перенаправив звернення до Головного управління держземагенства Київської області, де відбулась зустріч з керівником та заступником установи. Громаді селища Коцюбинське підготувати дві пропозиції щодо землевиділення під кладовище, які наразі вивчаються.

Безымянный

Щодо ситуації з приватизацією частини дитсадка “Білочка” ситуація загострилась тоді, коли отець-депутат Микола Ільницький почав з порушенням закону без залучення геодезистів і за відсутності акту на земельну ділянку, який би був оформлений на релігійну громаду, проводити роботи по загородженню приміщення громади парканом.

У цьому правопорушенні він отримав повне сприяння від місцевої влади. Протиправні дії спричиняли неодноразовий конлікт. За дорученням виборців, були написані звернення у відповідні інстанції й правоохоронці встановили, що приватизація приміщень дитсадка “Білочка” відбулась із порушенням закону.

Депутат в рясі бажання залишити громаді дитсадок називає – провокацією.

Щодо незаконного загородження приміщення парканом – порушена кримінальна справа.

Аби довести, що порушені координати навіть старої ділянки зелені насадження довелося робити своїм коштом геодезію – 2 400 грн. Це кошти з журналістської премії, яку я отримала також за статті про дерибан Біличанського лісу.

plan2

Під час будівництва паркану незаконно і без дозволів зносились зелені насадження і не спалчувалсь відновлювальна варітсть в бюджет. У своєму листі селищний голова заперечував, що зносяться зелені насадження.

Але є свідки й ці факти відзняті активістами.Зелені дерева заливали в бетон.

derevo

Про це також написана мною заява в правоохоронні органи.

Під час розслідування журналістів також виплило, що у цьому приміщенні до приїзду вимушених переселенців, з слів очевидців, працював готельний бізнес.

Також в інтернеті виявлені численні оголошення щодо продажу секонд-хенду та інвалідних візків за цією адресою.

Читачі “Сайт громади Приірпіння” надіслали посилання на численні оголошення, які вказують на те, що отець-депутат, який представляє УПЦ КП, організовує сектантські семінари, де людям змінюють свідомість.

Більше того, для реклами цих семінарів, Ільницький послуговується соцмережею підлітка.

Аби добудувати паркан до протистояння залучили людей у балаклавах, яким и керував Давидюк, якого вигнали з самооборони в Київській області та його знайомий Ігор Постановський. Обидвоє балотувались в нардепи від “Волі” (відповідно 95-й та 96-й) округи.

pushanko

Давидюк неправомірно застосував силу, про що були повідомлені правоохоронні органи й залучені медики для професійного заключення й огляду потерпілих.

медики

Селищна рада попри депутатське звернення не побажала розглянути цей інцидент, коли депутат Микола Ільницький спровокував конфлікт, а секретар Олександр Ковтач будучи на місці як посадовець бездіяв і не повідомив правоохоронців про присутностість невідомих в балаклавах та броні.

Це при тому, що комісія з депутатської етики на одному із засідань розглядала питання моєї журналітської діяльності.

Після силового сценарію з боку людей Постановського та Давидюка, які балотувались від “Волі”,відбулась розмова з керівником “Волі” Єгором Соболєвим, який пообіцяв розібратись у цьому питанні.Соболев після виборів залишив партію “Воля”, яка дескредитувала себе через неякісний підбір кандидатів.

Також потерпілий коцюбинчанин зустрівся з влаждикою Епіфанієм, але його більше цікавило, чи зможуть в релігійної громади УПЦ КП правоохоронці забрати приміщення дитсадка назад громаді. Єпіфаній виявився прекрасно обізнаний з інформацією про те, що отець-депутат Микола Ільницький організовував семінари щодо зміни свідомості, а також про те, що в інтренеті є низка оголошень проторгівлю секонд-хендом та інвалідними візками.

Жодних заходів УПЦ КП попри цю поінформованість досі не вжило.

Медики переживають, що отець-депутат, який уже заявив привселюдно про бажання доприватизувати 2-й корпус дитсадка, згодом захоче забрати третій корпус, де розміщена лікарня, а там і землю, яку він обгородив.

Безымянный

Зараз прокуратура дійсно вивчає можливості скасування договору купівлі-продажу приміщення дитсадка “Білочка” й СБУ вивчає питання грошового переказу від екс-міністра утікача Олександра Клименка.

Також мною внесені пропозиції щодо укладання договору пайової участі з забудовником “Атлантом” з вимогою побудувати додатковий поверх над амбулаторією задля перенесення за згодою головного лікаря Людмили Бідули лікарні з Меблевої, з метою подальшого відновлення роботи дитсадка “Білочка”.

Ще однією пропозицією є добудова крила до дитсадка “Ластівка” на 80 – 100 місць.

Натомість у проекті договору одним із пунктів значиться, що однією з вимог є асфальтування дороги по вулиці Доківська, що веде до “Атланту”, а значить нею їздитимуть клієнти, що шукатимуть житло. Ця дорога потрібна найбільше самому забудовнику, який повинен заохотити покупців у купівлі квартир.

Більше того, дорогу клали в дощ, хоча повідомлення про штормове попередження вже було за кілька днів до того, як клали асфальт.

doroga3

Ще однією скандальною темою в селищі стала приватизація гуртожитку на Доківській за одноосібним рішенням селищного голови, який наділив кімнатами в гуртожитку своїх родичів, які насправді у гуртожитку не проживають.

sam

Прокуратура відкрила кримінальне провадження і вивчає матеріали, щоб вручити повідомлення про підозру.

Вирішення екологічних проблемних питань

Завдяки розслідуванню Олени Жежери у справі Бучанського межигір’я після втручання прокуратури 14 га землі, яку роздали політикам та підставним й яка зрештою опинилась у руках депутата-комуніста Ігоря Калєтніка, повернули громаді.

godivnytsa

Також прокуратура оспорює рішення, яким землі лісового фонду Бучі перевели під землі запасу для житлової забудови.

Написане звернення на Адміністрацію Президента України у березні 2014 року з проханням надати текст проекту указу Президента про присвоєнню лісу статусу Національного парку. Проект вивчали в АП разом із депутатами Володимиром Полочаніновим та Володимиром Ар’євим.

1 травня в.о. Президента України Олександр Турчинов підписав указ про розширення меж НПП “Голосіївський”. Тим самим активісти селища і я, як депутат ради виконали частину передвиборчої програми, де обіцяли коцюбинчанам присвоїти лісу природоохоронний статус, що унеможливить подальше знищення флори та фауни.

losyk2

Наш активіст Андрій Скіпальський, який організував суботник в Біличанському лісі навесні, зробив зі сторони найближчих столичних забудов природоохоронний знак для нацпарку.

tablychka

Неодноразово зривались плани дерибанників, які хотіли протягнути на сесії облради питання розширення меж селища для узвконення дерибану 2008-го року. Влітку, очікуючи на позитивне рішення облради вони навіть замовили теплохід для святкування, але активісти організували пікет і питання відклали.

park2

Разом з Андрієм Скіпальським ми увійшли в комісію, яка вивчає питання меж Києва та Коцюбинського.

Щодо дерибану біличанського лісу проведена зустріч з головою КОДА паном Шандрою.

За скаргою мешканців, які знайшли сміття в лісі, за допомогою принесених мешканцем мого округу накладних відшукали фірму, водії якої скинули в лісі сміття.

kupa

Після переговорів з керівництвом фірми сміття прибрали того ж дня.

У травні проведено суботник у результаті якого зібрали традиційно 2 причепи сміття.

skipal4

Розвісили розтяжки-мотиватори для підтримки чистоти у лісі. Дизайн розтяжок був розроблений членом Демальянсу Олексієм Кузьменком, а надруковані вони завдяки мешканцю Коцюбинського – Володимиру Іванкову.

maket

Також провели суботник вересні місяці і зібрали знову 2 причепи сміття.

IMG_5259

У селищі за нашої ініціативи працюють пункти збору батарейок, які ми регулярно здаємо на переробку в пункт прийому столиці, звідки їх перевозять до Львова. Загалом зібрано понад тонну батарейок, а в Коцюбинському понад 150 кілограмів.

Під час пожежі на поймі, де горіли торфовища, викликали надзвичайників і написали запити в виш, щоб дізнатись, чому землі не обробляютьс яналежним чином і виникають пожежі й дим шкодить здоров’ю мешканців Приірпіння.

Інформування громади й мешканців округу

За 2014 рік вдалося суттєво збільшити кількість дописувачів на сайті “Громади Приірпіння”. Аудиторія цього року зросла в кілька разів й стартував проект, згідно з яким у кожної громади Києва та Київщини має з’явитись подібний до нашого сайт, який би розповідав про проблеми територіальної громади й розвивав громадянську журналістику.

Ми вже допомогли створити власні сайти громадам Оболоні, Голосієва, Шевченка та Святошино. Задля того, аби виборцям було легше визначитись на виборах спільно з членами інших територіальних громад проведено детальний аналіз кандидатів 8-ми округів, в тому числі 2-х округів, до яких входить Приріпіння.

Також проведений аналіз кандидатів на посаду мера й під час виборів для громади вівся вдруге передвиборчий марафон. Кількість відвідувачів у день після виборів зросла в кілька разів і сягнула понад 2 тисячі, що чітко показує, що громада потребує такого пост-виборчого контенту й шукає його.

Також під час передвиборчої кампанії громада отримала інформацію про структуру регіональних штабів кандидатів у Президенти, а також був здійснений оперативний марафон перебігу голосування на виборчих дільницях під час президентських виборів.

Через те, що “Сайт громади Приірпіння” публікує резонансні матеріали, які передруковують провідні Інтернет-видання, у листопаді сайт протягом тижня атакували хакери, щоб заблокувати від користувачів інформацію.

Ось топ-10 країн, з яких здійснювалась DDoS-атака.

Безымянный

Завдяки підтримці ІТ-фахівців з громади сайт перевели під протекцію програми Deflect, яка діє у Канаді. Також ІТ-фахівці з Приірпіння створили окремий сервер для сайту, щоб він незалежно функціонував і доносив до громади інформацію.

Одним з найбільших здобутків за рік є залучення до колумністики прокурора Ірпеня Мирослава Пацкана, який має на сайті свою постійну авторську колонку й навіть опублікував свій звіт.

Цього року мене запросили до Консультативної ради при прокуратурі Київської області. Головна мета цього консультативного органу налагодити посилену співпрацю прокуратури з громадою та ЗМІ задля вирішення найбільш нагальних питань громади.

Зокрема члени координаційної ради звернули увагу прокуратури на проблеми мешканців ЖК “Коцюбинське”.

Також на “Сайті громади Пріирпіння” оприлюднений звіт прокурора Ірпеня про роботу за рік.

До зміни дизайну сайту, яка має відбутися наступного року залучений на волонтерських засадах ІТ-ішник Алік Голуб, який дорозробив його для сайтів інших громад, доопрацювавши безкоштовну версію шаблону WordPress.

Безымянный

Ми пропонуємо безоплатне розміщення реклами, якщо рекламодавець готовий інвестувати у вирішення проблем громади регіону. Таким чином редакція сайту громади Приірпіння хоче цілеспрямовано вирішити частину суспільноважливих питань регіону, на які в бюджеті немає коштів.

Сумарно ми вже залучили понад 100 тисяч гривень на дитячі майданчики та книжки в шкільні бібліотеки Коцюбинського.

ПС (Напевно, у звіті не перераховано всього, що було зроблено за рік й не хочеться образити когось з нашої команди. Просто протягом року, який був таким неспокійним, не виходило традиційно нотувати все зроблене нами. Хочу подякувати всім, хто цей рік працював для громади у нашій команді на волонтерських засадах й довів, що спільними зусиллями ми можемо виконати все й навіть більше, що 4-ри роки тому ми пообіцяли громаді перед виборами).

25 коментарів

 1. Ладко 18 Листопада 2014 at 00:23

  Тему подяки від екс-генпрокурора В. Пшонки і екс-голови СБУ Калініна не розкрито..

  Не зрозуміло, чому великим досягненням вважається колупання в сторінках соцмереж сторонніх НЕПОВНОЛІТНІХ осіб..?

  Зі слів переселенки, отець Микола Ільницький відмовив їй у прихистку на ніч.
  Слова переселенки переповідає Ірині Федорів на Фоні її Тойоти, яка паркується у “нацпарку” мешканка Коцюбинського..
  НЄ ВЄРЮ… (Станіславський)

  А чому лось нічого не розповів позитивненького про Федорів?
  Чижевський зміг, Скіпальський зміг, Марчук зміг… А лось що, гірший? 🙂 🙂

  127.0.*.*

  • психолог 18 Листопада 2014 at 11:16

   Г-н Ладко, Вам не помешало бы поработать со специалистами – моими коллегами, если Вам не платят за “троллинг”. Вы сами писали под анализом 95-го округа:

   – P. S. З великою повагою ставлюся особисто до пана Домбровського і до його рішення піти добровільно до війська.
   Але світ не чорно-білий… Є тони…

   Вот интересно, что «не черного» (ясно, что не белого) Вы лично видите в Федорив? Мне это как специалисту интересно, честно.

   Можно дать нам всем наконец-то линк, фото залить, очевидцев найти – ну хоть кого-нибуть или что-нибудь, что подтвердит нам факт получения благодарности в 2014-м году и именно от Пшонки и Калинина, что, с Ваших слов, не раскрыто, в отчете за 2014-й год депутата?
   А пока-
   НЕ ВЕРЮ… (Станиславский)
   Тем более, что кто-то из коллег Федорив уже тут отписался, что сие “благо” присылают в редакции к профпраздникам журналистов. С января по февраль таких праздников я не знаю. Так что если у Вас есть доказательства, что в этот период была благодарность – так дайте же нам подтверждение. Нету?
   НЕ ВЕРЮ… (Станиславский)

   Я не восприняла информацию о незаконной приватизации, как достижение, которое состоит в “колупанні”, как Вы изволили высказаться, в соцсетях подростков.
   Эта информация мной воспринялась совершенно по-иному. Между прочим – ввела в поиковик и нашла, что другие журналисты пользуються соцсетями подростков-родственников политиков и без проблем публикуют информацию.
   http://tabloid.pravda.com.ua/photos/513838a8662e7/
   А тут вообще расследование. Оправдано интересами общества. Какая статья закона нарушена при этом? А люди должны знать о том, как живут те, которые хотят приватизовать их имущество.
   Но все это лирика. Можно нам дать линки на отчеты других депутатов поселкового совета? Вот за каждый из 4-х лет? Давайте просто сравним: кто больше сделал из них бескорыстно для общины? Просто факты, отбросив имена. Ждем от Вас конретную информацию. Вы же мужчина и не станете без фактов и подтверждений бросать слова на ветер. Еще 30 отчетов и подтверждения Вашим словам.
   Как говорит доктор Комаровский: “Надеюсь, Вы сделали правильный вывод”.

   P.S. (А я бы сказала ребятам дважды спасибо. Один раз за то, что вообще есть отчет, т.к. у других его, как правило, нету. И огромное спасибо за титаническую работу. Если это умножить на 30, то поселок бы был лучше или даже лучшим).

   127.0.*.*

   • Ладко 18 Листопада 2014 at 21:37

    –если Вам не платят за “троллинг”.
    Я не займаюся “тролінгом”, я висловлюю власну думку. Не платять.

    Вот интересно, что «не черного» (ясно, что не белого) Вы лично видите в Федорив? Мне это как специалисту интересно, честно.
    Дещо бачу.
    У неї досить підлабузників, лесь, оль, чижевських, миколок…щоб співати оди.
    Мені особисто цікавіше, коли мене критикують. Критика, і конструктивна, і несправедлива, примушує думати, розвиватися, виправляти помилки.

    Можно дать нам всем наконец-то линк,
    Будь ласка!
    http://kotsubynske.com.ua/2007/11/11/fedoriv-iryna-pavlivna-deputat-selyschnoji-rady-6-sklykannja/

    Про Пшонку:
    Вже було:
    Ірина Стороженко:
    таких грамот і дипломів журналістам і редакторам на кожне професійне свято від відомств, які завізовані очільниками або керівниками прес-служб, видають пачками.
    –моя відповідь:
    1. Тоді цінність такої подяки дорівнює нулю.. Тоді лише зовсім недалека людина може хизуватися наявністю саме такої у власному доробку, як це робить Ірина Федорів…
    2. Подяки (хоча б одна, та сама)адресована саме Федорів… За які такі заслуги? Фото Грамоти в студію!

    Письменник Василь Шкляр відмовився отримувати ШЕВЧЕНКІВСЬКУ премію з рук Януковича, якого Федорів (з її ж слів) вважала легітимним…
    Чому вона і далі пишається тією подякою…??

    Оправдано интересами общества.
    В моєму розумінні так віправдовують те, що не вписується ні у рамки права, ні у рамки моралі.. Так виправдовували концтабори, червоний терор, репресії.. Вам таке подобається?

    • психолог 19 Листопада 2014 at 10:45

     Г-н Ладко, может, Вам и не платят, но Вам стоит поучится у Федорив, которую так критикуете.

     Когда человек делает описку (так как сделали это Вы: «В моєму розумінні так віправдовують те» – слово «в!правдовують»), то это не значит, что человек, который это написал, плохо образован. Даже доктора наук отдают свои диссертации на вычитку и там есть ошибки. Это не беда.

     Беда в другом… Вы со своей невозможностью доказать что-то фактами, цепляетесь именно к таким вот ошибкам-опечаткам.

     А когда человек искажает сознательно факты… Как бы Вы назвали такого человека? Давайте посмотрим…

     Ваш пафосный текст, который Вы даете как аргумент:

     «Письменник Василь Шкляр відмовився отримувати ШЕВЧЕНКІВСЬКУ премію з рук Януковича…»

     А давайте прочитаем, что писал Шкляр Януковичу: ( http://life.pravda.com.ua/culture/2011/03/4/74229/ )

     “Шановний пане Президент!

     Засвідчую Вам свою повагу і прошу Вас врахувати в Указі з нагоди нагородження лауреатів Шевченківської премії моє прохання про перенесення нагородження мене Шевченківською премією на той час, коли при владі в Україні не буде українофоба Дмитра Табачника.

     Моя позиція, пане президент, ніяк не стосується Вас особисто, але поки при владі є Дмитро Табачник, я не зможу прийняти премію.
     З повагою Василь Шкляр”.

     Что же Вы пишете? Какой пример приводите? Манипулируете в надежде, что люди не смогут зайти в поисковик? Или надеетесь, что люди ленивы? Я даже представить не могу, что бы Вы сказали Федорив, ясли бы в Интернете был такой текст он нее Януковичу… «Засвідчую Вам свою повагу… Моя позиція, пане президент, ніяк не стосується Вас особисто… З повагою…» Но для нормального человека слова «с уважением» до того, как Янукович потерял свою легитимность – это просто часть делового стиля. Так пишут все и всем в официальных письмах.

     И стоит заметить, что писатель вот что пишет: не “пане ПрезидентЕ”, а “пане Президент” http://posibnyky.vntu.edu.ua/u_m/1.htm

     Вот писатель так писатель! Кому Шевченковскую премию дают? Такой же, как Федорив и ее студенты, по видимому этот Шкляр… И как так?

     Каков Ваш пример?

     Теперь перехожу на линк, где Вы предоставляете доказательства, что Федорив в 2014-м году получила благодарность от Пшонки и Калинина.

     http://kotsubynske.com.ua/2007/11/11/fedoriv-iryna-pavlivna-deputat-selyschnoji-rady-6-sklykannja/

     (Я напомню, как звучал вопрос под отчетом депутата за 2014-й год, где Вы написали, что в якобы не раскрыта тема благодарностей:

     «Можно дать нам всем наконец-то линк, фото залить, очевидцев найти – ну хоть кого-нибуть или что-нибудь, что подтвердит нам факт получения благодарности в 2014-м году и именно от Пшонки и Калинина, что, с Ваших слов, не раскрыто, в отчете за 2014-й год депутата?»)

     И что же я там вижу? Ничего за 2014-й год… А тем более фамилий Пшонка, Калинин… Федорив что удалила все это? Дайте линк на cash и мы все узнаем правду! Но я этого и в кеше не вижу… Да и за что б Пшонка ее благодарил в 2014-м году, если она с 2013-го года с момента разгона заявила (и в отчете на это есть ссылка, что все, что происходит – неприемлемо?)

     Даже если Вы еще 999999 раз напишете, что была благодарность в 2014-м году и Федорив просто удалила информацию, так как у нее есть доступ к сайту, после манипуляции с Шкляром, которую я без труда нашла, я Вам говорю:

     НЕ ВЕРЮ (Станиславский).

     Более того, Вам ее коллега написала, что грамоты дают ко дню профпраздника. Какая ценность такой грамоты? Для журналиста? Ну для меня тут все логично: если тебе ее дали в пресс-службе к профпразднику – это показатель сотрудничества с правоохранительными органами для конкретного журналиста. Это для работодателя – показатель источников, а значит и ексклюзивов… Давайте посмотрим, что же резонансного было в 2013-м году… Что дали «источники» в правоохранительных органах.

     Я думаю, бесспорно, тема Мельника была топ-темой…

     Итак, что же дает нам Интернет, которым Вы, очевидно или не пользуетесь (как в случае с обвинением Федорив в сотрудничестве региналами из-за публикации платежки Клименко), или же просто сознательно подтасовываете факты (как в случае параллелей с Шевчуком)…

     2013-й год, когда была благодарность, – сайт общины получает свой эксклюзив.

     http://kotsubynske.com.ua/2013/08/09/%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%B0%D1%80%D0%B5%D1%88%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D1%89%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%88%D0%B8%D0%B2/

     Пошел слив на «Сайт общины», который сделал фото. Эта информация разлетелась по интернету со ссылкой именно на сайт общины.

     http://www.pravda.com.ua/news/2013/08/9/6995798/

     И кто же единственный нашел Петра Мельника в Америке? И сделал с ним интервью в то время, когда его искал Интерпол? Телеканал СТБ…

     http://kotsubynske.com.ua/2013/12/10/%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D1%8F-%D0%BC%D1%80%D1%96%D1%8E-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%83%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80/

     Так для работодателя благодарности от пресс-служб – это, очевидно, показатель контактов и источников… А журналист может общаться с любыми источниками… Это их право и их обязанность. Это показывает обществу, что правоохранительная система просела. Что журналист может найти, значит и для правоохранителей задача посильная… Просто искать не хотят…

     Может что еще было, мне в 2013-м году Мельник запомнился… И за статьи про Мельника Федорив получила премию от польских коллег. Отдала на Автомайдан, согласно отчету. Легко проверить – просто в Фейсбуке Леше Гриценко надо написать.

     Так что фактов, реальных фактов, а не эмоциональной, присущей более женщинам мотивации у Вас, как я понимаю – нет…

     Рада, что хоть признали, что есть и у Федорив хоть что-то хорошее.

     Только я бы не стала называть людей, которые имеют одну точку зрения с другим человеком подхалимами. Не в случае с теми людьми, о которых вы говорите…

     Вот значение слова «подхалим» – Низкий льстец, лакействующий человек, готовый на подлость ради достижения своих целей, личный выгод.

     Какую личную выгоду в данном случае получают от Федорив все эти люди, которые от нее не зависят и имеют образование, достойную работу?

     Вот переселенцы от отца после приватизации детсада зависят… Кров над головой, еда, а он от них зависит – прикрытие для приватизации…

     Читаю далее… и вот тут вообще я не поняла, хотя имею достойное образование. Какие конкретно статьи закона («не вписується ні у рамки права» – Ваша цитата) были нарушины?

     О морали дискутировать с Вами довольно сложно, ибо Вы явный манипулятор, который стремиться не доказать свою правоту фактами, а унизить собеседника выискивая комы, точки, большие и малые буквы (их наличие или отсутствие)…

     Пассаж о концлагерях и красном терроре при Вашей манипулятивной аргументационной линии лишенной фактов и доказательств – это вершина Вашего фиаско…

     • Ладко 23 Листопада 2014 at 22:26

      Почну з найсуттєвішого:
      Какие конкретно статьи закона («не вписується ні у рамки права» – Ваша цитата) были нарушЕны? (достойное образование 🙂 )

      не маніпулюйте, не плутайте понять закону і права.. З точки зору закону концтабори у Німеччині і ГУЛаг у СРСР були законними, оскільки існували закони, згідно яких вони створювалися і т. д. З точки зору Права– неправовими, оскільки зазіхали на фундаментальні права громадян– найперше– право на життя. з свіжішого– третій тур президентських виборів 2004 року був фактично незаконним, оскільки ЖОДЕН закон в Україні не передбачав третього туру… Але він був проведений, оскільки було порушене ПРАВО людей на вільний вибір…
      Читаючи і коментуючи чужі сторінки з соцмереж, Ви може й не порушите закон… Але чи маєте Ви право на таке? Чи повинно бути у людини внутрішнє табу на порушення чужого простору???
      А мова йде про ПІДЛІТКІВ!! Неповнолітніх! Ви ж Психолог?? чи тільки нік такий?

      Щодо Шкляра.. Ви не повірите.. Я навіть вдячний Вам за виправлену мою помилку… Приношу свої вибачення за неправдиву інформацію ( І глибоке розчарування.. таки вважав Шкляра певною мірою моральним авторитетом..)

      если она с 2013-го года с момента разгона заявила
      чесні і порядні люди з 2004 розуміли, що таке Янукович… Їм не треба було міняти погляди на його легітимність у 2013…

      это показатель сотрудничества с правоохранительными органами для конкретного журналиста.
      Як би ви ставились до німецького журналіста, який у 1946-му хвалився б подякою від Гімлера?

      Вот переселенцы от отца после приватизации детсада зависят… Кров над головой, еда, а он от них зависит – прикрытие для приватизации…
      МАЯЧНЯ!
      Хто з вас починав би приватизацію приміщення (навіть для ведення найприбутковішого бізнесу), якби не знав, коли той бізнес почне давати прибуток?
      Хто з вас може знати, коли біженці поїдуть?
      Чи залишаться назавжди?
      Хто знає, чи не стане їх ще більше післязавтра?
      Ви бачите хоч якісь свідчення змін на краще, до миру???

     • психолог 24 Листопада 2014 at 13:59

      Предполагала, что для Вас опечатки – это самое важное. И не ошиблась, как видите. Никто не манипулировал здесь, кроме Вас и еще нескольких людей.

      При чем тут 3-й тур 2004-го, если Янукович пришел к власти в 2010-м? Народ после этих выборов вышел на массовые протесты, мир не признал результаты? Значит все прошло и законно, и легитимно.

      Результаты голосования признал мир и народ. Гражданин правильно заметил, что даже в феврале 2014-го к Януковичу приезжали официальные делегации жали руки, хотя тогда он потерял легитимность именно у народа.

      Легитимность (от лат. legitimus — согласный с законами, законный, правомерный) — согласие народа с властью, когда он добровольно признаёт за ней правопринимать обязательные решения. Чем ниже уровень легитимности, тем чаще власть будет опираться на силовое принуждение.

      https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C

      Вас пассаж о потери легитимности в 2004-м году – это присущий Вам пафос, лишенный логики. Легитимность оценивается в конкретном месте в конкретное время.

      По Вашему все, кто встретился с Януковичем хоть раз, как правильно заметил гражданин, от Филарета до Нуланд, – это просто люди, которые беспринципные и низкие по своей сути?

      А давайте в поисковике поищем что-то, что дало бы нам большее представление о тома, как эту ситуацию может воспринимать мировоззрение Федорив. Вы же не будете говорить о том, что Федорив лояльна к Садовскому? Жмет ему каждый раз руку на сессии совета? (С Януковичем Ваше богатое воображение это ей приписало… Заметьте, Вы не проверяете факты, Вы пользуетесь домыслами).

      Так вот что Федорив пишет в 2010-м году о том, как выбрали Садовського:

      “Багато людей обрали тих, хто стояв при владі до цього. На посаду голови селищної ради більшість на моїй дільниці обрала чинного голову Вадима Садовського. Це факт. Тож мушу поважати й захищати вибір громади, бо він є законним і легітимним.”

      То есть результаты честных выборов человек, который увидел собственными глазами волеизъявление народа, был готов защищать даже если они не соответствовали его выбору и системе ценностей. Это называется правовая культура – на выборах решает большинство.

      И очень внимательно читайте далее:

      “Незаконні дії навіть законно обраних кандидатів ми ніколи не підтримаємо і не будемо мовчати.”

      Даю линк, так как Ваши способности находить информацию весьма сомнительны.

      http://kiev.pravda.com.ua/columns/4cd1967baec6e/

      Это 2010-й.

      И заметьте она выступила против незаконных действий власти сразу же после разгона. Многие из депутатов сделали это тогда публично? Значит, человек имеет очень сильную систему ценностей, которая с годами не меняется и готов ее защищать.

      Теперь об очередной манипуляции с Вашей стороны: «Як би ви ставились до німецького журналіста, який у 1946-му хвалився б подякою від Гімлера»

      Почему Вы пишете год – после войны? Очередная манипуляция? Или у г-на Ладка проблемы, как у Царева?

      Когда началась 2-я мировая война? «Что?»

      https://www.youtube.com/watch?v=JNMczAtGoTE

      И еще раз, где Федорив ХВАЛИТСЯ благодарностью от ПШОНКИ (я видела только от ГПУ и весьма нейтрально в общем списке).

      Это снова Ваше воображение, как и вымышленное рукопожатие с Януковичем. Что уж там! Пишите, что она ему руку целовала!

      У Вас проблемы, раз не способны или не желаете отличать вымысел от реальности.

      Что касается соцсетей, то как специалист скажу Вам, нельзя нарушить чужое пространство, если его границы человек не обозначил. В соцсетях есть функции – закрыть страницу для просмотра.

      За детей отвечают не журналисты, а родители, которые обязаны следить за тем, как живет ребенок в сети. А журналисты нам обязаны дать общественно важную иформацию.

      Главная опасность – не журналисты. А незнакомцы. И обязанность родителей, которые следят за развитием и безопасностью ребенка проследить, закрыт ли профиль и какая информация и персональные данные опубликованы.

      http://www.netmums.com/teenagers/safe-surfing-on-the-internet/your-children-and-the-internet-social-networking-s

      При всей Вашей нелюбви и нетерпении к Федорив – вопрос к родителям. И не только о соцсетях, а и о том, зачем в подобные дела привлекать детей (приватизация, реклама сомнительных семинаров). Родители заняты более важными для них вещами…

      Что касается беженцев, то не нужно, чтобы они уезжали. Не в интересах отца Николая это. Не сейчас. Это дойная корова. Им перечисляют деньги. Не малые. Миллион от Клименка (к стати после аннексии Крыма – это к примеру с Гимлером), который вас возмущает меньше, чем кусок традиционной бумаги от госструктуры, это, согласитесь, не мало. И это только то, что мы знаем. В придачу много денег дается в руки (не на счет).

      И отцу Николаю дают и будут давать. Тем более после серии сюжетов, какой он святой и добрый…

      Я рада, что у Вас прозрение по поводу Шкляра. Что еще может написать члеовек, который манипулирует и не проверяет (не хочет проверять) факты. Мы уже раз творчество Пушкина Вам раскрыли – новый взгяд на написание Пушкиным “вы” в Вашем сознании. Может, это научит Вас иногда думать, прежде чем писать. Или понимать, что бывают люди которые на слово Вам не верят.

      (Г-ну гражданину: я думаю специалист г-ну Ладку нужен. Не психиатр, а психолог. Хотя проблемы у г-на Ладка довольно большие с восприятием реальности. Тут может быть как одержимость Федорив, так и серия комплексов родом из детства. Повторюсь: если он это делает не за деньги).

     • Ладко 24 Листопада 2014 at 17:52

      Предполагала, что для Вас опечатки – это самое важное. И не ошиблась, как видите.
      В даному випадку—це не одрук. Це граматична помилка. «написание «е» «и»»

      При чем тут 3-й тур 2004-го, если Янукович пришел к власти в 2010-м?
      — Намагався пояснити Вам різницю між правом і законом. Не вдалося. Шкода.
      Значит все прошло и законно, и легитимно.
      — Ви не бачили, як писали результати?
      Гражданин правильно заметил, что даже в феврале 2014-го к Януковичу приезжали официальные делегации жали руки,
      — Навіть з повними негідниками ведуть переговори, наприклад з метою звільнення заручників..
      И еще раз, где Федорив ХВАЛИТСЯ благодарностью от ПШОНКИ (я видела только от ГПУ
      — Процитую Вас: Ваши способности находить информацию весьма сомнительны.. На сайті ГПУ ВІДСУТНЯ «подяка від ГПУ», є «подяка Генерального прокурора»
      Замість відповіді на просте запитання: За які заслуги (послуги) подяка? чую лише Царьовське «Что?»
      https://www.youtube.com/watch?v=JNMczAtGoTE

      Почему Вы пишете год – после войны?
      — міг написати і 1945, і 1947, захотів 1946.. мав на увазі повоєнний час. Що саме Вас дивує?
      Что касается соцсетей, то как специалист скажу Вам, нельзя нарушить чужое пространство, если его границы человек не обозначил.
      — На те вони і підлітки щоб не знати таких тонкощів… Ви готові нести відповідальність, якщо після таких «досліджень» котрийсь вени поріже?
      Мені було б соромно колупатись в сторінках чужої дитини….Просто соромно. Чесно.

      Что касается беженцев, то не нужно, чтобы они уезжали. Не в интересах отца Николая это. Не сейчас. Это дойная корова. Им перечисляют деньги. Не малые. Миллион от Клименка (к стати после аннексии Крыма – это к примеру с Гимлером), который вас возмущает меньше, чем кусок традиционной бумаги от госструктуры, это, согласитесь, не мало. И это только то, что мы знаем. В придачу много денег дается в руки (не на счет).
      И отцу Николаю дают и будут давать. Тем более после серии сюжетов, какой он святой и добрый…
      — Судячи з даного коментаря, якби Ви були на місці отця Миколи, до Ваших рук прилипло б чимало… Злодія у кожному зустрічному бачить злодій. Чесна людина вважає інших чесними і довіряє їм… і чергова Ваша маніпуляція: отець Микола приватизує не на себе, а на «релігійну громаду» Різницю відчуваєте? Завтра може бути інший керівник громади..
      Чи Ви, може, бачили у нього якісь статки? На чому ґрунтуються ваші звинувачення?

     • Меблева 11 А 29 Листопада 2014 at 15:23

      Філарет порушив піст? Велика біда. Ця бісівська хунта Ільницького вже кілька годин під вікнами волає з музикою на початку Різдвяного посту так, що дитину вкласти не можу. Садовський йому взагалі дозвіл дав, щоб біля будинків, коли люди кладають дітей, музика так гриміла, щоб діти не спали. Безбожники.І це після того, як в ТСН розказали про те, що два дні тому поховали в Ірпені Балу – воїна АТО. Дикі люди…

 2. Лорик 18 Листопада 2014 at 01:52

  Від щирого серця хочеться подякувати Ірині за її роботу!!! Якби ж всі депутати так працювали то може і порядок швидше б навели в селищі. Так тримати, Ірино, у Вас добре виходить, молодець!!!!!

  127.0.*.*

 3. ЖК Коцюбинський 18 Листопада 2014 at 18:50

  Молодець! Побільше би таких депутатів. А то у сільраді вміють лише кричати на засіданнях та ліс продавати

 4. Сергей 19 Листопада 2014 at 03:26

  Ирина, спасибо огромное за проделанную работу, а самое главное за поддержание веры в справедливость! Злопыхатели (постоянная гвардия, как посмотрю) – лишь знак того, что уж очень кое-кому тяжело расставаться с коррупционными схемами и мелочными меркантильными интересами. Но собаки лают, а караван должен идти. “Борiтеся – Поборете!” Слава Украине!

 5. Олександр 19 Листопада 2014 at 09:14

  Ірино, доброго дня!
  Пише Вам місто Біла Церква. Регулярно читаємо з колегами Ваші статті та тішимося з того що є такі депутати та журналісти.
  Ми наразі займаємося аналогічними процесами та хотіли б познайомитися з Вами та перейняти досвід, познайомитися та по-можливості співпрацювати.
  Просимо Вас, маючи змогу, відписати на емейл, оскільки не можемо знайти Ваших особистих контактів.

  Наша адреса: chornyolexandr…

  Гарного, Вам, дня!

   • гражданин 23 Листопада 2014 at 22:12

    Иван, “уважаемый” Ладко назвал бы Вас прокладкой отца Николая. И был бы не далек от истины. До чего же смешон Иван! Каков поп, таков приход. Этого нету в отчете за 2014 год, поскольку это было (внимание!!!) в 2011 году (3.5 года тому назад). И Федорив этого не скрывала ни от кого и когда отчитывалась за год работы в конце 2011 об этом говорила. Вот текст блога на “Украинской правде” за 2011 год.

    http://blogs.pravda.com.ua/authors/fedoriv/4ddbb75e6dd43/

    У меня вопрос: а почему Вы убрали слова, чтобы все слышали, о чем идет речь? Что уж что-то хочется найти против Федорив да никак? Если нужно было передать тысячи подписей и обращение людей и сохранить лес – человек это делает? И заметьте, не просит ничего у общины взамен (приватизировать детсад, общагу, землю под гараж, участок в лесу, землю на кладбище…)

    А что же делать со встречей Филарета и Януковича? http://www.radiosvoboda.org/media/video/25200283.html
    По Вашей логике Филарет такой же как и Федорив в этой ситуации? Как он мог!!! Филарет и Янукович!!! Ужас!!! Срочно монтаж и музыку для этого видео.

    И Вас не смущает, что приехала 6 февраля 2014-го года замгоссека США Нуланд и после убийств на майдане ПОЖАЛА (Ладко этого не выдержит!) руку Януковича.
    http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/02/06/957632.html
    И не наплевала даже на протокол! И была такова!
    Не в 2011. А в феврале 2014. Когда первых людей уже убили на майдане.
    Ребятки, скажу Вам так: если за пол года возни с попом у Вас по факту ничего нету на Федорив и Вы дошли до того, что забираете слова и накладываете музыку и текст, который не соответствует действительности, то или Вы плохо искали, или таки (ужас!!! ужас!!! ужас!!!, но) ничего на нее нет. Лариса(Леся) этого не выдержит.

    А отчета от Ильницкого, я так понимаю, нам не видеть, как и дополнительный мусорных баков. Что же он за год сделал? Приватизировал и продолжает приватизировать детсад? Незаконно проводит работы, о чем пишут правоохранительные органы? Получил миллион от Клименко, прикрываясь беженцами, и даже не поставил мусорные баки…

    Сравните: по поручению избирателей достучаться до Януковича в 2011-м году и передать документы, ходить в суды и отстаивать лес и противодействовать дерибану или получить после убийств людей и захвата Крыма 1 000 000 от Клименко – преступника в бегах??? Музыка и занавес, ребятки!

    ПС (Психологу +100 в карму. В одном, я считаю, Вы ошибаетесь. Я убежден, что Ладку нужен уже не психолог, а психиатр, а может и зоопсихолог, ибо нормальное человеческое мышление для него, как и всем, кому рясоход изменил сознание, уже давно чуждо).

    • Іван 24 Листопада 2014 at 14:04

     Судячи із коментарів на цьому сайті, виходить що прокладка – це Ви громадянин. І взагалі, більше читайте В.Маяковського: у нього є супер вірш про громадянина (там де він виймає з широких штанин). Думаю, що це Ваш гімн.
     Відео зустрічі Ірини Федорів з Януковичем підтверджує той факт що вона політично неохайна особа, а у своїх вчинках – дуже меркантильна. Спочатку її зустріч з Януковичем, потім із Тимошенко, після неї із Кличком а тепер вона готується до Порошенка. Хоча сама підтримує Тягнибока. До речі, все ті з ким вона зустрічалася, згодом погано закінчували (у Кличко і Порошенко це ще попереду).
     Всі результати її боротьби за ліс, з місцевою владою і церквою вона приписує лише собі, і забуває про людей, які їй в цьому допомагали. Це випливає з її звіту. Все життя, що в неї залишилося, вона буде завжди говорити, що це вона все зробила. А ви, перейдете із статусу прокладок в статус “гумусу історії”.
     Батько Микола не зобов’язаний звітувати перед Вами, а лише тільки перед своїми виборцями. І тим більше, на сайті, що належить Ірині Федорів.
     Ознайомившись зі звітом депутата Федорів, я так і не зрозумів, чи стали виборці її округу жити заможніше та щасливіше при ній. Ось у чому, на мій погляд, мають бути справжні результати роботи депутата. Судячи із коментарів її прокладок, щасливіше стали, а ось чи заможніше – сумніваюся.

     • Івану 24 Листопада 2014 at 17:15

      А хто з більшою кількістю політиків зустрічався? Філарет чи Федорів? При всій повазі до Федорів – таки Філарет.

      В тому числі з Януковичем. Що ж виходить? Філарет – ще більш політично неохайна особа, аніж Федорів? Так може ще й зустрічі з Філаретом приносять цим політикам нещастя?
      Ну маразматики… От що значить відвідувати колективні сеанси зміни свідомості в отця Миколи. Він вам там хоч знижку робить? Яка такса, бо курс то зріс 100 чи 200 баксів? А за Крим уже скільки? І далі 700 чи його сектантів і так пускають, бо має піп індульгенцію від Клименка – офіційну платіжку?
      А звідки вже взялась інформація про те, що Федорів зустрічалась з Тимошенко? Чи що вона за Тягнибока? У Вас там всі в астрал вже вийшли з превелебним, повідкривали чакри і холотропненько дихають?
      Я читаю у звіті про командну роботу, Ви пишете, що Федорів собі приписала заслуги… Палата імені отця Миколи.
      Та не головне, щоб нас депутати робили багатшими. Аби не розкрали те, що ми маємо – садки, ліси, землі. А що Ільницький в окрузі гроші роздає? Хай хоч майданчики поставить гідний і гроші залучить. Що він 4 роки робив? І хай на своєму церковному сайті звіт оприлюднить, раз в рясі на сесії ходить. Чи слабо? Лінк давайте. Ми всі чекаємо. У нього в окрузі є ті, хто хоче послухать чи почитать. Кажуть, голос у попа хороший. Хай відспівує за 4 роки.
      Але що б там не було, а Ви, Іване, порушили закон. Про це вам неодмінно скаже пан Ладко! Це наш знаменитий борець за права і свободи нужденних, який веде бесіди із психологом! Бо хто як не він знає, що є авторське право. І Вам, шановний, я переконаний, дозвіл на те, щоб взяти відео, авторські права на яке Вам не належать, ніхто не дозволяв. А це значить, що і піп ваш правопорушник, і вівці його такі. Та ще й цензори недолугі, бо затерли слова у відео, яке всі бачили і знають, про що мова.

     • Ладко 25 Листопада 2014 at 00:06

      При всій повазі до Федорів – таки Філарет.

      при всій повазі… Філарет– то таки фігура…авторитет, діяч державного масштабу…
      як і Нуланд…Дипломат…

      Ви хочете поставити в цей ряд дрібну неграмотну скандалістку???

     • психолог 25 Листопада 2014 at 12:59

      Да зачем действительно сравнивать Нулад и Федорив?

      (Сейчас у г-на Ладка будет очередное потрясение. Не знаем толку ни в литературе, ни в политике…)

      Нуланд – это тот же дипломат, который сказал “Fuck the EU”? Совершенно не скандальная и дипломатически грамотная личность. Она извинилась за то, что возник дипломатический скандал.

      http://www.pravda.com.ua/rus/news/2014/02/7/7013054/

      Хотя никто не имеет права нарушать закон и предавать гласности частные разговоры или переписку.

      А Филарет? Тот ли это Филарет, который на инаугурации Януковича (кто-то там что-то пытался о легитимности, законе и праве спорить?) в пост пил спиртное и закусывал мясом!

      http://www.segodnya.ua/ukraine/filaret-vypil-v-poct-a-akhmetov-racckazal-o-pobede-idealov-majdana.html

      Я впервые соглашусь с Ладком. Не стоит сравнивать Нуланд и Филарета с Федорив. Ну несопоставимая вещь – пробиться для защиты леса и добиться таки того, что сделан проект указа и в результате подписан, и просто придти к Януковичу, чтобы выпить за его инаугурацию Януковича и закусить мясом в пост.

      Теперь даже не удивляет, почему шеф отца-депутата не отреагировали на такое поведение Ильницкого. Рыба гниет с головы.

     • Ладко 25 Листопада 2014 at 14:22

      Я впервые соглашусь с Ладком. Не стоит сравнивать Нуланд и Филарета с Федорив. Ну несопоставимая вещь – пробиться для защкт указа и в результате подписан, и просто придти к Януковичу, чтобы выпить за его инаугурацию Януковича и закусить мясом в пост.

      – Фініш! “Занавес”
      Так ще ніхто не прогинався! Леся і Оля гризуть нігті з заздрощів, у гаспажі– нова фаворитка!!
      Федорів — фігура просто Галактичного… Ні Масштабу ВСЕСВІТУ. 🙂 🙂
      Порадувала… Психолог… Візьміть консультацію щодо себе у справжнього лікаря..

    • Ольга Матюшина 24 Листопада 2014 at 16:35

     А про що піп буде звітувати??? Про свій округ він зовсім забув. Прибудинкова територія округу найзанедбаніша в селищі. Я особисто писала звернення і збирали підписи, щоб привели в порядок дитмайданчики. Публікації також були зроблені свого часу, але чогось Ільницький проігнорував проблеми свого округу.

     Треба відмітити, що після зроблених звернень, таки з”явились нові пісочниці та завезли пісок. Гойдалки відремонтувати – просила Захарова. Він відізвався, гойдалки поремонтував і лавочки разом з Туровським на картографії поставив.

     Поле занедбане теж привели в порядок, у звіті фото викладені. Звернулись до Нестеренка, він нам допоміг поле відремонтувати і чогось ніхто не просить землю під полем приватизувати і витрати на ремонт до суми приватизації зарахувати, як то робить отець Микола з коштами допомоги від Клименка.

     Тож про що звітувати буде Ільницький? Невже прозвітує про успіхи та проблеми, які його спіткають в його непосильному труді приватизації майна громади???

    • Ладко 25 Листопада 2014 at 00:02

     И заметьте, не просит ничего у общины взамен (приватизировать детсад, общагу, землю под гараж, участок в лесу, землю на кладбище…)

     Та як же ж не просить!

     Вже 17 червня 2011 року депутатка Федорів пише депутатське звернення №12 (зареєстрований вх. 4904\12 від 21.06. 2011) Садовському з проханням розширити межі паркування біля 11б за рахунок лісу, за який так “щиро” і “безкорисливо” бореться…Приблизно 3 сотки… Дерева, звичайно ж, були б вирубані….

     Ви цього не знали???

     • Леся 25 Листопада 2014 at 10:54

      О! Пане Ладко! А хтось казав, що до селищної ради не ходить, а номери листів чужих звідки знаєте? Це Вам в маршрутках нашепотіли, мабуть? Смішний Ви…

      То я Вам повідомлю, що паркування обіцяв розширити мешканцям будинку конкурент Федорів по округу – чинний член виконкому Богдан Слюсаренко. Це була частина агітаційного плану. Під будинком Меблева 11-б збирали збори. Лісовій 20-а перепали гірки й клумби, а нам – парковка від попередньої влади. І рішення по розширенню парковки у раді прийняли ДО того, як Федорів стала депутатом.

      Ви цього не знали?

      Значить в маршрутках (бо в селищній раді ж Ви не буваєте, то де Вам було там дізнатись номер листа?) трохи не дочули чи не доказали, чи просто не знають.

      Тільки у нашій селищній раді переплутали в периметрі сторони у тому рішенні і Федорів після того, як їй дали копію документу на прохання мешканців (а вона має виконувати доручення виборців), яким це пообіцяла перед виборами влада і прийняла рішення, звернулася щодо того, аби змінити межі, які перед виборами похапцем виписали абсолютно непрактично й переплутали довжину і ширину. Ділянка навіть не виносилась в натуру, але рішення прийняте (ще раз наголошую) до того, як Федорів стала депутатом, копію нам показували на зборах. Воно набрало чинності БЕЗ ініціативи Федорів і це була ініціатива попередньої влади. А рішення набрало чинності, бо проголосоване у 2010-му році. І при бажанні його спокійно можна виконувати хоч зараз, що з листом Федорів, що без. Прокуратура, як мені відомо, його не скасовувала. Навіть, якщо рада не підтримала наше прохання внести зміни – рішення є і датоване воно до листопада 2010-го року. Це не під приватизацію виділяли, а для благоустрою громади і з ініціативи влади.

      Ви цього не знали?

      Дерева б там ніхто не зносив. Там трава і один пень.

      Пане Ладко, ну просто вражає Ваше ВМІННЯ знаходити сенсації на рівному місці. Якби Федорів рубала дерева, то вже б режисери пана попа-депутата під музику намонтували б такі кліпи, що й слів би забракло.

      І дотримуйтесь свого слова – я чекаю на ролик!!!Бажано з музичним супроводом!!!

      ЛУЗЕР!

     • Ладко 25 Листопада 2014 at 14:32

      а номери листів чужих звідки знаєте?
      — Як би не хотілося жіночці, що плутає адреси, врешті решт реалізувати свою фантазію щодо мене у селищній раді, я таки там не буваю ( і собаки не маю  ) … Копію документа передали мені небайдужі люди… (як Матюшиній фото підлітка, телефоном  )
      Там трава і один пень.
      — навіть не сумніваюсь! Біля 11б і клумб немає (колесами виїздили), ні газонів, ні лісу… Трава і пень… А про те, що то не просто пень, а пень НАЦПАРКУ, вже, очевидно, забулося…
      Якби Федорів рубала дерева,
      — Судячи з того, що ями вона закопує по-собачому, дерева б вона рубала, думаю, як бобер..
      Навіть музичного супроводу не треба. Було б феєричне шоу..
      Не можу зрозуміти тонкої іронії щодо маршрутки.. навіть САМА Федорів частенько грішить таким…а у Європі міністри у метро та на велосипедах їздять…
      Ролик буде .

      P. S. Лесю! А навіщо внизу підпис ? це що, нові правила сайту?
      Я теж тоді підпишусь:

      ЛАДКО!

 6. Лора 20 Листопада 2014 at 18:19

  Ирочка, спасибо Вам огромное за Вашу работу! И большое спасибо “психологу” – очень грамотные комментарии, и очень достойные…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539